A co ze ich rusi pouzivali? Takto si ospravedlnujes ich pouzitie? Podla teba to je NORMALNE?


OMG, rozumies pisanemu textu? Kde som vobec o niecom takom hovoril?
30.07.2014 - 22:32:49
00
mimochodom Točka je schopná niesť aj jadrovú hlavicu.

btw:Laco neutralitu stačí vyhlásiť a už len čakáš ako ju okolité štáty začnú uznávať a prví kto by ju uznali by boli maďari.


Naposledy upravil triki dňa 30.07.2014 - 22:50:43, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2014 - 22:47:07
00
z tých čo som vyberal boli všetky :lol: dokonca vlastne ja ho mám z číny? tak teraz neviem vlastne ako to je.. mám úžasný americký bike vyrobený v zlej totalitnej číne :tmi:


no neviem ci by sme to nemali vsetko povyhadzovat von oknom. a nielen bicykle ale takmer vsetku elektroniku a oblecenie. ako to vobec mozeme pouzivat ked to bolo vyrobene v krajinach ktore porusuju zakladne ludske prava...

mimochodom Nemecku sme tie zverstva uz prepacili? lebo nepocuvam nic ine iba ako treba nakupovat nemecke vyrobky lebo to je kvalita. ja viem, to je ine...v tych casoch nezil nikto z nas kto tu teraz diskutuje a argumentuje.
30.07.2014 - 22:49:21
00
ak máš tak hoď nejaký ten (zlý) ruský :* že som si vybral americký nemení nič na tom že boli na výber aj francúzsky aj nemecký :y: ale to ti nepasuje do tvojho čiernobieleho sveta kto neni s USA je s Ruskom :x

nedaj sa vysmiat a neuhybaj, bo tento odrb ti nevyjde. Ty sam si napisal, ze nechces patrit ani do toho EU sveta. Reagoval si priamo na Pistov text, tak si ho znova precitaj:
A. tej dekadentnej, perverznej, skorumpovanej, byrokratickej, zadĺženej a Američanmi odpočúvanej Európskej únie
B. ...

FR aj GER, su clenmi EU last time I checked. :) Tej EU, do ktorej vraj nechces patrit.

a prečo utekajú? niekto je dobrodruh ale väčšina koli peniazom.. prečo by tu makal za 500€ v hrubom keď vonku dostane 3x tolko? to je o životnom štandarde..

Bingo! A kladies si otazku preco je vyssi standart tam a nie tu, a uz vobec nie o kusok dalej vychode? Snahu o dosiahnutie ASPON tohto standardu, alebo sledovanie urciteho pozitivneho vzoru nazyvas "cpanim sa do riti"? Aj do hrude sa pri tom bijes?

aj tak to nemá význam tu diskutovať.. nikam to nevedie, niekto proste je riťolez bez vlastného názoru a potrebuje diktovať čo si má myslieť a niekto má vlastné vnímanie sveta, má svoje hodnoty a svoju hrdosť a dokáže sa pozrieť na veci z vlastného uhla..
viem že nezmením nič a žiadne Švajčiarsko tu nevybudujem, ale to mi neberie vlastné uvedomenie a právo nesúhlasiť s ovcami..

Prazdneho sebavedomia, ci co to vlastne je, mas na rozdavanie, ale ziaden koherentny nazor, ani inu alternativu si este neformuloval, chlape. To je taka jalova hrdost. Nic, iba reci, ale druhych nazyvas ovcami.


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 30.07.2014 - 22:59:46, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2014 - 22:53:38
00
ein zwei choď už spať a nekádruj tu.
30.07.2014 - 22:58:46
00
mimochodom Točka je schopná niesť aj jadrovú hlavicu.

btw:Laco neutralitu stačí vyhlásiť a už len čakáš ako ju okolité štáty začnú uznávať a prví kto by ju uznali by boli maďari.


UA pokial viem vsetko vratila Rusku, lebo aj ked mala jadrove zbrane, odpalovat sa dali len z Moskvy. Asi tolko k tej silnej a nezavislej Ukrajine, ktoru Rusko vzdy chcelo. :D To je ako nas genialny S-300...bez Mosky z toho nevyleti ani barani prd. :D
30.07.2014 - 23:00:44
00
mimichodom takmer vsetky vyrobene na dalekom vychode :)


yup. v tuhom azijskom kapitalizme
30.07.2014 - 23:03:04
00
je to dosť univerzálny nosič a to jadro som spomenul len pre info.ukr.sa ho vzdala dávno.
30.07.2014 - 23:05:20
00
pisal som aj nieco ine...takmer vsetko sa vyraba v krajinach ktore porusuju zakladne ludske prava svojich obcanov. to nevadi?

mimochodom co znamena "tuhy azijsky kapitalizmus"?
30.07.2014 - 23:05:40
00
Pištove A a B možnosti? Na správnu odpoveď stačí položiť správnu (napr. zmanipulovanú) otázku...
30.07.2014 - 23:12:40
00
nimm_zwei - nezmeniť sa režim ty s tvojim sposobom zmýšlania spravíš kariéru jak sviňa.. :y:
30.07.2014 - 23:20:38
00
@matt
ked ja presne ani neviem, ale hned mi napadli tie spruchy Slavoja Žizeka na tuto temu:

"...autoritářský kapitalismus, který do určité míry umožňuje existenci divokého liberálního trhu, ale vše zároveň zůstává pod přísnou kontrolou státu...Nejdynamičtější kapitalismus je dnes v zemích, které nemají demokracii. Pokud smím být superironický: podívejte se na Čínu a dojdete k závěru, že tamní bývalí komunisté jsou nejúspěšnějšími kapitalistickými manažery dneška."

@dotm
Ano, ta Pistova volba si priam koleduje, aby niekto doplnil aj C, D, E.. Ale nik to tu zatial neurobil. "necpat sa doriti" je ako recept je strasne malo.
30.07.2014 - 23:33:37
00
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/281662-dalsi-protiruske-sankce-ztrata-desitek-miliard-eur-na-obou-stranach/

niečo o protiruských sankciách klasicky si to odsere len ten kto ich zavádza.
30.07.2014 - 23:53:58
00
ODHADOVANÉ ZTRÁTY PRO RUSKO
2014: 23 miliard eur (1,5 % HDP)
2015: 75 miliard eur (4,8 % HDP)
ODHADOVANÉ ZTRÁTY PRO EU
2014: 40 miliard eur (0,3 % HDP)
2015: 50 miliard eur (0,4 % HDP)
Zdroj: EUobserver

este mi tam chybaju odhadovane straty pre USA a napr Cinu...
31.07.2014 - 00:06:44
00
straty cucané z prsta nič viac.nikto dnes nevie aký bude dosah.Rusi to čo si nekúpia v európe si kúpia v číne.Európske firmy nahradia na ruskom trhu ázijské.Po čase to bruselskí hujeri pochopia,ale už bude pre firmy neskoro.
31.07.2014 - 00:13:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up