Jezus to mas jedno. kym sa budu vyskytovat taketo pripady http://www.bleskovky.sk/cl/11/275215/Ml ... cyklistiek
(v priebehu dvoch dni iba na bleskovkach, nehovorim o dalsich mediach a nehodach, ktore sa ani nedostali do medii), nie je tato tema nikdy zrela na LOCK :!:
30.06.2008 - 13:04:59
00
... a uz tu mame prve pokusy o zahmlievanie skutocnosti.....

http://www.cas.sk/clanok/81066/tragicka ... nosti.html
30.06.2008 - 13:11:42
00
samozrejme ze to nie je najhumannejsi sposob, ale myslim si ze keby si prezijeme nieco take(!boze daj aby sa to nestalo!) tak si myslim, ze konanie by bolo velmi podobne tomu co som napisal.. :roll: ale by nam to preslo hlavou ako myslienka
co sa tyka tej nehody, ake nejasnosti? Co je nejasne ked vyleti auto zo zakruty 150kmh? :roll:


Naposledy upravil Strom dňa 30.06.2008 - 13:27:10, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2008 - 13:21:19
00
Toto je nejasne:Záhadou ostáva aj to, prečo na pomerne prehľadnom úseku zlyhal vodič, ktorý sa často zúčastňoval na pretekoch známych osobností.
Ale moze byt profesionalnym soferom aj 30 rokov a moze sa mu nieco take stat...a tie preteky zmamych osobnosti tp je len fraska na ich reklamu....take zavody zvladne aj akykolvek sofer.
30.06.2008 - 13:27:08
00
no ale zasa neni normalne aby siel 150 na hentakej ceste snad.. musel bud kukat do blba, alebo telefonovat alebo zaspat alebo neviem co.. to ani uplny idiot nepojde hentade 150.. a 150 je udaj ktory povedal ujo v spravach nie znalecky posudok!!! a ked ujo v trenkach a klobuku dokaze len tak od oka povedat rychlost presnu tak respekt.. :)
nezlahcuje to vinu sofera ale pockal tiez by som na vysetrovanie..
30.06.2008 - 13:27:59
00
si cital ten clanok? a nemal si ten dojem?
"co tam vobec robil?" bol to vobec on? vsak bol zvyknuty zavodit, ako sa mu to mohlo stat?
mam taky dojem, ze kto toto pisal asi nevie zhodnotit pretekarsky okruh s cestou 2. triedy za plnej premavky - s nasho pohladu
z ich je to ciste psychologicke vymymanie mozgov, postupne pridaju na obratkach, aby v ludoch vzbudili pochybnosti a aby ludia postupne zacali zdielat ten isty nazor ako oni
su na to skoleni, vsak to bolo jasne vidno aj v nedavno minulych pripadoch
30.06.2008 - 13:29:59
00
Zmrd ako zmrd, bolo by jedno či sa to stane murárovi alebo moderátorovi. Tu ide len o to, že další z nich, ktorý je dennodenne verejnosti na očiach a mal by s tým v podstate počítať ,že ho ľudia sledujú, o to väčšmi by si mali týto ľudia dávať pozor. Lenže u nás je to práve naopak, čím väčšia riť tým viac si dovoľuje.
A práve toto obyčajných ľudí serie najviac, že sa pravdy nedovoláš....
Naša justícia stojí za hovno, všetci dobre vieme a nebudme naivní, že pôjde sedieť :wink:
Mne osobne sú títo ľudia ukradnutí, pokiaľ o nich nič nepočujem a keď sa dopustia niečoho takéhoto, tak ma to serie, serie, serie.....
Nezávidím im nič z toho čo majú lebo v podstate okrem peňazí a majetku nemajú nič ale vôbec nič, stačí sa pozrieť ako žijú, ako im krachujú vzťahy ako sa to tam trtka a ohovára medzi sebou....
Nie, ďakujem :roll:
30.06.2008 - 13:32:19
00
No Danka, tak som asi humanista ked to tak vidis. Ja to zas vidim tak, ze je tu privela samozvanych sudcov, ktori rozhoduju o treste smrti bez toho, aby aspon poznali vsetky fakty. :idea: Tato tema sa neubera konstruktivnym smerom, takze to nechajme tak, je zrela na LOCK. Pockajme si na vysledok vysetrovania a doriesenie celej situacie...


