na svoje chyby doplatil jeden aj druhy...5rocne decko nema co robit na ceste kde nieje ani krajnica...takze otec je pekne nezodpovedny a kreten z markizy si snad aj hubu dobre zlamal nech pride o robotu...a co sa ziletkarov tyka, kazdy ide na trening stym, ze to moze byt jeho posledny


Si trosku mimo, nie. Ked je ta cesta oficialnou cyklo trasou, preco by tam nemohlo byt v doprovode rodica. A jeho sejmulo auto, ktore islo oproti a nemalo v jeho polovici vozovky co robit, cize tam by mu nepomohla ani 4m krajnica. Jediny vinny bol vodic a jeho pristup k vedeniu motoroveho vozidla. To, ze niekto niekde bol v nespravnom case na nespravnom mieste s kretenom na ceste, za to nemoze, lebo to zakazane nie je.
01.07.2008 - 14:32:17
00
na svoje chyby doplatil jeden aj druhy...5rocne decko nema co robit na ceste kde nieje ani krajnica...takze otec je pekne nezodpovedny a kreten z markizy si snad aj hubu dobre zlamal nech pride o robotu...a co sa ziletkarov tyka, kazdy ide na trening stym, ze to moze byt jeho posledny


tomuto sa hovori kreativny pristup...
01.07.2008 - 14:34:28
00
[quote=""]na svoje chyby doplatil jeden aj druhy...5rocne decko nema co robit na ceste kde nieje ani krajnica...

Ty si ..., nič v zlom.... Presne ako je spomenute, je to cyklotrasa :!:
A neviem čo je na tom nezodpovedné ked sa rodina vyberia na bicykloch na výlet a pokiaľ viem tak sa uvádza že deti išli tak ako mali.
01.07.2008 - 14:41:30
00
So všetkou pokorou, ktorú som v sebe našiel, si dovolím tvrdiť, že ak by tí nešťastníci neboli cyklisti, tak sa tu o tom nešťastí nediskutuje vôbec, niežeby za 2 a pol dňa vzniklo 10 strán príspevkov. Ak sa to niekoho dotkne, nech mi prepáči, ale javí sa mi to trochu zbulvarizované.

Preto súhlasím s TOMCOPom, že by sa to mohlo uzavrieť. Nemusí sa locknúť, dá sa aj dobrovoľne.


Naposledy upravil laco dňa 01.07.2008 - 14:52:32, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2008 - 14:48:09
00
Je mi luto, co sa stalo. Najma to, ze pri tom niekto zomrel. Som za to, aby ho potrestali ked bude treba, tak aj nech si posedi v base..
A len tak na okraj.. Polozte si ruku na srdce: Kto z VAS NIKDY neporusil predpisy? Vazne, ze nikdy nesiel rychlejsie ako by mal, ze nikdy netelefonoval za volantom. Rozdiel je len v tom, ze VY ste mali stastie a nikomu ste s tym neublizili a Zitny to nanestastie napalil do toho chlapca.

Moju kamaratku (18 r.) na osvetlenom bicykli zabil opity vodic a posedel si ani nie 2 roky. (Cesta, resp. posledna zakruta medzi ZM a Topolciankami, urcite to poznate, POTOM tam namalovali pruhy pre cyklistov)...

Tak kolko asi dostane Zitny, ked bol triezvy?


pocas ajzdy som nikdy v ruke telefon nedrzal, ja to neznasam a viem ze pomer sustredenosti na volanie je 89% a na soferovanie je 11%.

ked tak tak nainsatlovat hands free. Inac je mi divne ze audi z 4000 000 SK nemala vo vybave hands free alebo zabudovany telefon.
01.07.2008 - 14:50:00
00
Sorry za OT ale na toto sa neda ....
Ivka, mas trosku ine nazory ako v teme o miznucich temach a prispevkoch (uz je zmazana), tam si to chcela zamykat uz po takmer 3 prispevkoch a tiez ma zaujimali nazory inych... :wink:
A teraz nie OT ...
Moj nazor je taky, ze kazdy, kto jazdi rychlo si o to koleduje...len skoda, ze na to doplacaju aj nevinni.



:shock: Po 3 prispevkoch :?: Trochu prehanas,nie :?:
Tam bolo stale o tom,kto to zamyka a preco a stale dokolecka,dokola...ved to dievca,co zalozila tu temu,stale koncila preco... :wink:
Ale mne je to u prdele ci sa to zamkne,alebo nie,len som tym dala najavo,ze NUda,Nuda,Nuda.. :? Nic nove tam nebolo,len si to zacali odsierat moderatori...

A to predsa nemozes porovnavat,tieto temy :!: To akoze nemozem napisat nazor,ze je dobre to nezamknut :?:
Tak prepac,moju co,trufalost :?: :roll:
...mal si si napisať aby to nezamkli, že to je pre teba zaujimave :wink:




Sorry za OT :!:


Naposledy upravil Ivka dňa 01.07.2008 - 15:09:36, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2008 - 14:53:05
00
So všetkou pokorou, ktorú som v sebe našiel, si dovolím tvrdiť, že ak by tí nešťastníci neboli cyklisti, tak sa tu o tom nešťastí nediskutuje vôbec, niežeby za 2 a pol dňa vzniklo 10 strán príspevkov. Ak sa to niekoho dotkne, nech mi prepáči, ale javí sa mi to trochu zbulvarizované.

Preto súhlasím s TOMCOPom, že by sa to mohlo uzavrieť. Nemusí sa locknúť, dá sa aj dobrovoľne.


