Tato vláda a parlament už by nemali ani kuriť a svietiť,kým sa nevyšetri kauza Gorila,nie som Prezidentov priaznivec,ale dobré urobil,že nevymenoval Čenteša,tento megakauzu určite nevyšetri,pretože je napojený na terajšiu Gorilovu neligitimnú koáliciu
02.01.2012 - 21:27:25
00
mas dojem ze s "novym" parlamentom sa nieco zasadne zmeni? teda zmeni k lepsiemu?
kazda zo stran co su (boli) v parlamente nemoze pripustit aby sa nejaka kauza realne vysetrila, pretoze tiez maju za usami a mohli by sa dockat odplaty
mozu sa v mediach osocovat, alebo hrat ine divadielko (uniky tajnych informacii....) ale v skutocnosti "ruka ruku myje"
02.01.2012 - 21:34:05
00
Zaujimave...navrhoval to Lipsic a po masivnej kritike v madiach poobede vysiel s inou variantou :-)) toto je presne to, o com pisal laco - furt ten Lipsic nevyrastol. A suhlas, inac to nie je zly chlapcisko ;-)
02.01.2012 - 22:01:09
00
gorila sa síce nevyšetrí ... ale aspoň sme sa dozvedeli kam až sú ochotní zájsť tí čo v tom parlamente vtedy neboli :) ... nak mi nikto nehovorí že je to náhoda
03.01.2012 - 07:37:56
00
Tato vláda a parlament už by nemali ani kuriť a svietiť,kým sa nevyšetri kauza Gorila,nie som Prezidentov priaznivec,ale dobré urobil,že nevymenoval Čenteša,tento megakauzu určite nevyšetri,pretože je napojený na terajšiu Gorilovu neligitimnú koáliciu



to bolo dobreee


otázka

KTO NIE JE ??, z tých čo boli v tom čase v politike ??
a kedže ešte nepoznáme "orangutána 2008, 2009, 2010 a 2011"

ešte raz sa pýtam

KTO NIE JE ???

:lol:
( a Č. by možno stúpil aspoň na nejaký malý "hranatý" otlak a O TO starému .... ide,
toho sa bojí... )


Naposledy upravil LL dňa 03.01.2012 - 14:17:45, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2012 - 09:17:47
00
Tato vláda a parlament už by nemali ani kuriť a svietiť,kým sa nevyšetri kauza Gorila,nie som Prezidentov priaznivec,ale dobré urobil,že nevymenoval Čenteša,tento megakauzu určite nevyšetri,pretože je napojený na terajšiu Gorilovu neligitimnú koáliciu

ROFL
Tak hranolov poskok Trnka by toho vyšetril...

gorila sa síce nevyšetrí ... ale aspoň sme sa dozvedeli kam až sú ochotní zájsť tí čo v tom parlamente vtedy neboli :) ... nak mi nikto nehovorí že je to náhoda

lapaloma, ak sa dá, toto rozveď, to ma zaujíma.
03.01.2012 - 20:37:26
00
ani k tomuto nie je co dodat...
http://finweb.hnonline.sk/c3-54336250-kP0000_d-fed-tajne-poziciaval-bankam-rekordne-lacno
03.01.2012 - 21:19:00
00
Kto tu píše o Trnkovi? Tvrdím,že terajší Pezidentom nevymenovaný GP Gorilu nevyšetrí,pretože ho zvolila neligitimná vladná koalicia, treba zvoliť nového GP, ale to musí urobiť už nový legitimný parlament, kde nebudú gorily ale poslanci
03.01.2012 - 21:26:00
00
ale to musí urobiť už nový legitimný parlament, kde nebudú gorily ale poslanci


:D :D :D :puke:

a ten "legitimny parlament" budeme mat v ktorom roku?


Naposledy upravil matt dňa 03.01.2012 - 21:36:47, celkovo upravené 1 krát.

03.01.2012 - 21:30:18
00
netreba sa tomu vôbec čudovať veď fed je v podstate židoamerická oligarchia financujúca vlastné banky a roztáčajúca ruskú ruletu nič iné...my tu máme našťastie len tu našu penta kgb bolševickú...tak ako fungoval fed od svojho založenia tak tí riaditelia mali všetci skončit na kandelábroch povešaní.
kapitalizmus skončil založením organizácií ako fed,opec a ďalšie ekonomické mafie.
03.01.2012 - 21:31:57
00
Vzhľadom na to, že nenachádzam slov, vkladám prázdny príspevok:

.......................................................................................................................................................................................................................................................................
03.01.2012 - 22:56:24
00
Po štyroch desaťročiach a osemsto mŕtvych odchádzajú baskickí teroristi do výslužby.

http://tinyurl.com/6modrj9

Triki, tebe to nepovedali?
03.01.2012 - 23:32:03
00
wladix no jednoducho .. blížia sa voľby a tí čo do nich idú ale neboli v rokoch 2006-? vo vláde alebo lepšie ani v parlamente len získajú na očiernovaní toho zvyšku ... a vieme že gorilu vyštúral a napísal Nicholson .. a vieme v ktorej strane je jeho žena .. aj keď už vraj spolu nežijú ... čo nám napovedá prečo práve teraz sa to dostalo na internet a následne sa toho chytili aj médiá aj politici

a čo sa toho týka kam až sú ochotní zájsť ... tak nejako sa mi nechce veriť že tomu kto to zverejnil sa to dostalo do rúk len teraz a okamžite to zverejnil aby sa to muselo vyšetriť ... a vôbec ale vôbec to nesúvisí s voľbami .. či?
04.01.2012 - 08:14:32
00
lapaloma:
suhlas. Veci su existuju a deju sa. Info o tom sa vzdy vytahuje pred volbami a po volbach sa nic nevysetri, oznaci sa ako konspiracia, prejde to mediami a ludia su spoko :-)
04.01.2012 - 10:00:38
00
lapaloma, ako sa to hovorí? Kto chce psa biť palicu si nájde...?

Napríklad to, že sa toho chytili novinári. Po tom, čo sa to objavilo na internete bolo neuveriteľne dlho ticho. Žilo to v podstate iba na blogoch, kým sa novinári rozhýbali. (resp. ktorí novinári - Sme(SDKU)? Pravda (Smer)? HN (Penta)? :lol: )

A vlastne čo, chcel by si, aby sa to nevytiahlo vôbec? Resp. mali potichučky sedieť a nechať sa fackovať hajzlíkmi typu Kaliňák a Dzurinda na spôsob Galko?
04.01.2012 - 14:10:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up