Súhlasím s väčšinou názorov, ktoré tu boli od prezentované, ale nedá mi pripomenúť, že ľahko je odsudzovať, pritom nepoznáme okolnosti...

ČO AK si malý chlapček na chvíľku odbehol a posunul sa viac do vozovky?
ČO AK sa Rasťo Ž. ponáhľal za niekym s rodiny, komu sa práve niečo stalo?

Nikoho neodsudzujem, nikoho neobhajujem...

Len by sme MALI zvážiť slová a krotiť emócie, pretože práve tie hýbu človekom...

PEACE :wink:


Kam dovozovky mal zijst? Sak to by musel prejst pol cesty kedze bol oproti tej audine v protismere, si zisti fakty a potom nieco pis ty "obhajca". A aj keby sa ponahlal za Matkou Terezou tak mal ist normalne to by prd ospravedlnovalo, a kedze vraveli ze sa ponahlal na natacanie tak to uz neospravedlnuje vobec.
Masky si davame dole, a nielen to keby som tu mal toho ***** tak ho asi v tejto chvili zabijem jake mam nervy.
29.06.2008 - 21:55:06
00
k tym prominentom este napr. p. Moric, p. Kalay ml., p. Martikan ...

Suhlasim s nazorom, ze po takych cestach sa nejazdi 150 a ak sa potvrdia vsetky zatial dohady, mal by ist sediet, natvrdo.
Osobne si ale myslim, ze to zahraju na defekt pocas jazdy, pripadne technicka zavada, oslnenie, nevolnost ....
Je mnozstvo veci, ktore mozu sluzit, ako polahcujuce okolnosti. To ze dieta vyjde z jazdneho pruhu - no to by muselo vyjst tak o 3 metre ono Zitnemu a nie naopak....
Je to strasne, najma ked je to dieta. Nechajme sa prekvapit.
Uprimnu sustrast rodine.
29.06.2008 - 22:00:06
00
ked sa ponahlal tak akurat tak za tou svojou ku..vickou modelkou s ktorou tato "celebrita" pachtluje.
Prajem mu len jednu vec,aby takuto bolest aku sposobil tejto rodine raz zazil na vlastnej kozi ked raz niekto zabije jeho decko...to mu uprimne prajem nic ine ziadna lutost nad hov..adom len smrt jeho decka ho prinuti rozmyslat nad tym co vlastne sposobil. :!: :!: :!:
29.06.2008 - 22:00:06
00
Pockajme si na blizsie informacie, potom mozeme posudit vsetko objektivnejsie. Ale zelat smrt niekomu, kto za nic nemoze - zabit dalsie male dieta? Toto by bola triki podla Teba spravodlivost? :roll: Co tak radsej zavriet vinnika (ak je naozaj vinny) na taku dobu, ze ziadne deti nikdy mat ani nebude? V kazdom pripade toto bolo neumyselne zabitie a urcite na to treba prihliadat, kedze v nasom pravnom systeme ani za ukladnu a chladnokrvne naplanovanu vrazdu nedostane vinnik niekedy ani 20 rokov a to je podstatne zavaznejsi a umyselny zlocin...
29.06.2008 - 22:42:16
00
Ja si vobec nerobim iluzie o tomto pravnom banánistane.A co som napisal myslim uplne vazne.Arogancia ma bohuzial vzdy navrch.Vid pripad Skrucany.Nedavno slovak zabil v anglicku policajta na motorke ked tiez presiel do protismeru.Dostal okamzite 8 rokov na tvrdo.
29.06.2008 - 22:49:06
00
Asi spravim nejaku protestnu jazdu pred ten bordel v Zahorskej a vylepim im tam nejaky transparent.

Dobrý nápad - pridám sa... A na transparente by malo byť napísané "Vrahovia patria do basy a nie na obrazovky!"
Poďme rozvíjať tento nápad...
29.06.2008 - 22:53:30
00
mozme pokracuj...
29.06.2008 - 22:56:41
00
Ak to bude potrebne, tak ten napad rad podporim. Ale je otazne, ci sa vobec na obrazovku vrati. Dufam, ze maju v Markize tolko sudnosti, ze uz ho na obrazovku nikdy neposlu. A keby mu aj problemy s navratom nerobili, tak hadam ma chalan tolko sebareflexie, ze sa potichucky z medi vytrati sam...
29.06.2008 - 22:58:27
00
charakter kur.y je ohybny ako pendrek....

