MegaZ... aj si si to po sebe prečítal ? Takže ak sa tam zabarikadovali, to im dáva právo zasypať mesto granátmi? Keby nebolo toho posraného Majdanu a večného podpychovania zo strany EU a USA, možno by si to UA poriešila sama. Lenže taká "šanca" sa neodmieta a Babrák to vie...
Pozri, posledné čo si prajem, to je aby blízko môjho domova bola vojna. Myslím že každý z nás. USA a ich politika je štvavá, či sa ti to páči alebo nie, majú pocit nedotknuteľnosti a výnimočnosti.
A teraz si možno budeš myslieť že som idiot, ale prajem si aby RF obnovila základňu na Kube. Potom sa možno bude dať s babrákom normálne komunikovať, potom si možno aj občania USA uvedomia kde sú "hranice".
28.07.2014 - 18:33:24
03
rusko nepotrebuje zožrať žiadnu ukrajinu načo by mu bol tento chudobinec so žobrákmi čo robia za 150 eur.Ukr.ešte čaká jeden obrovský problém čím budú v zime kúriť.Zima sa opýta čo si robil v lete.

A čo na Kryme žijú sami milionári?
Len aby sme ho mali aj mi dosť. Je to velmi dobrý artikel na vydieranie.
28.07.2014 - 18:49:22
01
hadam každý vie, kvôli čomu je Krym pre Rusov dôležitý
28.07.2014 - 18:52:08
00
dotm, o tom niet pochýb... Práve preto si tam nenechali nasťahovať US army. Ja si dobre pamätam že tesne pred OH a v priebehu nich tam krúžili US lode, vraj keby došlo k terorist. útokom. To už Majdan naberal na obrátkach. Dostali po prstoch, našťastie. Putin ich predbehol.
28.07.2014 - 18:56:51
00
Jeden z najzbytočnejších konfliktov aké sa udiali za posledných 20 rokov. Nikto nič nezíska, akurát sú tam straty na životoch. Zbytočne trpia tisíce nevinných ľudí kvôli mocenským hrám nejakých idiotov, ktorý si potrebujú ukázať svoje EGO. A je mi smiešne ako sa tu niektorí naťahujete a to, kto agresor.
28.07.2014 - 19:01:04
00
hazard, ono vieš, keby som býval na Novom Zélende tak mám tiež v pi... Ale kedže UA je môj sused, sme závislý na plyne, rope atď. Tak ma to celkom zaujíma...
28.07.2014 - 19:05:59
00
tak ja teda neviem, osobne som si myslel ze tento pan pred par dnami utekal do "zabudnutia"...
http://hn.hnonline.sk/svet-120/jacenuk-ziada-viac-penazi-na-vojenske-operacie-625550


Z Tvojho linku: "Parlament by mal o návrhoch hlasovať vo štvrtok. Bude tiež hlasovať o dôvere Jaceňukovi, čo by mohlo otvoriť cestu novým voľbám. Jaceňuk minulý týždeň oznámil, že odstupuje z funkcie, premiérom však ostáva do hlasovania poslancov."
28.07.2014 - 19:19:03
00
sme závislý na plyne, rope
Rozmyslal si, ze preco? Rozmyslal si, ze preco nase letectvo bez Ruska nezvlietne, preco nase auta nebudu mat bez Ruska benzin, preco nase elektrarne bez Ruska nevyrobia elektrinu, preco bez Ruska nebudeme mat cim kurit? Rozmyslal si komu sa to hodi? A mas pocit, ze je lepsim riesenim trcat Putinovi zo zadku nez sa snazit odtial dostat? Nemali by sme kdeco obetovat za to aby sme zakotvili na opacnej strane? Nemali by sme kdeco obetovat aby sme nemali Putina uz v Slemenciach? Ja som prezil prakticky cely zivot so Sovietskym zvazom na vecne casy ... stacilo. Ak si to niekto chce skusit, tak nech sa tam nastahuje.
28.07.2014 - 19:31:53
00
MegaZ... aj si si to po sebe prečítal ? Takže ak sa tam zabarikadovali, to im dáva právo zasypať mesto granátmi? Keby nebolo toho posraného Majdanu a večného podpychovania zo strany EU a USA, možno by si to UA poriešila sama. Lenže taká "šanca" sa neodmieta a Babrák to vie...
Pozri, posledné čo si prajem, to je aby blízko môjho domova bola vojna. Myslím že každý z nás. USA a ich politika je štvavá, či sa ti to páči alebo nie, majú pocit nedotknuteľnosti a výnimočnosti.
A teraz si možno budeš myslieť že som idiot, ale prajem si aby RF obnovila základňu na Kube. Potom sa možno bude dať s babrákom normálne komunikovať, potom si možno aj občania USA uvedomia kde sú "hranice".



