"According to article 73 of the 1996 Constitution of Ukraine[82] and article 3 of the 2012 Ukrainian law "On all-Ukrainian referendum", territorial changes can only be approved via a referendum where all the citizens of Ukraine are allowed to vote, including those that do not reside in Crimea"

Uz nehovoriac, ze v tom referende hlasovali ludia, co ani nemali hlasovacie pravo a inak zmyslajuci obyvatelia boli napadani, respektive uz vyhnani prec. Inak, pre zaujimavost, kolko % obyvatelov BA by hlasovalo za priclenenie k Rakusku? :)
23.02.2015 - 12:37:44
00
Wow, ty si nevravel, že si tam bol a skontroloval všetkých voličov na predmet hlasovacieho práva, v takom prípade samozrejme klobúk dole...

A na margo ústavnosti ešte raz - v danom období na Ukrajine bolo ústavné vákuum.
23.02.2015 - 12:57:35
00
Inak ake boli otazky v tom referende? Ano a ano. :) Tak ci tak, bez spoluucasti Ruska by sa k nemu asi nemohli pripojit. Ci aj to popries? :) Idem hned zbierat podpisy na referednum o priclenenie Petrzalky k Finsku. Ustavne vakuum je tu tiez. ;)
23.02.2015 - 13:04:18
00
Ešusmária, snáď nikto nemá v sebe toľko naivity, aby si myslel, že Rusko nejako prihliadalo k tomu, že ústava Ukrajiny neumožňuje odtrhnutie nejakého územia, alebo že obyvateľstvo niečo chce. V náhlej chvíľke úprimnosti to Putin povedal jasne v tejto reči 18. marca 2014: http://eng.kremlin.ru/news/6889#sel=55:22,55:98

For all the internal processes within the organisation, NATO remains a military alliance, and we are against having a military alliance making itself at home right in our backyard or in our historic territory. I simply cannot imagine that we would travel to Sevastopol to visit NATO sailors. Of course, most of them are wonderful guys, but it would be better to have them come and visit us, be our guests, rather than the other way round.


Preložené: Nech už sú interné procesy v organizácii akékoľvek, NATO zostáva vojenskou alianciou a my sme proti tomu, aby sa vojenská aliancia udomácnila v našom zadnom dvore alebo na našom historickom teritóriu. Ja si jednoducho neviem predstaviť, že by sme cestovali do Sevastopoľa navštíviť námorníkov NATO. Samozrejme, väčšina z nich sú skvelí chlapíci, ale bolo by lepšie, keby oni navštevovali nás, boli našimi hosťami, ako keby to malo byť opačne.

Svetová veľmoc má v génoch jednoduchú zásadu: Vpadnem kam potrebujem a potom riešim publicitu a vytváram zdanie legitímnosti.

Rusko mohlo pokojne vyjednať právo zachovania svojich základní na Kryme na dobu ďalších 200 rokov so zákazom budovania základní NATO, mohli to dať do zmluvy ako casus belli, ale oni touto svojou politikou sledujú aj ďalšie ciele. Len nech človeka s IQ nad 95 neoblbujú o tom, že tí vojaci v týchto regiónoch nie sú pod ich nepriamym velením...
23.02.2015 - 13:14:01
00
Tuším sa nám tu prebral zo spánku ďalší brigádnik :tmi:


Naposledy upravil Hosť dňa 23.02.2015 - 13:33:12, celkovo upravené 1 krát.

23.02.2015 - 13:19:12
00
tak to vacsinou chodi ked niekto nema konstruktivny prispevok. zacnu sa sklonovat slova: propaganda, trol, brigadnik, rusofil. na to som si uz zvykol :)
23.02.2015 - 13:26:54
00
Tak si pozri VladO1 príspevky prehľad.
23.02.2015 - 13:36:08
00
vikino1 - ak si moje príspevky prečítaš, nielen urobíš povrchný prehľad, tak zistíš, že som viackrát písal že žijem v Rusku, mám tu rodinu, moja žena je ruska. Čo je na tom zlé? Ja odtiaľto vidím veci úplne inak, ako napríklad ty cez prizmu predžutých informácií z médií...Mám ja začať na základe tvojich príspevkov oceňovať teba? Presne o tomto som písal pár príspevkov, človek, ktorý si len niečo prečíta, bez toho, aby vôbec zapojil hlavu, začne útočiť a kydať na druhých. V konečnom dôsledku je to ale len tvoj problém.
23.02.2015 - 13:44:17
00
A ty tvrdíš že v Rusku nie sú informácie predžuté? Vieš ja som informácie predžuté ZSSR zažil na vlastnej koží. A stačilo ďakujem!!!
Howgh.
23.02.2015 - 14:00:52
01
dalsi clovek co si nepretocil kalendar. zijes stale v 70-tych rokoch? co tu splietas ZSSR?
23.02.2015 - 14:13:55
00
Priateľu, ja hovorím o tom, že ma označuješ za "brigádnika". Ja som sem dal informácie, ktoré nie sú z oficiálnych zdrojov, ale buď priamo z môjho okolia - od mne blízkych ľudí, alebo od obecne - európsky dostupných zdrojov. Ani jeden odkaz z ruských médií. A ak sa dodnes strhávaš vo sne kvôli pionierskej šatke, tvoj problém. Ale prestaň sa do mňa navážať. Vďaka.
23.02.2015 - 14:14:03
00
tak toto stoji za pozretie..... a pravdu hovori si myslim.....kiezby bolo takych ludi v europarlamente viacej
http://clara-media.gloria.tv/2j/mediafile-85YifD3Dwp6-1-sd.mp4?upstream=bonifacius-media.gloria.tv%2fg&sum=-zDDaz6JbntW0x4W3ix4Yg&due=1424740578
23.02.2015 - 14:17:08
01
https://dennikn.sk/55387/nemocnicny-armagedon-v-bratislave/

skúsim niečo z iného súdka,krvi už bolo dsť.
v podstate skrytá privatizácia unb ba.dávam to sem preto,lebo si ešte dobre pamätám hromadné dávanie výpovedí lekárov a kto sa na to politicky priživoval.
23.02.2015 - 16:51:14
00
"Ruský deník Novaja gazeta získal přístup k tajným dokumentům, z nichž vyplývá, že Moskva plánovala intervenci na Ukrajině celé týdny před tím, než svržený prezident Viktor Janukovyč opustil zemi. Cílem ruské strategie mělo být od začátku rozdělení Ukrajiny. V rozhovoru pro rádio Echo Moskvy to prozradil šéfredaktor listu Novaja gazeta Dmitrij Muratov. Jeho noviny mají dokumenty zveřejnit ve středečním vydání." (centrum.cz)
23.02.2015 - 18:05:35
00
snáď si si nemyslel,že plánovala len jedna strana. :)
23.02.2015 - 18:09:02
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up