Príloha:
10582842.jpg
28.07.2014 - 22:52:10
00
LL straz si radsej tu MMZ aby si nemusel nahodou siahnut hlbsie do penazenky. sak zakon treba striktne dodrziavat. zamestnanci na teba dru a ty o nich takto verejne. je to tak podobne porosenkovi ako si prehadzuje vidlami miliardy a popri tom posiela lud na smrt.
tym tvojim prispevkom o MMZ si sa uplne zaradil pan podnikatel :)
28.07.2014 - 23:03:03
00
Aj to se deje v Luhansku, meste demokracie a slobody, z utube to stihly vymazat, ale je alternativny zdroj. Toto sa proste neda ospravedlnit nicim
http://www.liveleak.com/view?i=67f_1406576420
28.07.2014 - 23:03:57
00
strasne. tam boli urcite zabarikadovani "separatisti" ako tu bolo spomenute.
ukazte to svojim detom, vnukom a skuste im vysvetlit zaco si toto zasluzili obcania UA. uz by ste sa tu mali naozaj zamysliet nad legitimnostou a tymito politickymi rozhodnutiami UA co sposobuju toto utrpenie.
28.07.2014 - 23:17:57
00
UA ma zbrane ako ma - ruske a zastarane. Je tragicke, ze striela nimi na mesta, kde ziju ludia. Ale este tragickejsie je, ze niekto si tych ludi zobral ako rukojemnikov, ked s podporou Ruska vyhlasoval "nezavisle republiky" z oblasti UA. Rusko malo a ma vsetky paky nato aby sa to namiesto strelby riesilo mierovou cestou. A kona ako kona...
28.07.2014 - 23:27:27
00
myslel som si,že existuje aj sprostejšia ármija ako ukr.
aj keď ten východ dobijú naspäť tá krajina bude definitívne rozdelená.
28.07.2014 - 23:58:04
00
No zas daleko netreba chodit - http://en.wikipedia.org/wiki/First_Chechen_War - okolo 100 000 mtvych. Pokracovani vojny prinieslo dalsich 50 000 mrtvych. Raketometmi zrovnne mesta, bombardovanie civilnych cielov vakuovymi bombami a zamorena a zaminovana vacsina krajiny.
29.07.2014 - 00:33:46
00
Jezisu Kriste, okolo cecenskej vojny ani nechodme! Zas len prideme na to, ze Putinovci sa len branili cecenskemu utlaku, a tak preventivne poslali do stavu mrtvolneho... kolko civilistov vlastne? A sak to je fuk. Smrt Izraelu! Smrt Západu! ...a nech ziju freedom fighters z kalifatu!
29.07.2014 - 00:53:45
00
Michael Kocáb pro víkendovou přílohu MF Dnes zavzpomínal na odsun sovětských vojsk, na kterém se významně podílel. Podle něj jsme tehdy využili dějinné skuliny. "Sověti chtěli odsun vojsk protáhnout až na 20 let. To už by byl u moci Putin." Sovětská strana totiž hledala všechny možné důvody, proč odsun nelze uskutečnit. "Někteří sovětští poslanci odsun označili za šílenství a Gorbačov byl podle nich zmatkař, který to podělal," vypráví Kocáb.

Anyways, vy pricetnejsi si skuste predstavit, ze tu ruska bagandža stvrdne povedzme az do nastupu KGB-hujera Vladimira Vladimirovica.

Vy ostatni, pohotovo fabulujte pregnantne teorie o tom, ze demokrat Putin by sam nariadil svojej armade naskakat do tankoch a odprdnut nazad do rodnej tajgy a stepi, a ze by to predsa bolo v najvyssom zaujme tohto pragmatika, statnika a ludomila.
29.07.2014 - 01:03:34
00
Vysvetli dôchodcom, dobre ?!

co im mam vysvetlit, ved to vidia aj sami, chodia tam tiez
narovinu: prajes si navrat casov komunizmu?
29.07.2014 - 07:54:10
00
Autobusem do Tel Avivu jede pan Löbl a čte arabské noviny. Vidí ho pan Kaplun a pohoršuje se: “Löbl, co to vidím, proč čtou arabské noviny? Nestyděj se? Proč nečtou naše? Třebas HaArec, nebo The Jerusalem Post?”

Pan Löbl se ohradí: “Jsem snad mešuge? Proč bych četl židovský noviny? Pořád je tam jenom o tom, jak máme hloupé a zkorumpované politiky, jak se u nás krade, jaký máme deficit státního rozpočtu, jak se bude zdražovat a že hrozí krize, nezaměstnanost a neúroda.

V arabských novinách čtu, jak ovládáme celý svět, všechny banky, amerického prezidenta, ostatní prezidenty a krále, všechny zbrojní programy a průmysl, světový obchod a těžbu zlata a ropy, jak máme pod palcem Pentagon i Bílý dům, jak se každý den koupeme v šampaňským a souložíme s mladicemi. Tak se nedivěj, že si každý ráno čtu radši ty arabský noviny.”
29.07.2014 - 11:35:37
04
Co je to ten Biely dom a kto je Bush? Nepozname ani Forda, Cartera, Reagana, Busha sr., Clintona, Obamu :lol:
cdn.darkmoon.me
29.07.2014 - 12:04:23
00
ja sa do politiky moc nemontujem, ale par veci co som zachytil

-Rusko uzavrelo kontrakt s Cinou na zemny plyn, obchodovat sa ale nebude v USD
-Amerika zrusila embargo na vyvoz ropy
-konflikt na Ukrajine
-EU nezakroci na Ukrajine ale schvaluje sankcie voci Rusku a hlada moznosti ako sa zbavit zavislosti na Ruskom plyne

Preco nikto v EU neriesi zavislot na vojenskej obrane od USA a zavislost Eura od Dolara?
EU ma potencial byt aspon nejaka protivaha voci zapadu a vychodu, ale... :)
29.07.2014 - 21:57:01
01
už to máme za humnami - http://www.sme.sk/c/7308396/cesty-na-zakarpatskej-ukrajine-blokuju-demonstranti.html?ref=njcc
29.07.2014 - 22:27:12
01
nie je to nič nové to len pre Smeti je to novinka.Už dávnejšie boli na nete videá ako ženy z toho regiónu na protest pália povolávacie rozkazy.Musí prísť k pravidelnej rotácií inak im zas zdrhnú do ruska.
29.07.2014 - 23:20:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up