Budme radi ze sa v Cine venuju vyrobe a nie "demokratizacnym" procesom. Ktovie ake by to malo nasledky pre svet.
26.02.2015 - 16:45:37
00
za 15 rokov to uvidime na krajnom juhovychode ruska :)

ak rusi budu minat peniaze na vojnu na ukrajine a po utoku na mariupol ich odpoja od swiftu tak to uvidime za 5 rokov...
26.02.2015 - 18:52:01
00
Co sa zmenilo? Ak si spominam, tak si bol dost aktivnym zastancom teorie o su 25...


andrej, to snad nemyslis vazne ze ja som bol dost aktivnym zastancom teorie o su25? od prveho dna som akurat tak aktivnym zastancom toho, ze v tom case v danom vzdusnom priestore nad Ukrajinou uz nemal letiet ziaden komecny let akychkolvek aerolinii ( ci uz vo vyske 9 alebo aj 20km ) a doteraz mam za to ze za velku cast tejto leteckej tragedie moze Ukrajina. ci ako si ma clovek vysvetlit ze Ukrajina tvrdila ze letecky koridor je bezpecny od urcitej vysky a vsetky aerolinky za to pekne kasirovala, ale uz doslova par minut po tragedii vyhlasovali ze ich zostrelili separatisti pomocou systemu Buk...to je slusna schiza.

a aby si to dlho nehladal, jedine co som sem pisal boli technicke parametre SU25 vs SU27 na strane 431 ( teda zeby lietadlo mohli teoreticky zostrelit ) a hned na strane 432 som napisal : „samozrejme ze tu spekulujeme zbytocne, mohlo to byt akokolvek ale oni velmi dobre vedia "vo co go"

ale osobne si myslim ze keby bolo lietadlo zostrelene sposobom ako to bolo opisovane ihned po incidente, uz by sme mali davno nevyvratitelne dokazy na stole."

+ na strane 504 som svojim tvrdenim zamietol ze by tie snimky co sa objavovali v ruskych mediach mohli byt pravdive/realne.

takze vies mi prosim napisat z coho si usudil ze prave ja som aktivnym zastancom teorie o su25?
26.02.2015 - 19:05:57
00
ale osobne si myslim ze keby bolo lietadlo zostrelene sposobom ako to bolo opisovane ihned po incidente, uz by sme mali davno nevyvratitelne dokazy na stole.

Tak sa ospravedlnujem, nejako som si zle vysvetlil niektore tvoje prispevky ....
26.02.2015 - 20:09:09
00
čím dlhšie trvá to vyšetrovanie o to je to menej dôveryhodnejšie.Zostrelenie lietadla systémom PLRS nie je možné v dnešnej dobe zamaskovať.satelity vidia všetko aj ruské aj nato.Ja to považujem stále za divadlo.Oni presne vedia čo sa tam stalo a tak ako aj vtedy písal matúš,zodpovednosť ma ukrajina za riadenie letov.
Na ukrajine prudko padajú vďaka vojne dôchodky z hodnoty 150 na niekde 20-30 dolárov.je mi tých ludí lúto lebo bude ešte o dosť horšie.
27.02.2015 - 00:14:07
00
čím dlhšie trvá to vyšetrovanie o to je to menej dôveryhodnejšie.Zostrelenie lietadla systémom PLRS nie je možné v dnešnej dobe zamaskovať.satelity vidia všetko aj ruské aj nato.Ja to považujem stále za divadlo.Oni presne vedia čo sa tam stalo ...


... špionážne satelity možno vidia dosť veľa, ale len vtedy, keď nad daným územím akurát prelietavajú.

