Nazor Alexandra dulebu ci ineho plateneho ANAL-ytika ma asi taku vypovedaciu hodnotu ako nase prispevky v tomto fore. AKurat ze jeho radi cituju smetiari a media
30.07.2014 - 17:27:20
01
Fíha? Asi trafilo, keď tak rýchlo toľko reakcií.
30.07.2014 - 17:29:42
00
http://www.youtube.com/watch?v=QHXeHB-gCg8#t=48

mesto Novoselicja na podkarp.rusi a protest proti mobilizácií.Nuž Rusínom sa nechce ísť bojovať za ukrajincov.
30.07.2014 - 17:51:07
00
Ukrajinci uz strielaju balisticke rakety na mesta.

youtube.com/watch?v=y9-8KvtfjZA&t=0

30.07.2014 - 17:59:30
00
Dobra otazka:

Chcete, aby bolo Slovensko naďalej súčasťou

ani jedného :) ale to asi my mladší/hlupejší čo sme tolko toho komunizmu nezažili nemáme potrebu sa za každú cenu cpať niekomu do riti..
30.07.2014 - 18:07:28
02
Nie si prvy co by sluboval urobit zo Slovenska Svajciarsko. Neviem ci je tazke pochopit, ze k neutralite musis mat suhlas susedov. Uz sa na to tesim az zacnes vysvetlovat ako to dosiahnes. Zatial v historii sme skusali modlitby aj uplatky a nakoniec to vzdy skoncilo tak ze sme niekomu trcali z riti. Na zaver ti dam ponaucenie pribehom zo zivota:

Z riti vystrcila hlavu mala hlista a pyta sa mamky Co je to krasne zlte a teple na oblohe? Slniecko. Co je to krasne zelene okolo? Travicka. A co je to krasne farebne na travicke? Kvety. A ked je to tam take pekne a vonave tak preco my musime zit tu v tej smradlavej riti? Pretoze to je nasa vlast!
30.07.2014 - 20:21:45
03
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11859-putin-spojene-staty-delaji-co-si-umanou-agresivne-napadaji-suverenni-staty-zapad-nas-podvadel-ale-prejeme-si-silnou-samostatnou-ukrajinu-ctete-zasadni-projev-ruskeho-prezidenta-ktery-si-jinde-neprectete.aspx
30.07.2014 - 20:40:50
01
tak aerolinky Emirates prestavaju verit irackemu vzdusnemu priestoru a pomaly sa lety presuvaju nad Iran...

Prílohy:

emirates.jpg
emirates.jpg 176.13 KiB thumb_up0thumb_down

30.07.2014 - 20:47:37
00
ani jedného :) ale to asi my mladší/hlupejší čo sme tolko toho komunizmu nezažili nemáme potrebu sa za každú cenu cpať niekomu do riti..

hehe, kedze udajne patris medzi tych "mladych/hlupejsich", na 100% si sa nikdy nezamyslel, preco taka velka masa tvojich (menej hlupych?) mladych kamosov/rovesnikov uteka za studiom, pracou a zivotom PRESNE tam medzi tych, ktorym sa akoze nechcete pchat do riti. :lol:

Zla sprava pre teba je, ze z tych Pistovych A a B moznosti vyssie, sme sa uz akosi (nastastie) ocitli v tej A variante. Dobra sprava je, ze iniciative na jej vylepsovani sa medze nekladu.

Inak, ubezpecujem, ze pozostatky budovania komunizmu, ktoreho si akoze vela nezazil, zazivas dennodenne priamo na vlastnej kozi, ak tu zijes. A dokonca aj nepriamo, ked si sadas na svoj nablyskany high-end americky bike, pretoze ten rusky/vychodoeuropsky si v zivote nevidel ani na obrazku. A zaverom, "mladi/hlupejsi", co chcu zostat v tejto krajine, by si mali dat bacha, aby v tej pubertalnej snahe "necpat sa nikomu do riti" nezacali budovat rit okolo seba.
30.07.2014 - 21:01:54
01
Ukrajinci uz strielaju balisticke rakety na mesta.

youtube.com/watch?v=y9-8KvtfjZA&t=0




To nie je pravda, ked je to v tych zidackych zapredanych slobodomurarskych mediach. :D
Btw. udajne to bol Scarab, rovnaka strela ako Rusi bezne pouzivali napr. v Cecensku...
30.07.2014 - 22:06:44
00
ak máš tak hoď nejaký ten (zlý) ruský :* že som si vybral americký nemení nič na tom že boli na výber aj francúzsky aj nemecký :y: ale to ti nepasuje do tvojho čiernobieleho sveta kto neni s USA je s Ruskom :x

a prečo utekajú? niekto je dobrodruh ale väčšina koli peniazom.. prečo by tu makal za 500€ v hrubom keď vonku dostane 3x tolko? to je o životnom štandarde..

aj tak to nemá význam tu diskutovať.. nikam to nevedie, niekto proste je riťolez bez vlastného názoru a potrebuje diktovať čo si má myslieť a niekto má vlastné vnímanie sveta, má svoje hodnoty a svoju hrdosť a dokáže sa pozrieť na veci z vlastného uhla..
viem že nezmením nič a žiadne Švajčiarsko tu nevybudujem, ale to mi neberie vlastné uvedomenie a právo nesúhlasiť s ovcami..
30.07.2014 - 22:10:42
05
ak máš tak hoď nejaký ten (zlý) ruský :* že som si vybral americký nemení nič na tom že boli na výber aj francúzsky aj nemecký :y: ale to ti nepasuje do tvojho čiernobieleho sveta kto neni s USA je s Ruskom :x


mimichodom takmer vsetky vyrobene na dalekom vychode :)


Naposledy upravil matt dňa 30.07.2014 - 22:13:47, celkovo upravené 1 krát.

30.07.2014 - 22:13:11
00
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11859-putin-spojene-staty-delaji-co-si-umanou-agresivne-napadaji-suverenni-staty-zapad-nas-podvadel-ale-prejeme-si-silnou-samostatnou-ukrajinu-ctete-zasadni-projev-ruskeho-prezidenta-ktery-si-jinde-neprectete.aspx



Ako do toho zapada anexia Krymu a pokus o rozvratenie Ukrajiny Rusmi podporovanymi "povstalcami"? Asi jedine tak, ze ten agent KGB mal uz davno hnit na smetisku dejin spolu s KimIrSenom a podobnym odpadom...
30.07.2014 - 22:13:35
00
To nie je pravda, ked je to v tych zidackych zapredanych slobodomurarskych mediach. :D
Btw. udajne to bol Scarab, rovnaka strela ako Rusi bezne pouzivali napr. v Cecensku...


A co ze ich rusi pouzivali? Takto si ospravedlnujes ich pouzitie? Podla teba to je NORMALNE?
30.07.2014 - 22:14:30
00
mimichodom takmer vsetky vyrobene na dalekom vychode :)

z tých čo som vyberal boli všetky :lol: dokonca vlastne ja ho mám z číny? tak teraz neviem vlastne ako to je.. mám úžasný americký bike vyrobený v zlej totalitnej číne :tmi:
30.07.2014 - 22:18:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up