kde je ten klud a zlacnovanie ???
16.05.2024 - 19:08:52
05
U mňa v garáži :rofl:

Prílohy:

IMG_20240516_191426_577.jpg
IMG_20240516_191426_577.jpg 374.43 KiB thumb_up0thumb_down

16.05.2024 - 19:14:37
516
peter120 napísal:
kde je ten klud a zlacnovanie ???


Všetkého do času. Aj emigrácia do času.
16.05.2024 - 19:27:13
00
Chlapi, nechapte ma zle. Nie som zastanca Fica ani najmenej. Pracoval s nenavistou, rozduchaval ju, az sa mu to vratilo.
Len sa divam na celkovu situaciu. A divam sa do vlastnych radov, kde robime chyby, lebo protivnik ich vyuziva. Je to profesionalna deformacia. Aby obrana fungovala, musime vediet, kde mame chyby a zranitelnosti.

To, co som pisal, mi doslo po tom, ako ma Lukac obvinil z volby Harabina len preto, ze som za regulaciu poctu medvedov. Mal som to napisat uz vtedy. Teraz to vyzeralo, ze stojim na Smerackej strane a to som nechcel.
16.05.2024 - 19:39:45
02
Ty si ten rozhovor s nim aj cital? Vies kto to je a co robil a robi? Inakost ti spravila co? Hojsik ti spravil co? Zatoze ty chces strielat nejake blbe medvede nie su vsetci ostatni extremisti...
16.05.2024 - 19:47:20
00
Presne takto si predstavujem deeskalaciu napatia. Len pre predstavu, ze ako ku vyzve policie pristupuje koalicia. Nevidim dovod, aby sa opozicia spravala previniolo a koalicia isla taketo hovnomety. Ale co cakat od Tarabu. Nic ine nevie.


Dnes sme absolvovali Bezpečnostnú radu k situácii na Slovensku po atentáte na premiéra z politických dôvodov.

Keby smerácky dôchodca bol včera zastrelil niekoho z opozície, dnes máme na Slovensku revolúciu v uliciach a izolované Slovensko.

Strelec bol pravidelným návštevníkom mítingov organizovaných Progresívnym Slovenskom, kde sa šírila čistá nenávisť, hystéria a bludy o vládnej moci od prvého dňa čo sme pri moci. Áno, na opozičných mítingoch sa roky bežne nosievali šibenice, robili sa terče na vládnych politikov.

Včera DenníkN napísal, že včerajší atentát je "útokom na všetkých." Nie, včerajší útok bol útokom sfanatizovaného človeka, ktorý šíril naratívy progresívnych médií, na predsedu vlády a predsedu koaličnej strany. Odmietam túto bagatelizáciu.
16.05.2024 - 19:52:39
00
“Ak by nebola demokracia tak by si uz len za ten tvoj status sedel v base.”

O tom nepochybujem presne rovnako ako o tom, ze by si ma s radostou natrel :)
16.05.2024 - 20:02:02
06
až teraz som pochopila prečo mal fiko prezývku lenon...
16.05.2024 - 20:33:13
00
Lenon mal Mečiar mufty gebula,na neho ani karma nedočiahla....
16.05.2024 - 20:45:35
10
https://twitter.com/1250cc03004c44e/status/1790983089704915371
aby sa nezabudlo

pbs.twimg.com
16.05.2024 - 20:49:33
57
Dnes o tom, ze to aj zozstrihali hovoril Hamran.
Hned to otacaju ako politicky utok, im je fakt vsetko jedno.
16.05.2024 - 21:10:40
02
Oni teraz budú z toho atentátu profitovať a z Fica spravia poloboha a mučeníka.
16.05.2024 - 21:14:09
05
Dano5 napísal:
Kopírujem jeden velmi dobre napísaný status z FB,aj komentáre pod statusom sú fajn:

Jako... to, co se děje na Slovensko hodiny po pokusu o atentát na Fica, to normálně člověku hlava nebere.
Nejdřív vylezou před kamery týpci, co si celou svou politickou existenci postavili na neustálým vyvolávání agrese ve společnosti, na náměstí hecovali lidi, ať s nima skandujou, že Čaputová je "americká k**va", a z fleku obviní z atentátu všecky liberály a svobodnej tisk a následně vyhlásí "politickou válku" kritikům.
Potom najede tradiční ruská dezinformační mašinérie, která začne tlačit, že pachatel byl "liberál" nebo dokonce gay (asi proto, že měl Literární klub Duha a "duha" = LGBT, nebo nevím), což nekriticky přeberou některý zahraniční plátky, a pak rovnou najedou na klasickou "alternativní pravdu", že to byl možná Ukrajinec, pač se "o tom spekuluje" (rozuměj, oni o tom spekulujou). Rusko nepřekvapivě na rovinu říká, že za útokem je Ukrajina.
A teď kdosi zveřejní video z "výslechu" pachatele, což není žádnej výslech, ale prostě jen záběr, jak spoutanej pachatel mumlá na zemi někde na chodbě na policejní stanici a z toho vystřižená pasáž, kde říká, že Fica střelil proto, že Fico ohrožuje tradiční média. Co říkal dalšího, to se nedozvíme, pánové za mobilem chtěli, abychom slyšeli hlavně tohle.
Ficova strana a její koaliční partneři prostě předvádí pokus o fašistickej puč v přímým přenosu a já jenom zůstávám koukat s otevřenou pusou, kam to naši "bratříčci" dotáhli.
Nicméně to nejvíc ironický na tom všem je, že střelec podle dostupnejch informací není žádnej Ukrajinec, gay ani liberál, ale 71letý krajní pravičák, autor nepokrytě rasistický literatury, člen proruský "domobrany" s názvem Slovenskí Branci, člověk, co se v minulosti objevil na kandidátce krajně pravicový strany a zkrátka a jednoduše typickej antisystémovej volič, neboli osoba ze sociální skupiny, která je nejvíc náchylná k pádu do propasti dezinformací a nejvíc radikalizovatelná nenávistnou politikou. Jo a tam dole na obrázku, to je on. Úplný sluníčko, co?
A teď sledujte, jak tu aktuální událost Ficova mafiánská banda využije k pokusu o totální převzetí moci v zemi.
Slovenský štát 2.0.

https://www.facebook.com/tomak.dvorak/posts/pfbid035od5kicd7f5upNVimo4FvBjCTxovKXZFj2nUp1LmyakwvkdLN7koHkkAft2tZTtKl


nasiel som v komentaroch
scontent-ber1-1.xx.fbcdn.net
16.05.2024 - 21:34:14
09
Dobre sa pozerajte, za rečami o konci násilia, nenávisti, zjednotení (doplňte ďalšie) práve nastáva modelová situácia pre písanie a prijímanie legislatívy, ktorá obmedzí slobodu, formu aj obsah kritiky politiky a politikov.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/23331173/utok-na-demokraciu-sa-zacal-tyzden-podla-schutza.html
16.05.2024 - 21:40:16
05
Ináč fico je smer a smer je fico, t.z. bez fica smer neexistuje.
je to špičkový politický remeselník, klamstvo je jeho náradie / nástroj a všetko čo hovorí a robí nie je z presvedčenia, je to jeho schopnosť manipulácie cieľovej masy
a nikto ani len trochu podobný v koalícii nie je
takže uvidíme čo prinesie čas....
16.05.2024 - 21:47:41
06

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up