Ja suhlasim s Lacom. Je to zbulvarizovane. Obzvlast ma prekvapili tvoje a Trikiho reakcie, riesit tu nejaku ornitologiu :(
Btw. precitaj si tvoje vlastne reakcie na velmi podobny pripad. Vtedy si mal chladnejsiu hlavu. Co sa odvtedy zmenilo?
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... c&start=30

Zmenilo sa veľa 8)
01.07.2008 - 17:33:30
00
Poniektorí by sa tu veru mohli umierniť. A neobháňať sa tu rodičovstvom a nejakým druhom vyspelosti...

Ja svoje rodičovstvo prežívam tak ako len najlepšie viem, deti veľa názorov na život zmenia.
Keď budeš mať malé deti a uvidíš ako ti vyrastajú pred očami tak pochopíš prečo tu poniektorí " preháňajú " :wink:

Toto je môj posledný príspevok v tejto teme :x

Je mi jedno čo si kto o mne myslí....
01.07.2008 - 17:37:08
00
pokračovanie ďalej na www.pokec.sk

p.s. nekecajte a bikujte za deň napísať 8 strán :roll: :roll: :roll:
01.07.2008 - 20:36:27
00
[/quote]Ty si ..., nič v zlom.... Presne ako je spomenute, je to cyklotrasa :!:
A neviem čo je na tom nezodpovedné ked sa rodina vyberia na bicykloch na výlet a pokiaľ viem tak sa uvádza že deti išli tak ako mali.[/quote]

..kazdy dobre vie ze sa tam jazdi pekne rychlo a to ze tam krajnica nieje je tiez badatelna vec... to ci je to cyklotrasa alebo nie, nieje podstatne...je to hlavne velmi nebezpecna cesta a stym treba ratat...nieje to cesticka popri morave...nehovorim ze tam cyklisti nemaju co robit...nahoda je blbec a co sa stalo je smutne...
01.07.2008 - 21:09:37
00
Ja to tam nepoznámDerailleur dalo sa isť aj inou trasou z bodu A do bodu B kadial išli otec s detmi? Lebo pomaličky z debaty vyplýva že vlastne delil je otec že vôbec tade šiel :evil:
01.07.2008 - 21:14:17
00
Zase OT:
Ivka: Nie moderatori, ale moderator.
Keby to napisem, aj tak by nepomohlo. Vsak sa aj tak nikto nevyjadril, ze to zamknut ide, takze nebolo co riesit, jeden mod si tu aj tak odomyka a zamyka ako a co chce.
Stale ma zaujima, ci sa daju prispevky na tomto fore len mazat alebo aj zamykat.


tomcop, ak ťa niečo zaujíma kľudne sa obráť na ktoréhokoľvek móda cez ss :wink: ale žeby jeden mod odomykal a zamykal čo chce a ako chce tak to sa mi nechce veriť....

k téme: nemám slov....
01.07.2008 - 21:18:44
00
..kazdy dobre vie ze sa tam jazdi pekne rychlo a to ze tam krajnica nieje je tiez badatelna vec... to ci je to cyklotrasa alebo nie, nieje podstatne...je to hlavne velmi nebezpecna cesta a stym treba ratat...nieje to cesticka popri morave...nehovorim ze tam cyklisti nemaju co robit...nahoda je blbec a co sa stalo je smutne...


Len tak náhodou, nie je tam dopravná značka "zvýšený pohyb cyklistov"? Taký rovnoramenný trojuholník postavený na základni s namaľovaným bicyklom...

Tvoje myslenie je úplne zvrátené... To keď náhodou vyjdeš z domu a zožerie ťa krokodíl (alebo ti padne tehla na hlavu), tak budeš na vine ty, lebo si mal sedieť doma?
01.07.2008 - 21:34:57
00
má táto téma zmysel? módi LOCK
01.07.2008 - 21:40:49
00
má táto téma zmysel? módi LOCK

lapierko, ty by si dnes vsetko iba zamykal :lol:
01.07.2008 - 21:48:21
00
lapierko, ty by si dnes vsetko iba zamykal :lol:

som sa tu dnes neukázal a zas je to tu pod úroveň :wink: tak robím poriadky :lol:
01.07.2008 - 22:18:42
00
som sa tu dnes neukázal a zas je to tu pod úroveň :wink: tak robím poriadky :lol:


