dnes som videl na ceste medzi BA-PE asi tak cca 10 "Zitnych" :(

ano, kazdy raz porusime nejaky zakon...aj ja som dnes na dialnici isiel namiesto 130 nejakych 145 co bola dost svizna jazda...neviem si predstavit ako ale musi mat clovek nasrane v hlave ked takou rychlostou ide po ceste na akej sa dnes stala ta tragedia.
30.06.2008 - 00:07:54
00
Samozrejme, bolo to maximalne nezodpovedne a onoho casu by som vodicov, co takto niekoho usmrtia sudila ako za umyslenu vrazdu, ale...
neviem, pripadla by som si ako pokrytec, ja tiez jazdim obcas rychlo. No je pravda, ze 150 som nikdy nesla (tolko mi ani auto nevytiahne)..

Mozno by to chcelo teraz urobit nejaku preventivnu kampan trebars aj v mediach, su predsalen prazdniny a mam zle tusenie, ze toto nebola posledna nehoda... :(

Netusim, co vsetko zmoze SLOMBA... Ale spytat by sme sa mohli..
30.06.2008 - 00:12:38
00
R.I.P.
je mi luto co sa stalo
30.06.2008 - 07:52:59
00
ach .... a prepac/te teda


Naposledy upravil lapaloma dňa 30.06.2008 - 10:41:44, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2008 - 10:08:51
00
deti deti .. sete sa tu pekne rozbehli ... a predpokladam ze ti z vas co maju vodicaky jazdite presne podla predpisov oci prilepene na vozovke ... skoda reci a skoda citat vobec

...je pravda že nie vždy sa predpisy dodržujú, viem o tom svoje :wink:
Na druhej strane však treba povedať že treba dodržiavať plynulosť cestnej premávky, však :idea: poznáme 40 v Bratislave kde by ta asi na najbližšej križovatke rozkopali...
To nie je o tom :!:

Je rozdiel ísť na danom úseku kde je 40 povedzme 60-kou a rozdiel kde je 80 dajme tomu tých 150, a nebavme sa tu teraz o tom že každý vlastne porušil predpis.... podstata je uplne niekde inde.

Treba vedieť odhadnúť riziko svojej jazdy, v danom úseku kde havaroval je jeho jazda bezohľadná voči druhým a aj sebe....
Každy je zodpovedný sam za seba, ked si však v aute svojím spôsobom aj za spolujazdca, cyklistu na ceste, chodca.....
Treba vedieť predvídať aj keď........
Nerútim sa ako hovädo po takej ceste kde sa to stalo :!:

Takže tie deti.... si nechaj, nič v zlom
30.06.2008 - 10:21:17
00
K tej akcii by som sa hned pridal aj ja.... :wink:
Snad tych koko-ov co mame vo vlade k niecomu prinutime.... :roll:

Tu cestu poznam a viem ze je uzka a nikdy v zivote by som tadee nesiel 150....nehovorim ze chodim vzdy predpisovo ale ani to s tou rychlostou neprehanam...
30.06.2008 - 10:23:56
00
Ja som sofer,ktory ked nepozna cestu,zakrutu,idem radsej pomalsie,ako rychlo... :?
Zasadne nemachrujem,netelefonujem a dokonca si ani radio velmi nepustim,aby som pocula ,videla a nic ma nerozptylovalo...

Mne sa najviac "paci"ako Markiza mlci..dokonca ani Bazovsky nic,ani Kontur,trepali len nezmysli... :?

Ked citam na inych forach aky je Zitny chudak,je mi zle...chudak by bol,keby isiel zodpovedne a chlapcisko mu vbehne do cesty,alebo sa jemu osobne nieco zle stane za volantom... :?