Tak este raz. Keby nemali "povstalci" priamu podporu z Ruska, co myslis, kolko z tych vysinutych degeneratov by vyhlasilo tie svoje pseudonezavisle mestske staty? A co ma robit UA? Naozaj som zvedavy na Tvoj nazor... vzdat sa uzemia, vzdy ked nejaky mafiansko oligarchisticky magor s podporou Ruska vyhlasi nezavislost v nejakej oblasti kde ma moc? A uz ta logika...ze vyhlasujeme "nezavislu republiku" a zaroven ziadame pripojenie k Rusku... vsak to ani ako vtip neobstoji...

Vies, keby nebolo Janukovyca, ktory by sa prezidentom bez podpory Ruska a Putina nikdy nestal, tak nemusel byt ani Majdan. Keby, keby, keby... a nakoniec Janukovyc usiel do Ruska a ked zacala dopredu pripravena anexia Krymu a ozval sa, ze s tym nesuhlasi (bol to taky blbec ze myslel, ze podpora Ruska je "zadarmo") tak zrazu ho Putin odpratal a uz nebol dolezity. :D Vsak to je ako komedia, keby to nebola tragedia o znicenej krajine a zivotoch...

Nazyvas Obamu Babrakom a ich politiku stvavu, a ked robi to iste Putin, ktory zenie Rusko k extremnemum nacionalizmu, tak Ti to imponuje a este si zelas dalsiu eskalaciu...nerozumiem naozaj.... komentar o vsetkych obcanoch USA radsej ani nejdem rozoberat... vies, svet nie je ciernobiely a aj ked je jednoduchsie vsetko pausalizovat, ako rozmyslat, nie vzdy ta jedoduchsia cesta je ta sprava...
28.07.2014 - 19:34:41
01
a už to bude inkognito http://www.aktuality.sk/clanok/258367/rusi-avizuju-armadu-zlozenu-zo-sukromnych-bojovnikov-nasadia-ich-tam-kde-nemoze-ruske-vojsko/
28.07.2014 - 19:43:55
00
MageZ.. ja viem že nie je čiernobiely, lenže každá mocnosť potrebuje protiváhu a momentálne to je USA. Mne žiadny Putin neimponuje a nie som z neho nadržaný. Len si myslím že Rusko má konečne normálneho politika, predošlí prezidenti stáli za kopu hnoja... Ďašia vec, ja som nikde nenapísal že obhajujem vyhlásenia samozvaných republík. Putin kvôli nim určite neprekročí hranciu. Skôr by ťa malo zaujímať prečo sa tak rozhodli, čo im dodalo impulz... neboli to práve vyhlásenia zmrdov na majdane ? Tým nemyslím bežných občanov! Možno si len mysleli že vyhlásením týchto republík budú mať postarané o ochranu a Putin napochoduje s armádov.
Ty tu ale píšeš akoby za všetko zlé vo svete mohol Putin a RF. Ale ty si tiež konečne uvädom že každá s týchto mocností má svoju sféru vplyvu, RF o ňu prichádzlaa počas prezidentovania ožrana Jeľcina a spol. Nasáčkovali sa tam babrákovci, a ako to dopadlo ? No napíš mi konečne kde im je sveta žiť, kde vkročila ich noha...
Sadám, Kaddáfi, Assad... ani jeden anjel, ale tí ľudia tam žili ako tak, nevravím že to bol ráj, ale dokázali tam existovať medzi sebou... teraz je tam ten život doslova utrpením! Vymklo sa to tam spod kontroly. Fungoval obchod, ako taký rozvoj, vyhovovalo to každému, aj USA aj RF. Čo je tam teraz ?
28.07.2014 - 19:57:33
01
keby nebolo Janukovyca, ktory by sa prezidentom bez podpory Ruska a Putina nikdy nestal, tak nemusel byt ani Majdan