To su teda poriadky ked hodis spam, na inom fore by normalny uzivatel za vyziadanie locku dostal ban (aneb "no user moderation" rule ako je zvykom). ;)

No ale k teme, bolo povedane uz asi vsetko, su tu 3 tabori navrhujem stretko a pekne to poriesit silou a pestami :D No ale nie vazne, tiez som zato aby ho odsudili az by z neho zostala len fosilia ale ako realista viem ze sa to nestane, tak isto ako sa nestane ze dementi na medakoch prestanu chodit rychlo po neprehladnych cestach, tak isto ako to ze o tyzden tu budu zase dalsi ini zabity cyklisti, tak isto ako to ze tato tema upadne do zabudnutia aj bez toho aby ju niekto lockol. ;)
01.07.2008 - 22:35:29
00
to JoKo

ja to zvratene nevidim...len tvrdim ze ja osobne by som nezobral svoje male dieta na bicykli na cestu kde nieje krajnica bezna rychlost aut tam pod 100 snad ani nieje a auta zapichnute v okolitych ceresniach niesu tiez nic vynimocne, len tolko...suma sumarum nehoda je smutna tragicka ale podla mna neprekvapujuca...najlepsia nehoda bola aj tak ked sa cykloturisti o seba strngli kabelami na nosicoch, popadali na cestu a preslo ich auto...nehod je vela a citlivejsie su akurat tie kde nato doplati dieta...fesiho z markizy by mali zasadrovat na desat rokov do basy a bude klud...treba si davat bacha a ostatne nechat na soferoch.
01.07.2008 - 23:15:10
00
... tvrdim ze ja osobne by som nezobral svoje male dieta na bicykli na cestu kde nieje krajnica ...

Tak to sa chod s dietatom bicyklovat na dialnicu alebo na cestu I. triedy.
02.07.2008 - 09:58:09
00
myslim si, ze ak by sa nejednalo o cloveka znameho z obrazovky a sucasne by neslo o cyklistov, tak tu tolko kontroverznych prispevkov nie je (uz to tu niekto napisal), podstata je podla mna vsak v tom, ze takto sa u nas jazdi a kazdy si mysli, ze a mu nic nemoze stat a najhorsie, ze ludia sa z takychto pripadov nepoucia, az vtedy, ak sa ocitnu v situacii vinnika alebo obete...preto budeme kazdy tyzden pocuvat o dalsich takychto pripadoch...to je podstata a je jedno, ci za volantom sedi zitny alebo hocikto iny, vela ludi sa tu "pochvalilo", ako oni porusuju predpisy...v skutocnosti mali len stastie, ze sa im do cesty nedostal nejaky nestastnik, nic viac...da sa chapat, ze sa v takomto pripade ziada cloveku povedat: "...zub za zub...", no na druhej strane plati aj to, ze ten nech hodi kamenom, kto je nevinny...najhorsie je, ze tomaskovi to zivot nevrati a dalsim, ktorym sa to stane v buducnosti takisto nie...lebo ludia su nepoucitelni a zajtra po tej ceste este spomalia, lebo si povedia, ze tuto havaroval ten zitny...ale o mesiac sa tadial bude zase lietat mozno aj 150...
02.07.2008 - 10:58:55
00
gratulujem dotm,uz som si myslel,ze sa tu suvisleho a triezveho prispevku nedockam...kazdy ma trocha pravdy,bohuzial to uz cas nevrati a mozme si z toho akurat tak vziat ponaucenie do buducna.
Mna osobne akurat znova utvrdilo,aka je cestna cyklistika celkovo na Slovensku nebezpecna a nase cesty aj s vodicmi na tento sport nepripravene :(
Jednoducho sa povie-"co tam robili?"a potom ta zastavia v lese lesnici a povedia Ti,ze tam s bikom nemas co robit,tak kde sa teda ludia maju bicyklovat???Na ceste Ta ktosi sunda,z lesa Ta vyzenu...Je to smutne zvlast ked vidim tu siet cyklochodnikov v NL,na zaplakanie.
02.07.2008 - 11:57:18
00
keyboard_arrow_up