A je jedno,ci je moderator,alebo nie,takto by som reagovala na hoc akeho sofera,ktory toto urobi...a samozrejme s tym rozdielom,ze Zitnemu to prejde urcite hladsie,ako ostatnym takymto degesom... :?
30.06.2008 - 10:32:11
00
len som chcela "humanistom" (ktori razia cestu stylom - zobrat vodicak, zavriet na tak dlho aby nemal deti, co ak sa ponahlal za rodinnym prislusnikom) iba jednu vec poznamenat: ak by mi ktokolvek zabil syna (podobnym sposobom ako mlady pan prominent) zaje.bem ho jak je, a bolo by mi uplne jedno ci sa niekam ponahlal...
30.06.2008 - 11:26:58
00
ad protestna akcia, 100% ucast.. dementov na cestach je kopec..

zitneho by som asi prizabil takisto, a koho trtka je mi jedno to nechapem naco sem motate.. uvidime ako sa k tomu postavi.. inak co sa tyka trestu, suhlasim ze bezpodmienecne do basy lebo toto uz neni sranda.. ale tak zasa nebojim sa ze ked sa preberie a oznamia mu ze zmasakroval 5rocneho chlapca tak bude mat svedomie ciste a absolutne bez vicitiek.. zasa neni idiot nech uz je akokolvek namysleny a vec ze si zabil 5rocneho s tebou zamava aj ked si fico..
inak netusim kde zitny byva ale typujem ze siel do roboty z domu, cize cestu asi poznal.. a neverim ze bezne dni chodieva tade podla predpisov a len vcera super rychlo, takze odhadujem ze nieco nepredvidane sa stalo co ho sice aj tak neospravedlnuje.. ale je jasne ze ked tade chodi aj 2 mesiace 150kou kazdy den tak je to len otazka casu kedy sa nieco stane..
30.06.2008 - 11:28:52
00
len som chcela "humanistom" (ktori razia cestu stylom - zobrat vodicak, zavriet na tak dlho aby nemal deti, co ak sa ponahlal za rodinnym prislusnikom) iba jednu vec poznamenat: ak by mi ktokolvek zabil syna (podobnym sposobom ako mlady pan prominent) zaje.bem ho jak je, a bolo by mi uplne jedno ci sa niekam ponahlal...



Dobre si napisala... :wink: Tak ako to je a na plnu hubu,lepsie by som to sem nedala,aj tak mi uz bolo vytknute,ze kua sa na damu nepatri hovorit..... :wink:

Este Zitny dobre obisiel,ze ho jeho otec nezahlusil...
30.06.2008 - 11:39:27
00
hmm tak beriem spet.. nesiel z domu, len si to palil neznamou cestou 150.. teda rychlost este nebola zistena expertmi ale ked clovek vidi tie fotky tej audiny tak je jasne ze 50kou nesiel..
30.06.2008 - 11:51:51
00
takemu cloveku by som viac vodicak do ruky nedal aby som siel 150km/h do uzkej zakruty len koli tomu ze sa ponahlam by mi muselo ***** hned na mieste by som ho ***** bodaj by mu dali trest aky si zasluzi ale zivot tomu chlapcovi to nevrati :(:( :( :( :( :(


Naposledy upravil romaniceo dňa 13.10.2008 - 22:27:01, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2008 - 11:58:48
00
mozno si poviete co ja mozem a ze si bohvie co myslim, ale keby mam dieta a niaky frajer na audine mi ho zabije len preto ze je to cocot a nevie co moze za volantom , tak toho sofera osobne prebodnem nozom. Necudoval by som sa keby tak konal aj tento rodic, teda ak sa vylieci a prezije pobyt v nemocnici
30.06.2008 - 12:11:28
00
No Danka, tak som asi humanista ked to tak vidis. Ja to zas vidim tak, ze je tu privela samozvanych sudcov, ktori rozhoduju o treste smrti bez toho, aby aspon poznali vsetky fakty. :idea: Tato tema sa neubera konstruktivnym smerom, takze to nechajme tak, je zrela na LOCK. Pockajme si na vysledok vysetrovania a doriesenie celej situacie...
30.06.2008 - 12:55:12
00
jj vsetci by ste vrazdili.. ale potom naco su zakony? to by sme boli spet v dobe kamennej pri oko za oko.. mame nejaky system ktory je uznavany, aj ked ma riadne medzery ale je.. su zakony a nariadenia a aj tresty za porusenia a chyby..
nevravim ze adrenalin by nestupal aj mne a keby som mal moznost mu urvat v takomto pripade hlavu tak to snad aj spravim ale to je potom riadna anarchia.. ty zabijes zitneho, zitneho pribuzny zabiju teba atd.. no vyhrali sme..
30.06.2008 - 13:02:37
00
keyboard_arrow_up