Janukovič nebol žiadny Putinov biely kôň, ako sa to snaží nahovoriť propaganda. K moci sa dostal nie kvôli podpore z Ruska, ale kvôli nespokojnosti Ukrajincov s vládnutím skorumpovaných a neschopných, prozápadných lídrov, Juščenka a Tymošenkovej. Janukovič sledoval v prvom rade svoje vlastné záujmy a čo sa smerovania Ukrajiny týka, nebol ani proruský, ani prozápadný – hral na obe strany. Chcel mať výhody ktoré by prinášala Colná únia, spolu s výhodami, ktoré by prinieslo podpísanie Asociačnej dohody s Európskou úniou, súčasne, čo nebolo možné. Istého času, keď sa zdalo že Asociačnú dohodu podpíše, ho západné médiá dokonca vykresľovali v pozitívnom svetle. No napokon ju podpísať odmietol, lebo Rusi ponúkli viac peňazí. Odmietnutie prisľúbeného „priblíženia sa Európe“ bolo proti záujmom ukrajinských oligarchov a západných mocností, a preto na Ukrajine vyvolali prevrat, ktorý tento štát priviedol do chaosu a občianskej vojny.
28.07.2014 - 20:01:35
01
Rozmyslal si, ze preco? Rozmyslal si, ze preco nase letectvo bez Ruska nezvlietne, preco nase auta nebudu mat bez Ruska benzin, preco nase elektrarne bez Ruska nevyrobia elektrinu, preco bez Ruska nebudeme mat cim kurit? Rozmyslal si komu sa to hodi? A mas pocit, ze je lepsim riesenim trcat Putinovi zo zadku nez sa snazit odtial dostat? Nemali by sme kdeco obetovat za to aby sme zakotvili na opacnej strane? Nemali by sme kdeco obetovat aby sme nemali Putina uz v Slemenciach? Ja som prezil prakticky cely zivot so Sovietskym zvazom na vecne casy ... stacilo. Ak si to niekto chce skusit, tak nech sa tam nastahuje.


No vidíš, prežil si... A vôbec ti nevadí že za čias RVHP sme boli ako tak napr. potravinovo sebestačný. A to čo prežilo sme aj tak museli postupne zlikvidovať. To je tá EU ? Nebyť závislý na Rusku ale na nich ? Tak potom sorry, načo meniť, toto už poznám...
A píšeš akoby nám EU pomáhala zadarmo, sranda... Veď jasné, môžme nakúpiť plyn aj ropu, len kto to zaplatí že ? Rovnako môžeme prezbrojiť, nakúpiť vyradené stíhačky od babráka, len kto to zaplatí ?
28.07.2014 - 20:08:43
00
Necitim sa povolany ta vzdelavat. Vies trt o tom ako to bolo. Potravinova sebestacnost? Prazdne obchody. A to u nas este v porovnani s okolim bolo fajn. Snaz sa najprv informovat o faktoch nez zacnes trieskat sprostosti. Porovnavat zavislost na Rusku a zapade? Naozaj mas pocit, ze sa da s tebou o tom rozpravat? Tvoji rodicia neslintali pred vykladom Tuzexu? Patrili ste k vyvolenym? Cital si dajake indianky? Ak ano tak tomu porozumies HOWGH!
28.07.2014 - 20:15:50
00
Áno, viem trt. Len ty máš pravdu, len ty si sa mal zle a len teraz sa všetci majú dobre.
Nepatrili sme k vyvolením, otec bol bachar, mama pracovala v obchode. Žili sme si normálne a môžem povedať že sme boli šťastný. Bodaj by si to dnes mohli povedať mnohé mladé rodiny.
28.07.2014 - 20:26:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up