Nesmieš pozerať toľko amerických filmov, resp. nesmieš uveriť všetkým špeciálnym efektom, že to tak je aj v skutočnom svete.
27.02.2015 - 08:32:47
01
ach jaj TRIKI náš ..... vševediaci
podľa tvojich zaručených informácii U mala byt už ekonomicky politicky a aj inak dávno "mŕtva" ...
kde zostla Tvoja okrídlená fráza "zima ukáže ..."
a čo sa týka tej zodpovednosti za vzdušný priestor,
ak sa proti státu, vláde, armáde na východe postaví (na začiatku) "hŕstka" dobrodruhov so samopalikom, ktorý ukradla niekde na policajnej stanici pripitému Seriožkovi, tak ty by si asi určite predpokladal, že sa jej ním podarí zostreliť civilné lietadlo v príslušnej letovej výške, (a promptne by si uzavrel celý vzdušný priestor nad trkilandom)
samozrejme, ak by sa tam náhodou neobjavili (ktorí tam ale doteraz nikdy oficiálne neboli) ruskí dovolenkári na BUKU
(lebo v tom momente nemali žiadne vhodnejšie približovadlo k dispozícii)
27.02.2015 - 09:20:18
00
http://zahranicni.ihned.cz/c1-63584370-litevci-obnovuji-kvuli-hrozbe-ruske-agrese-povinnou-vojenskou-sluzbu
27.02.2015 - 09:36:32
00
pobaltské štáty nemiesto toho,aby sa snažili o rovnováhu tak ich politici len ukazujú ramená.Pritom potenciálny etnický konflikt hrozí do budúcna lotyšsku a estónsku.30% neintegrovaných rusov bude pre nich problém.

http://hn.hnonline.sk/svet-120/zapad-robi-z-putina-zbytocne-demona-662942
27.02.2015 - 13:01:08
00
Tak maju uz svoje skusenosti...
27.02.2015 - 13:06:18
00
Veď práve preto o to viac treba rozmýšlať hlavou a nie silou ktorú nikdy reálne ani mať nebudú.U nás sme na zač.90tych rokov tiež mali takýchto blbcov.
27.02.2015 - 13:28:19
00
Vsetky pobaltske staty su v nato, pokial na nich rusi vyskusaju ukrajinsky scenar s utlacovanou mensinou, tak si ani neviete predstavit co to odstartuje...
27.02.2015 - 14:06:43
00
práveže si myslím,že neodštartuje nič.Totižto týto nelotyši a neestónci sú aj reálne vo svojich právach utlačovaní.Vieš si predstaviť,že by u nás maďari dodnes nemali slovenské občianstvo?
a podmienkou by bola perfektná znalosť slovenčiny,slovenských reálií,prísaha a oddanosť vlasti???....nemyslitelné.takže dvojaké menšinové práva.
27.02.2015 - 14:46:28
00
Ziadna perfektna znalost to nie je, obycajny zakladny test znalosti jedineho oficialneho jazyka statu v ktorom ziju ! Takisto sa treba zamysliet nad tym ako a preco sa tam tolko rusov zrazu ocitlo, odporucam prestudovat historiu pobaltskych krajin po 2 sv. vojne.
Ak to bude ako tvrdis, teda, ze any pripadny ukrajinsky scenar zo strany ruska by nic neodstartoval zo strany zapadnych mocnosti, pripadne bezzubu reakciu (znepokojenie, lahke sankcie, atd.), tak to bude este ovela, ovela horsie, kedze iluzia o nato sa rozpadne ako domecek z karat.
27.02.2015 - 14:55:00
00
rusi sa tam samozrejme neocitli zrazu.a ešte raz,vieš si predstaviť,že na základe jazykového testu by u nás maďari mali dostávať občianstvo?...nemyslitelné.
robia velkú chybu,že tých 30% rusov odstrkujú mimo.Raz sa im to môže škaredo vypomstiť.Ak by začali v týchto krajinách protesty rusov za zrovnoprávnenie na čo majú aj nárok kedže sú občanmi eu tak žiadne nato nikde nezasiahne.ukr.scenár sa nedá použiť v balt.štátoch.To je len také strašenie a vytváranie nepriateľa.A nato je len ilúzia už dávno.
27.02.2015 - 15:04:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up