ako andel správne napísal ... akoto že sa podovné veci riešia vždy pred voľbami .. a potom sa aj tak nič nespraví .. to je všetko
04.01.2012 - 14:16:27
00
Po štyroch desaťročiach a osemsto mŕtvych odchádzajú baskickí teroristi do výslužby.

http://tinyurl.com/6modrj9

Triki, tebe to nepovedali?


Ja iba na vysvetlenie, lebo asi nie každý pochopí. Pišta naráža na Trikiho podpis, ktorý má asi naznačovať, že je sympatizantom jednej baskickej, oficiálne nepovolenej organizácie ETA. To je skratka "Euskadi Ta Askatasuna", v preklade niečo ako Baskicko a jeho sloboda. To je tá teroristická organizácia, ktorú spomína Pišta.

Toto je ten Trikiho podpis (oplatí sa kliknúť a pozrieť si aj to video:
===========================================================
gora ta gora Euskadi,aintza ta aintza,bere goiko Jaun Onari

Euskal Presoak Euskal Herrira
http://www.youtube.com/watch?v=7hA-bvuoEps
===========================================================
Hocikto môže mať cyklistický klub. Aj ETA. Športové aktivity sú verejnosti sympatické. Aj myšlenky slobody a pod.

Keby o tom vedeli v 70-tych rokoch napr. takí Bader a Meinhoffová, tiež si mohli založiť nejaký športový klub.

Poznámka: Neznáme mená a skratky sa dajú vyhľadať vo Wikipédii.
04.01.2012 - 14:30:46
00
laco ... si sa dal na učiteľskú dráhu?
04.01.2012 - 14:56:51
00
lapaloma ... nedivim sa mu.
Bader, Meinhoffova, Cervene brigady, Parizske barikady v roku 1968, Carlos, Che Guevara ... to vsetko zacinalo ako naivni anarchisti co boli hrdi na to ze sa odlisuju a provokuju rodicov. Koncilo to mnozstvom nezmyslneho krviprelievania. Ako ten co si plietol demonstraciu s menstruaciou tvrdiac, ze to je jedno - hlavne, ze tecie krv.
04.01.2012 - 17:27:08
00
Nás by malo zaujimať, kedy pôjdu do vyslužby alebo rovno do basy naše Gorily,v sobotu Gorily idú do opery plesať
04.01.2012 - 20:05:32
00
... ibaže ďalšie mladé nenásytné adoscelentné gorily v hojnom počte už dávno čakajú v rade.

"Však aj tá gorila je len človek."

Nepliesť si gorily s gerilami, žiaci. (Posledné slovo je pre lapalomu.)
04.01.2012 - 20:28:22
00
No pišta si dosť pomýlený,ale tak u teba nič nové...učiť sa,učiť sa...tak ako hovoril váš súdruh.
Laco si mimo,ale možno sa začneš zaujímať o históriu iberského poloostrova dosť zaujímavé veci sa dozvieš.Čo sa týka podpisu tak k tomu je aj škoda niečo písať.
Celý váš problém je v tom,že som reagoval na matúša a članok o fede...vy zas úplne o niečom inom.
04.01.2012 - 20:36:35
00
Trosku este aj ja prilozim.
Triki spytam sa aj teba ked zacinas o zidovskom fede. Casto vidiet od ludi ktory maju null ponatia o zidovskej kulture a tradiciach hlasat taketo veci, kde sa siri ta propaganda? Asi som nejak stratil spojenie so specifickou slovenskou kulturou ale furt ked sa po dlhsej dobe rozpravam alebo citam diskusiu po slovensky tak velaznaly ludia zacnu spominat zidovskoamericke organizacie alebo anglosaske(to som sa uz valal pod stolom jak niekdo trubi o veciach o ktorych nema absolutne ponatia.
Tymto nechcem branit nadnarodne korporacie a zlocinecke bandy prave naopak, ale spajanie zo zidovstvom ma osobne vytaca. To ale samozrejme je moj problem, ja sa len pytam.
Inak s poslednou vetou suhlasim.
04.01.2012 - 21:02:37
00
dávam EU / židovi /tak rok, maximálne 2... a potom to bude mela... alebo aj skôr?
04.01.2012 - 21:20:35
00
No pišta si dosť pomýlený,ale tak u teba nič nové...učiť sa,učiť sa...tak ako hovoril váš súdruh.


Nebol som a ani nebudem nikdy clenom ziadnej strany. Ale to som ti uz oznamil. Takze ak chces pokracovat takto tak budes musiet prejst k monologu.

PS Pre teba a dalsich anonymov. Ja mam podpis, link na stranku kde mas aj moju fotku. Neskryvam sa. Takze vsetci trikiovia, maxipayni ... najprv sa predstavte a potom sa da (mozno) debatovat.
04.01.2012 - 21:29:24
00
Urážate sa tu,ako malé deti,na Slovensku po zverejnení kauzy Gorila už neplati,že kradnu len červení sudruhovia,jednoducho pravica je v tom bahne tiež až po uši
04.01.2012 - 21:37:29
00
pišta a ty bud rád že máš 70-siat
lebo ten bordel čo bude všade okolo v krátkej dobe nebude nic moc
04.01.2012 - 21:38:50
00
dávam EU / židovi /tak rok, maximálne 2... a potom to bude mela... alebo aj skôr?


Ááá ..., niekto tu nedávno pozeral "Pelíšky", alebo (ale to skôr pochybujem) čítal "Hovno hoří" od Petra Šabacha. To bolo v roku ´68, keď "dával komunistům rok, nanejvýš dva".

Baronček, kradnú všetci. Niektorí pri tom kradnutí však aj niečo vytvoria a niektorí iba kradnú.

Inak, ako tak pozerám, sem-tam sa tu nájde celkom slušný materiál pre nejakého šikovného totalitného vodcu-manipulátora.


Naposledy upravil laco dňa 04.01.2012 - 21:48:12, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2012 - 21:42:09
00
šak len kukni čo sa okolo deje na SR -700tis cikánov,1,5mil dochodcov, prebujnela štátna správa kde každý chce ukradnuť čo sa dá,plno ludí bez roboty .... a to je všade okolo
británia plná pakistánskej a indickj čvargy, francuzko musulmanskej, nemecko tureckej, schweiz balkánskej... mladá generácia 15-25 ročný polovica dementov čo sa nechcu učiť a ani nič robiť
hitler tu krízu poriešil ...poslal ich do Stalingradu ale dnešných mladých kde pošleš? ........ bicyklovať :D


Naposledy upravil maxipayne dňa 04.01.2012 - 21:49:06, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2012 - 21:48:04
00
stqeno,to je proste realita,fed nefunguje ako klasická národná banka ktorá má strážiť celý finančný system a tvrdo brániť takým machináciám akých sa fed dopustil,pretože oni dobre vedeli kam to celé smeruje a hlavne Greenspan,tomu by mali poriadne umyť hlavu.Na tejto kríze pár ľudí sku.vene zarobilo,ale milióny prišli o "chleba".
Skús si tipnúť,prečo arabské banky nemajú takéto problémy a prečo už naliali pár mld. do euro bánk...Oni totiž vychádzajú z úplne inej logiky ako tie naše a žiadne hypo. bubliny by nikdy nefinancovali.


Naposledy upravil triki dňa 04.01.2012 - 21:54:35, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2012 - 21:48:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up