Ja mám túto lekárku a pohoda (aj keď som zatiaľ nemusel riešiť nič závažnejšie ako okuliare a nejaký zápal):
http://www.poliklinikatehelna.sk/ambulancie/39-mudr-ivana-filova
25.11.2022 - 14:06:29
01
podcast o aktuálnych udalostiach na SK:
Policajný šéf Hamran: Imreczeho sa boja, zastrašujú ho. Dostal policajnú ochranu:
<iframe src="https://castbox.fm/app/castbox/player/id1501936/id550797074?v=8.22.11&autoplay=0"; frameborder="0" width="100%" height="500"></iframe>
25.11.2022 - 14:17:44
00
:(
Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB), ktorá je najväčšou na Slovensku, už neobjednáva pacientov na plánované operácie od 1. decembra.
25.11.2022 - 15:08:16
00
... ani Nové Zámky. Trnava, Prešov.

Lekári rušia služby v Žiline, Košiciach, Trnave, Bratislave ...
25.11.2022 - 15:21:01
00
Kde boli tí lekári 12 rokov...banda jedna
25.11.2022 - 15:23:15
00
Pracovali.
Som zvedavý, či ich budeš nazývať bandou, keď ty alebo tvoji blízki ich budú potrebovať.
25.11.2022 - 15:27:41
04
No potrebujem, na gastro čakacia doba mesiac k očnej 3 mesiace. Keď chces skorší termín 50€ a ako sa správaju k ľuďom...u nás to nikdy nebude že pacient je pán..a niektorí lekári sú ako šamani, ani nepotrebujú vyšetriť človeka ani zdravotnu kartoteku nepotrebuje vidieť a hneď vie diagnózu,,🤦


Naposledy upravil Sovicka30 dňa 25.11.2022 - 15:38:26, celkovo upravené 1 krát.

25.11.2022 - 15:34:19
01
uz par stran dozadu tu boli linky, ze lekari rovnako davali vypovede za fica, ale kazdu chvilu sa tu najde blb, ktory si mysli, ze to robia kvoli tomu, ze vtedy im bolo lepsie a chcu navrat mafie...
25.11.2022 - 15:37:11
03
img.projektn.sk
25.11.2022 - 15:40:46
08
Prilis tu situaciu okolo zdravotnictva nesledujem. Vedel by mi to niekto strucne zhrnut? :-) Zatial som v obraze asi takto (mozno zlom): zdravotnici ziadaju zvysenie platov (okrem inych poziadaviek, kde je asi viac menej uz dohoda). Ma sa to tykat platov vsetkych lekarov, alebo len tych v odboroch, resp. s vypovedami? Vlada ponuka jednorazovy "prispevok" pre vsetkych lekarov ak zostanu. Cize tento navrh neriesi nic systemove, je to len dalsia "atomovka".
25.11.2022 - 16:08:21
00
Ľ.Blaha vôbec nie je psych.pacient.Ako tu už niekto spomínal,on dobre vie čo robí.Ako hovorila teta Margit v Mafstory"je to hajzel,špina,smeti".A za ten risk mu to stojí.
25.11.2022 - 16:33:04
00
Zhrnutie cca 28minuta :)
https://videoportal.joj.sk/na-hrane/epizoda/104878-na-hrane-matovic-i-ciganikova
25.11.2022 - 16:42:03
00
A mám tu ďalšiu srandu: :)

K ostrej výmene došlo, keď poslanec Za ľudí Juraj Šeliga trval na tom, aby Žilinka vysvetlil, prečo jemu vyčíta zasahovanie do vyšetrovania, lebo mal tlačovú besedu o vyšetrovanom prípade únosu vietnamského občana z čias vládnutia Smeru, ale Ficovi nič také nepripomína, a pritom dlhé mesiace organizuje tlačové konferencie o živých korupčných kauzách.

Keď sa Žilinka zdráhal Šeligovi priamo odpovedať, Baránik poznamenal: „Pozor, čo teraz poviete. Lebo šéf je šéf.“

Generálneho prokurátora to rozčúlilo: „To čo si dovoľujete, to čo ste teraz povedali, pán poslanec? Akože chcete povedať, že on je môj šéf?“ Baránik mu na to odvetil: „Ja som nepovedal, že je váš šéf, pozor.“

Žilinka sa ohradil, že mu nemá čo hovoriť, aby si dával pozor na slová a dodal, že takéto niečo nie je povinný trpieť.
Šeliga k Žilinkovi: Konečne!

Do slovnej výmeny potom zasiahol predseda výboru Milan Vetrák (OĽaNO), ktorý hovoril, že nemôže zabrániť tomu, čo povedia členovia výboru, no poslancov vyzval, aby zvážili, aký dlhý čas budú niektorým veciam venovať na rokovaní.