Neboj sa uz za nim na kramare hned utekala jeho ornitologicka Marianka spravia z neho chudacika urcite sa z toho ako "spravny" krestan pojde vyspovedat.neboj sa takuto "celebritu" len tak neutopia.Ved nakoniec co by aj ten chudacik isiel robit...
29.06.2008 - 23:00:36
00
Niekto sa tu príliš zžil so statusom "poloboh".
29.06.2008 - 23:11:34
00
Za taketo priestupky treba odnat vodicak na dozivotne. A o adekvatnom ( aky je vlastne adekvatny ?) treste pre vinnika ani nehovorim. Kde su policajti so super radarmi ? Taketo tragedie sa skratka nesmu stavat. SLOMBA spustite peticiu v zmysle STOP NEZMYSELNYM NEHODAM ! Ide nam a nasim detom predsa o zivot!!!!!!!!
29.06.2008 - 23:22:21
00
mozme pokracuj...

Navrhujem čím skôr, kým nevyjde Markíza s nejakým vyhlásením (kladným, t. j. proti vrahovi - ak sa ho však budú zastávať, tým horšie pre nich)...
Podvečer, po pracovnej dobe, ešte tento týždeň, alebo v najbližšiu sobotu - nedeľu.
Dopredu oznámiť starostovi Záhorskej Bystrice, že sa uskutoční protestná akcia, ktorá neobmedzí dopravu.
Vopred zatelefonovať o akcii do JOJ a TA3.
Zraz v meste? Pri krematóriu? Alebo priamo na parkovisku pred TV?

Kto by sa zúčastnil? Kedy to komu najlepšie vyhovuje?
Kto by mohol akciu spropragovať na iných fórach? Zaangažovať Bicybu?
Kto môže pripraviť niekoľko transparentov?


Naposledy upravil JoKo dňa 29.06.2008 - 23:40:48, celkovo upravené 1 krát.

29.06.2008 - 23:36:51
00
Je mi luto, co sa stalo. Najma to, ze pri tom niekto zomrel. Som za to, aby ho potrestali ked bude treba, tak aj nech si posedi v base..
A len tak na okraj.. Polozte si ruku na srdce: Kto z VAS NIKDY neporusil predpisy? Vazne, ze nikdy nesiel rychlejsie ako by mal, ze nikdy netelefonoval za volantom. Rozdiel je len v tom, ze VY ste mali stastie a nikomu ste s tym neublizili a Zitny to nanestastie napalil do toho chlapca.

Moju kamaratku (18 r.) na osvetlenom bicykli zabil opity vodic a posedel si ani nie 2 roky. (Cesta, resp. posledna zakruta medzi ZM a Topolciankami, urcite to poznate, POTOM tam namalovali pruhy pre cyklistov)...

Tak kolko asi dostane Zitny, ked bol triezvy?
29.06.2008 - 23:40:43
00
TO petrofka : vsetci niekedy porusujeme predpisy, nariadenia, zakony, sluby a neviem co este vsetko ale na ceste kde je predpisana 90 km/h ist 150 km/h je sialene hazarderstvo ktore bohuzial ani inak skoncit nemohlo. Ak by vyletel z cesty a rozmlatil sa o strom - jeho problem, ale nech niekto vysvetli rodicom toho chlapceka ze preco prave ich chlapcek si to odniesol tym najhorsim sposobom. Taketo sproste a arogantne porusovanie predpisov je neospravedlnitelne.
29.06.2008 - 23:57:42
00
No ak sa takato protestna jazda zorganizuje tak sa urcite zucastnim. (bol som aj v devine).Najlepsi by bol podla mna vikend a asi doobeda.Predpokladam,ze to by mohlo prijst viacej ludi.
Inak ked uz mame tu nasu Slombu tak snad by mohli nieco vymysliet.
30.06.2008 - 00:04:32
00
keyboard_arrow_up