jedna mala rada, alebo skor vysvetlenie:
chodim na biku, v poslednych rokov trocha aktivnejsie t.j. nejakych 4000-5000 km rocne. Vsetci si myslia a tvrdia o mne ze som debil, blazon a podobne, ze sa tak nicim a ci som vobec normalny ze tolko chodim na biku, ale ja stale myslim, ze to malo chodim, ze to nic nie je :oops:

Je to normalne? Ako vase okolie pozera nato, ze bikujete?
21.02.2007 - 16:32:13
00
hovoris mi z duse, no na mna sa pozeraju aj v tom zmysle, ze vsetky peniaze davam do bike- u. no myslim si vzdy lepsie ako chlastat niekde v krcme alebo fajcit
ale inak uplne s tebou suhlasim a tym sa netrap, ze ta povazuju za .....
oni su zase magori v insom, viem co hovorim 8)
21.02.2007 - 17:15:33
00
aaa....to sa podda :wink: ...moje okolie to uz berie normalne...este do mna obcas aj rypu ked jeden den vynecham trening :) ze ostatni trenuju a ja sa "valam"...ale vacina neznejsieho pohlavia si ukazuje jednym prstom na celo ked k tomu pride rec... ale hovorim... nie je nic horsie ako zenska bez "konicka" :roll:
21.02.2007 - 17:22:23
00
Pokiaľ kôli biku nezanedbávaš baby a kamarátov tak je to OK :)
21.02.2007 - 17:23:31
00
kazdy ma na to iny nazor kolko ludi tolko chuti niekomu nieco povies on v pohode inemu zas o tom povies alebo ta vidi apovie ze si blazon ..... kazdy je iny a bavi ho nieco ine a mali ste pravdu lepsie ako drogy chlast a alkohol
21.02.2007 - 17:47:20
00
vsak to, ze ked pozrem na nejaku mladez /omladinu/ tak vidim len ako piju, fajcia droguju alebo zavislacia pri compe, tak preto si hovorim, ze idem von a nechcem tak dopadnut......
veru aj prachy idu tym smerom, teda nie je ich vela, ale snazim sa...
a kamosov to je v pohode, ma v tom podporuju, a babu nemam...... :oops:
ale vsak casu dost....
to matt: no pri mne sa baby pytaju, ze kde som bol tento-krat, v zime ani nie, ale v lete, ked stretnem s kamoskami, tak stale pytaju a uz len tipuju, ze kto povie vzdialenejsie miesto, alebo co najviac oblubene miesto, kam rad chodievam...... a az potom povedia: "blazon"....
21.02.2007 - 18:12:07
00
je to nieco podobne, ked sa clovek uci v skole lepsie ako ostatny a potom na neho hovoria, ze je maniak
:idea: je to obycajna zavist
21.02.2007 - 19:00:21
00
hm, ako, moje okolie vie ze som biker, ale nevyjadruju sa ku mne :)
mozno ak si z dediny tak hej, ale ked si z mesta, tak maximalne susedia alebo samozrejme kamosi. Ked sa ma spytaju, ze kde chodim, a poviem trebars Lajoska, tak hykaju, ze ci vladzem a tak, ale nenadavaju mi za to.
21.02.2007 - 19:36:05
00
ked ja poviem ze Lajoska tak vacsinou ani nevedia co to je :D
21.02.2007 - 19:42:38
00
...mozno ak si z dediny tak hej...
co mas vkuse s tou dedinou?raz mozno sam zistis, ze to je lepsie
21.02.2007 - 19:52:40
00
to pisal preto lebo v dedine ked sa daco stane alebo sa daco povie tak o tom vie hned cela dedina ;)
21.02.2007 - 19:54:30
00
ale aj tak by som nevymenil dedinu za mesto, aspon to mam blizo do lesa a hlavne cistejsi vzduch, takze tak
a k tomu "vie to cela dedina" no a co, akurat mi mozu zavidiet, co je aj vidiet :D :D 8)
21.02.2007 - 19:58:42
00
je to nieco podobne, ked sa clovek uci v skole lepsie ako ostatny a potom na neho hovoria, ze je maniak


Ale slovenčina to nebude že ? :)

To nieje podrypnútie (sám mám problémy s y/i), len mi to v danom kontexte prišlo vtipné...
21.02.2007 - 20:42:47
00
Suhlasim s tym co sa tu popisalo...Jazdit je podla mojho nazoru tisic krat lepsie ako chodit po krcmach, fajcit a fetovat. Udrzi ta to v kondicii a zdraveho.
Frajerka je sice nesvoja z toho,ze ked vela jazdim chudnem :D (lubi sa jej ked mam brucho) :lol: ale ja to milujem. Predsa len je to pohyb v prirode a utuzujes telo aj ducha - ked musis prehryznut unavu a bolest a povies si ,ze ten po...ty kopec proste vyslapes.
Do nedavna som skoro vsetky nadbytocne peniaze daval do biku,ale v tychto chvilach si kupujem svoje prve auto :oops: a to ma dost financne zmasakrovalo.
Tak to vyzera,ze sa budem musiet este nejaky cas trapit s V-ckami :roll:
apropo dedina: klud,ticho,priroda ...osobne zijem v meste,ale uz som zil dva roky aj na dedinke a nevedel som si vynachvalit

Jazdenie je radost
Bike je jazdenie
21.02.2007 - 20:49:30
00
Tiez to mam na taniery vzdy ked idem na bike. A to som minulu sezonku presiel len 2500 km nechcem vediet co by sa za boje odohravali u nas doma keby som daval taku kilometraz ako ty.
Takze ja to mam prevazne len ked uz to vyzera ze som na biku kazdy den alebo ako minule ked som povedal ze chcem ist na hlavny hreben V. Fatry. Chcel som ho prejst za jeden den, to sa somnou mama 2 dni ani nerozpravala. Je to sila ale hlavne je ze mi bikeri vieme o co ti druhi prichadzaju.
21.02.2007 - 21:26:26
00
keyboard_arrow_up