Laco: kedže sa to stalo ľudom na bicykli a tu sme na fóre MTBiker tak sa nediv :wink:
Zbulvarizované :?: veď tu len vyjadrujeme svoj názor, aj keď sú v mnohom odlišné.

Možno je to aj tým že poniektorí tu máme deti a poniektorí s nimi idú aj na bicykel :!

A to už nehovorím o tom keby sa to stalo niekomu NEDAJBOŽE s fóra :?
01.07.2008 - 15:04:48
00
Dobre.
01.07.2008 - 15:11:27
00
Zase OT:
Ivka: Nie moderatori, ale moderator.
Keby to napisem, aj tak by nepomohlo. Vsak sa aj tak nikto nevyjadril, ze to zamknut ide, takze nebolo co riesit, jeden mod si tu aj tak odomyka a zamyka ako a co chce. Pracu a vyjadrovanie ostatnych 3 si vazim.
A nic nove tam nebolo pre teba, lebo ty si spokojna s tym, ako to tu funguje, ja az tak nie.
Stale ma zaujima, ci sa daju prispevky na tomto fore len mazat alebo aj zamykat.
A to dievca stale koncilo a zacinalo preto, lebo sa potrebovala vyjadrit, vsak ona zalozila tu temu nie? To je tak tazke pochopit, aj ja som myslel, ze nebudem reagovat, ale neda mi, ked si myslim, ze nebolo pochopene tak, ako to myslim.
Ide o to, ze zakladom fora je vyjadrit nazor, ked ma nejaka tema zaujme, kliknem na nu, vyjadrim nazor, ked zistim, ze ma tema nezaujima, neklikam na nu, nepisem do nej a uz vobec nepisem, ze NUDA. O to ide na forach. Si myslis, ze ja klikam na kazdu temu, co sa tu objavi? A to mam vsade, co ma nezaujima pisat NUDA. Asi nie, ze? Tak nabuduce, ked ta nieco nezaujima, tak tam nechod, nechaj tak a usetris si cas.
Prepacte za OT.


Naposledy upravil tomcop dňa 01.07.2008 - 15:26:07, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2008 - 15:20:52
00
Nedalo mi odcitovať môj príspevok s pred mesiaca
je nič proti tým buranom bajkerom, ktorí dnes pred obedom hnali smerom k Pánovej lúke od kríža, v húštine kde nevidí ani na desať metrov a vyrojil sa v zákrute v protismere, no ale tak našťastie sa nikomu nič vážne nestalo, druhý krát rátajte s tým že tadiaľ jazdí aj niekto iný ako vy supermani, ktorí berú asi ohľad iba na seba, nevadí.


A nedalo mi pripojiť ani trikiho reakciu:

Ano takych xujov poznam leti jak cocot do zakruty nevidi fas jeden.Mne sa to stava pravidelne.Keby ma trafil tak ho rovno utopim v tom potoku co dolu tece jak mladu macku xuraci...


Nestíham čítať, drotar to tu už rozoberal, tak no offence :!:
01.07.2008 - 15:25:36
00
Laco: kedže sa to stalo ľudom na bicykli a tu sme na fóre MTBiker tak sa nediv :wink:
Zbulvarizované :?: veď tu len vyjadrujeme svoj názor, aj keď sú v mnohom odlišné.

Možno je to aj tým že poniektorí tu máme deti a poniektorí s nimi idú aj na bicykel :!

A to už nehovorím o tom keby sa to stalo niekomu NEDAJBOŽE s fóra :?


Ja suhlasim s Lacom. Je to zbulvarizovane. Obzvlast ma prekvapili tvoje a Trikiho reakcie, riesit tu nejaku ornitologiu :(
Btw. precitaj si tvoje vlastne reakcie na velmi podobny pripad. Vtedy si mal chladnejsiu hlavu. Co sa odvtedy zmenilo?
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... c&start=30
01.07.2008 - 15:36:57
00
Poniektorí by sa tu veru mohli umierniť. A neobháňať sa tu rodičovstvom a nejakým druhom vyspelosti...
01.07.2008 - 15:40:24
00
Ja som v ten den take siel asi hodinu pred tou nehodou a auta tam lietali jak blazni...a nielen osobne ale aj velke terenaky, a na 100% tade nesli 90 ale aspon 120...a to je uz dost vela na taku uzku cetu.

Zitnemu gulku do hlavy :evil: ...pre vystrahu vsetkym takym. :evil:
01.07.2008 - 16:04:45
00
Zitnemu gulku do hlavy :evil: ...pre vystrahu vsetkym takym. :evil:

Kto si este dnes nekopol do celebrity nech sa prihlasi na forum.mtbiker.sk
01.07.2008 - 16:08:49
00
Myslím,že už tu bolo povedané, všetko, bolo vyslovených XY názorov, momentálne je to už len o dohadovaní sa.Nechcem moralizovať,ale skúsme si z toho zobrať aj niečo pre seba.Veď stačí si pozrieť tému- Ako najrýchlejšie som šiel.Myslíte si, že pre rodiča je rozdiel, keď mu niekto dieťa zabije, alebo keď sa zabije na bicykli sám niekde v šialenej rýchlosti v zjazde?Výsledok je taký istý a bolí to rovnako.Preto buďme zodpovední voči sebe aj voči ostatným a zbytočne neriskujme, či už svoje zdravie, alebo zdravie ostatných.Potom ostanú už len oči pre plač a nejaká tá diskusia na internete.
01.07.2008 - 16:42:27
00
keyboard_arrow_up