Aki sudcovia,aky trest smrti :?: Co tu taras za nezmysli :?: :shock: :shock:
Isiel rychlo do zakruty:?: Isiel :!:Zabil svojou vinou dieta :?: Zabil :!:
To mi staci :!:
K tomu sa naozaj uz neda nic povedat...


Naposledy upravil Ivka dňa 30.06.2008 - 16:35:52, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2008 - 13:38:22
00
no ved srat to serie kazdeho..
ale teraz uprimna otazka: ked niekoho zrazite autom, kto z vas sa bude hrabat na 5rokov do basy dobrovolne? a nebude hrat na nepredvidane okolnosti aspon na zmiernenie trestu, polovicny trest atd..?

problem je len ze tento ch*j je znamy a na ociach.. toto iste ked sa stane beznemu cloveku ani o tom neviete, len sa anonymne poinformuje v tv co sa stalo a pripad sa dalej medialne nepretriasa.. by som rad videl statistiku kolko ludi za podobne veci sedi.. uz bolo niekolko pripadov v publicistickych relaciach ala Palba, Reporteri o nehodach ktore sa vysetruju 3roky a viac a vsetci behaju po slobode, posudky niekolkokrat zmenene atd.. staci par kontaktov, trochu prachov a ste volny..
30.06.2008 - 13:41:34
00
V dnesnej relacii Pozor zakruta hovorca policie potvrdil, ze auto islo neprimeranou rychlostou. Vodicovi prajem, aby sa uzdravil a aby dostal prilezitost si plne uvedomit co sposobil. A aby v plnej miere pocitil svoju zodpovednost za sposobenu traumu. Aj ked..., medialne zname osoby su dost odolne filcky.
30.06.2008 - 13:44:02
00
Predpisovo určite nešiel - to by z audiny nebol takýto vrak... A pritom treba predpokladať, že od vyletenia do protismeru, trafenia cyklistov a nárazom do stromu časť rýchlosti stratil.

foto prevzaté z Nového času...

Prílohy:

Vrak auta vraha zitneho.jpg
Vrak auta vraha zitneho.jpg 45.49 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2008 - 13:44:27
00
problem je len ze tento ch*j je znamy a na ociach..


problem je ten, ze takymto sposobom sa u nas jazdi a zrejme ani tento tragicky pripad na tom nic nezmeni...by som povedal
v rozhlase prave povedali, ze cez vikend sa stalo min. sest tragickych nehod, ktorych pricinou bola neprimerana rychlost...
30.06.2008 - 13:46:24
00
hej stalo sa 6 nehod s tragickym koncom koli rychlost.. teraz by som sledoval kolko z tych ludi pojde sediet.. mozno 1-2? zvysok maju znamych na spravnych postoch alebo je to chuda moderator..
ze je to napi*u system viem a sere ma to.. ale jedine co proti tomu mozes robit je snazit sa byt iny ako tyto idioti a zaroven dufat ze to do teba nejaky idiot nenapali.. :(

+ ta protestna jazda vobec neni zly napad, ale nie len pred markizu.. pretoze nemalo by to cele byt o zitnom ale o bezpecnosti cyklistov a bezohladnosti vodicov..
30.06.2008 - 13:54:54
00
No Danka, tak som asi humanista ked to tak vidis. Ja to zas vidim tak, ze je tu privela samozvanych sudcov, ktori rozhoduju o treste smrti bez toho, aby aspon poznali vsetky fakty. :idea: Tato tema sa neubera konstruktivnym smerom, takze to nechajme tak, je zrela na LOCK. Pockajme si na vysledok vysetrovania a doriesenie celej situacie...


zdieľam podobný názor....
30.06.2008 - 14:14:14
00
Pred chvilkou som sa so synom vratil z treningu a poviem vam ze aj s ohladom na vcerajsiu udalost, mal som velky problem kvoli burke vracat sa domov statnou cestou. A ak media zvolia zahmlievaciu taktiku tak to na bezpečnosti nikomu neprida. Opak by mal byt pravidlom.
30.06.2008 - 14:30:17
00
keyboard_arrow_up