No obavam sa, ze vodici svoje chovanie aj tak nezmenia. V zahranici pojdu za vami trpezlivo aj kilometer a tu ako keby im islo o zivot, tak ohrozia vas..velmi smutne


Ja mam iny problem. Ked idem na bajku a zdrzujem auto ktore ma nema ako obehnut, tak mi to je blbe, radsej pridam a ked nevladzem/nechce sa mi, tak vybehnem radsej na chodnik. A ked som v aute, tak zase nechcem stresovat cyklistu pomalou jazdou za nim, kedze na jeho mieste by mi to auto za mnou vadilo :)
..ja proste na tie cesty nepatrim :lol:
26.06.2015 - 15:22:59
00
A uz to mam aj potvrdene, predbiehala kolonu po pravej strane a na nejakej nerovnosti ju rozhodilo a padla pod zadnu napravu. Prilbu mala, ale v tomto pripade to nemalo sancu pomoct. Sofer teda bez viny, aspon podla toho co som sa dozvedel. Vraj velmi nepekny pohlad, plus tie suvislosti okolo toho ked si clovek uvedomi(tehotna, deti doma), fakt neprijemne.
26.06.2015 - 15:30:11
00
Predbiehať po pravej strane pri krajnici majú dovolené iba cyklisti ak sa nemýlim. Buď pomaly idúcu kolónu alebo stojacu kolónu vozidiel. Aj to vždy musia ísť s obozretnosťou a zvýšiť bdelosť. Neviem ako je to u motoriek, ale evidentne si na druhý svet dopomohla svojou blbosťou ako adeptka na darwinovu cenu.
Ja ako cyklista si nedovolím obiehať popri krajnici autobusy a nákladiaky, ktoré majú úplne inú šírku a rozhľadové podmienky šoférov po stranách oproti osobným autám. Istejší som v meste keď zápchu obieham po stredovej trhanej čiare medzi dvomi jazdnými pruhmi, kde je najviac miesta, keďže veľa šoférov sa tlačí k obrubníku a sú tam dosť nerovnosti pri krajnici a prepadnuté kanálové poklopy.


Naposledy upravil JOLI dňa 26.06.2015 - 15:51:08, celkovo upravené 1 krát.

26.06.2015 - 15:48:23
02
Silne slova..
26.06.2015 - 15:49:53
00
ja si pamatam, ze okrem cyklistov to maju dovolene aj skutristi.
26.06.2015 - 15:56:30
00
Tu je ešte raz to video ako potrestali toho čo zaparkoval na mieste pre invalidov z pohľadu ako to robili.

PEGADINHA: Vaga Para Deficiente 2 - Post It ( handicapped parking Prank) thumb_up0thumb_down
26.06.2015 - 17:29:42
04
no dnes podvečer zrazil motorkár, čo šiel v protismere v jednosmerke v smere od športovej haly ku Kamelii v zákrute nášho parťáka Kajca...zašité obočie a našťastie nič zlomené...:( stav biku zatiaľ neviem...
26.06.2015 - 21:23:27
00
ja som sa dnes druhy krat narodil, presne v tomto useku https://www.google.sk/maps/@49.211806,18.772881,3a,75y,12.2h,77.39t/data=!3m6!1e1!3m4!1s26fBJUdpXfoOpnFTabINsA!2e0!7i13312!8i6656
zilincania budu poznat, siel som zhora uz v rychlosti, dodavka odbocovala uz celkom tesne - pribrzdil som a spoza nej sa vynoril nejaky ***** ci ***** uz neviem, ktory takisto odbocoval - brzdy plna smyk smer stred cesty aby som sa tesne vyhol tomu idiotovi a celnej zrazke, v smyku som presiel do druheho pruhu trosku kde bola felda, ktora ma nastasie videla a vyhla sa ku krajnici, auta za nou ma tiez videli

takze zratane a podciarknute, keby nahodou nesmykam ku stredu ale polozi ma tak som pod kolesami toho ***** co mi nedal prednost, keby som vyletel viac dolava tak som vo felde. tancoval som tam v strede cesty ako taky *****, ked som videl ze ten *****/***** ani len nezastavil skusil som ho dobehnut, ale asi ma videl lebo okamzite zacal predbiehat dodavku co odbocila pred nim a uz ho nebolo, presiel som cele trnove, auto som nikde nenasiel :-/

ale zaujimave ako rychlo mi vyskocil tep dokonca nad maximalku, 190 po zjazde dole kopcom nemavam vzdy
26.06.2015 - 22:46:13
06
No kde asi tak zaparkovat ked nie rovno v najuzsom mieste, v podstate uprostred domu a rovno pred okna. Sedlak zo Senca v Liptovskom Mikulasi...

Prílohy:

lm.jpg
lm.jpg 90.24 KiB thumb_up0thumb_down

26.06.2015 - 23:46:32
00
To je adept na výhercu mesiace jún na stránke parkujem ako debil.
27.06.2015 - 10:25:06
00
Hrozneeeeee
http://www.topky.sk/cl/13/1482855/VIDEO-prisernej-nehody--Cyklistu-na-dialnici-zachytil-kamion--vodic-sa-ani-len-neobzrel-
27.06.2015 - 22:08:30
00
Mne je zvláštne to spojenie "cyklistu na diaľnici..." Odkedy cyklista môže na diaľnicu? V každom prípade ma až zmrazilo, keď som to videl... to fakt ešte dobre dopadlo, na to, čo sa všetko mohlo stať...
27.06.2015 - 22:15:47
01
to uz tu bolo, chalan sa druhy krat narodil
27.06.2015 - 22:49:04
00
ja som raz zabludil na dialnicu, ked som este len zacinal jazdit na biku. zabludil som vtedy niekde za Zlatymi Pieskami, ci Vajnormi, uz neviem a aj ma tam skoro zrazilo auto, ked som po zisteni pruseru odbacal naspat smerom do mesta.
28.06.2015 - 00:09:56
00
Keď tu na Liptove budovali diaľnicu a aj v čase keď už bola spustená, tak som po nej pravidelne jazdieval na bicykli. Úsek od Východnej až po Ružomberok. Samozrejme vtedy po nej ešte nejazdilo toľko aut, zväčša to boli kamionisti, ale len zopár. Pamätám na policajné autá, ktoré po nej jazdili. Mali na streche taký "rozhlasový" reproduktor a do neho mi vždy za jazdy oznámili niečo v zmysle : "........okamžite opustite diaľnicu na najbližšom výjazde.....". A tých výjazdov tam bolo veľa, tie ktoré používali ešte stavebné stroje pri jej výstavbe, takže som počkal až sa z protismeru policajti otočia na moju stranu a až potom som sa pratal preč. No a keď prešli, tak som zasa vyšiel na diaľnicu a jazdil ďalej, pretože tá hliadka nejazdila pravidelne a vedel som že dnes ju už nestretnem. A ak áno, tak zasa len v protismere :D . Skvelé časy......
28.06.2015 - 08:31:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up