Baránik už len dodal, že Fico je ako šéf označovaný v rôznych komunikáciách s odsúdenými v závažných kauzách a aj v literatúre. „Ak ste to vy stiahli na seba, ospravedlňujem sa, taký zámer som nemal,“ povedal Žilinkovi.

Šeliga však pokračoval a ďalej sa pýtal generálneho prokurátor, či Fico tlačovými besedami zasahuje do trestného konania. Žilinka odpovedať najprv nechcel, ale napokon priznal, že áno. „Odsudzujem akékoľvek vyjadrovanie politikov (k živým prípadom – pozn. redakcie). Nie je to správne, nie je to žiaduce, je to priam škodlivé,“ vyhlásil.

https://dennikn.sk/3123585/zilinka-po-roztrzke-s-poslancami-priznal-ze-fico-tlacovkami-zasahuje-do-vysetrovania-kauz/?ref=inc&cst=c95d64cecf7c60bcd33f2cf2d304b337b6e78dfc

Čiže celkové zhrnutie - sme v riadnej <>
25.11.2022 - 16:53:11
02
Vzhľadom k tomu, čo DJ posledných 5 rokov vystrája a koľko ľudí svojimi drístami bez vážnych následkov urazil a predhodil svojej fan tlupe (vypnutie FB je vzhľadom na negatívny vplyv na spoločnosť úplne smiešne) som normálne na pochybách, či naozaj čelí aspoň symbolickému riziku ...
25.11.2022 - 16:56:52
00
vopred sa ospravedlňujem,ale toto sem musím dať-toto je odpoveď súdruha Blahu na ukončenie vyšetrovania samovraždy M-Lučanského-a pýtam sa,je toto ešte sloboda prejavu alebo je to už trestný čin ohovárania,hmm? je tu nejaký právnik,čo by to vysvetlil ?

Ľuboš Blaha, [Nov 25, 2022 at 13:06]
NA VLÁDNE LŽI O MILANOVI LUČANSKOM UŽ NIKTO NIE JE ZVEDAVÝ
Boja sa. Trasú sa od strachu. Lebo končia. A tak zametajú stopy.
1. Väčšina Slovákov dobre vie, že Milana Lučanského odstránila táto vláda.
2. A tie ich smiešne akože-vyšetrovania, v ktorých sa chcú vyviniť, majú asi takú dôveryhodnosť, ako keby v roku 1944 Himmler vyšetroval, či Nemci posielajú ľudí do plynových komôr.
3. Represívne štátne zložky sa od nástupu Lipšica prepracovali na úplne dno dôvery. Nikto im neverí, nech by povedali čokoľvek.
4. Môžu za smrť generála Lúčanského, môžu za smrť advokáta Krivočenka.
5. A teraz si to sami vyšetrujú a kozmickou náhodou dochádzajú k tomu, že nič sa nestalo, všetko je v poriadku, zajtra očakávame správu, že vlastne Milan Lučanský stále žije.
6. Zo strany matovičovského štátu je to primitívne a uráža to inteligenciu väčšiny Slovákov.
7. O tom, že generála trýznili, existujú svedectvá priamo od ex-vyšetrovateľa Naky Kaľavského.
8. Údajnú samovraždu Milana Lučanského dosvedčuje až pochybná druhá pitva, no nejakým zázrakom sa v prvej pitve nenašla žiadna škrtiaca ryha. Kto tomuto uverí?
9. A kto uverí, že sa Milan Lučanský potkol o papuču a následne si spôsobil zranenia ako po brutálnej bitke obuškami?
10. Tie ich rozprávky o samovylupnutí oka im neuverí ani prváčik v škole - Lipšic s Matovičom sa môžu aj obúchať o zem, ľudia už kvôli nim represívnym zložkám štátu neveria absolútne nič.
11. A týmito svojimi akože-vyšetrovaniami sa len vysmievajú ľuďom. A politicky zahladzujú stopy.
12. Tak ako Kolíkovej politická komisia, všetci sú spolitizovaní a nedá sa im veriť.
13. Pravdu o Milanovi Lučanskom sa dozvieme až vtedy, keď zbavíme moci tých, ktorí ho odstránili.
14. Až vtedy, keď nebude na čele špeciálnej prokuratúry Lipšic, na čele koalície Matovič, na čele rezortu vnútra Mikulec a na čele polície Hamran.
15. Dovtedy sú všetky zinscenované vyšetrovania vraždy Milana Lučanského iba trápnym divadelným predstavením zločineckej matovičovsko-lipšicovskej štátnej mašinérie.
Čím viac klamete, tým viac sa zahrabávate. A nakoniec vám už nebude veriť úplne nikto s výnimkou hŕstky skorumpovaných novinárov z liberálnych médií.
Spravodlivosť si vás nájde.
25.11.2022 - 17:04:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up