napiste jak to skonci, tiez ma to zaujima :-D
02.07.2015 - 18:14:07
01
V bus pruhu nemas co hladat, ale zas ked si taky hulvat ze nim ides, tak ta nesmie ohrozit :) Ale ano, kamera by pomohla. Aspon v Londyne sa snazia, kedze kazdeho zverejnuju aj s EVC (napr https://www.youtube.com/watch?v=P4HzHtGHWpQ).<br abp="476">Ale ak chceme, aby soferi dodrziavali predpisy, tak cyklisti ich musia tiez dodrziavat a nie nimi argumentovat len ked sa nam hodi.


Len na upresnenie: Ja som tam jazdil po krajnici. "Ak sa tým neohrozujú ani neobmedzujú chodci, smie sa jazdiť po pravej krajnici vozovky." Pripustam, ze cast mojej lavej rajdy mohla zasahovat do buspruhu, ale nemohol som ist viac vpravo aby som pedalom nenarazil do obrubnika. Takze akoby som ten obrubnik/prekazku cez buspruh obchadzal - co je btw v sulade s predpismi.
02.07.2015 - 18:22:39
00
korčuliarka chcela vysúdiť 30000 e, prehrala, cyklista vyhral v tom, že vďaka súdu našiel ženu svojho života. bola to haluz, nechcel by som to zažiť.
02.07.2015 - 18:24:57
01
randy To je len v skratke v skutočnosti to trvá dlhšie. Nemožeš všetko prebrať. A tie predpisy hm, opýtaj sa korčuliarov či niečo poznajú. Oni niektorý sa fakt chovajú jak myslou trafený.
Inač arogantná bola jak sviňa.
02.07.2015 - 18:36:30
00
miso_BA AJ ked je tam krajnica, tak je to pre teba tabu. Rovnako ako v jednosmerke alebo inom zakaze. Ale v kazdom pripade ta ohrozil. Nabuduce postaci kamera + poslat to na dispecing a oni to snad uz nejak so soferom preberu.

Viem, ze to trva v skutocnosti dlhsie a tamta jojkovina je ciste divadielko. Ale pravda - korculiari nemaju o tom ani paru. A ako som uz spominal, po hradzi behavam zasadne po lavej strane, aj ked to tam nie je vyhradene len pre cyklo. Beham aj na cistom cyklochodniku, kde nemam co hladat (smer AT), no opat v protismere a po kraji, aby som sa mohol uhnut. Samozrejme sa pozeram aj za seba, nie ako vacsina oviec tam ;)
02.07.2015 - 19:02:56
02
To snáď nie...

Největší blbci - brezen 2015. Fail Compilation March 2015. thumb_up0thumb_down
02.07.2015 - 20:43:27
00
No a? Mal pockat, kym ona prejde ;)
02.07.2015 - 20:48:46
00
korculiari su vazne jak blbi, kludne sa roztahuju po celej sirke, a to aj na tych usekoch, ktore su spolocne s cyklistami. musim si dat nejaku trubu na ziletku https://www.youtube.com/watch?v=Ekgto285Vtg
02.07.2015 - 22:43:01
02
http://style.hnonline.sk/digital-132/garmin-vas-chce-zachranit-zabrani-zrazkam-aut-s-cyklistami-825362
03.07.2015 - 00:26:05
00
randy To je len v skratke v skutočnosti to trvá dlhšie. Nemožeš všetko prebrať. A tie predpisy hm, opýtaj sa korčuliarov či niečo poznajú. Oni niektorý sa fakt chovajú jak myslou trafený.
Inač arogantná bola jak sviňa.


Pouzil by som prirovnanie teraz neviem ktore skor ci: arogantna ako michala ch. Alebo sprosta ako michala ch.

Nepozerral som len som to zhodou okolnosti videl pred rokom ci kedy u svokrovcov
03.07.2015 - 01:41:25
00
Asi pred týždňom som v rýchlosti ca 25 km/h prechádzal autom prechod, ktorý je vyvýšený a v podstate sa preto ani rýchlejšie cezeň prejsť nedá. Keď som bol predným nárazníkom v polovici prechodu, zboku sa doslova vrútil po prechode bicyklista (ca 40-ročný pán) - vezúci sa samozrejme na bicyli, nie idúci veľa bicykla. V čase, keď som sa blížil k prechodu, tak išiel na bicykli po pravom chodníku a išiel tak rýchlo, že sa mu podarilo ledva pribrzdiť pri prechode a zabočil naň, keď ja už som bol autom na zebre. Zabrzdil som ani neviem ako sa mi to tak rýchlo zadarilo.... Samozrejme, že zletel z bicykla a začal mi nadávať, či som slepý a či neviem, že na prechode má prednosť on.
Čo myslíte, na čiu stranu sa pridali prizerajúci?????? Na jeho. Toľko k vedomostiam občanov. Privolaný (volal som ja - preventívne) policajt prihliadajúcim vysvetlil, že bicyklista vezúci sa na bicykli nie je chodec - to za prvé a za druhé vezenie sa na bicykli po prechode je priestupok a vážený cyklista dostal pokutu natvrdo.

src: http://auto.sme.sk/diskusie/dpl/23270155/Vodic-v-Bratislave-zrazil-chodkynu-a-usiel.html
03.07.2015 - 15:01:09
04
ja mam pocit, ze sa na uliciach vseobecne nejako zdementieva.
03.07.2015 - 22:53:21
04
...keby len na ulici :lol:
03.07.2015 - 23:08:01
03
Tak aj ja pridám dačo...idem si reku do Prešova pre novú sexi čiernu omotávku Pinarello na moje Pinarello . Reku dám to v rámci tréningu, cesta cez Kysak , Drienov v pohode až v meste ma trošku prehliadol mladučký geňák na nejakom ultra nízkom športovo sa tváriacom autíčku . Pri odbočovaní na odstavné parkovisko ma proste prehliadol, alebo si myslel že " zrobí " myšičku ale nevydalo ...Len periférne som zahliadol že ma nejaké auto zľava "odrezáva" začal som mocne hamovať a stočil som riadenie na to jeho odstavné parkovisko a zastal spredu 20cm pred závorou a zprava 10cm od 30cm obrubníka...Mal jediné šťastie , že som mal dobrú náladu a on zareagoval slušným ospravedlnením sa. Ináč má po búdke...Opäť sa mi potvrdilo, že " village man in the city" je holé neštestí...jeho ŠPZ - SK v Prešove dávala tušiť nadmerný stres z veľkého mesta , no našťastie pre mňa som to ustál bez zranenia a škrabanca na Dogme...Opatrnosť, opatrmosť a ešte raz opatrnosť.
04.07.2015 - 12:14:13
00
Mne sa včera pohol typek z v vedľajšej do križovatky práve v momente, keď som z hlavnej odbocoval vľavo na tu vedľajšiu. Našťastie hneď dupol na brzdu ale vystrasil ma riadne. Dával som samozrejme aj znamenie o zmene smeru. Typický prehliadac.
04.07.2015 - 12:31:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up