A to o tom silnejšom psovi poznáte?
16.10.2015 - 21:25:55
04
Je to tak, prve prejde zelene, pretoze modre sa do krizovatky nezmesti, ked sa tam natlaci to cervene. Takze musi stat a aj tak zeleny pojde prvy, po nom sa tam supne cerveny a modry nakoniec. Ledaze by bola krizovatka vacsia a sirka ako na jedno auto :lol:
16.10.2015 - 22:25:00
02
v Petrzalke pri UPC sa toto casto stava na krizovatke a par krat som to zazil aj na biku...vzdy je to vtipne :)
16.10.2015 - 23:43:20
00
ak bude cervene vozidlo BMW X5, tak pojde urcite ako prve :-D
17.10.2015 - 16:31:19
00
Inak 2/3 vsetkych luzusnych aut su sluzobne. Plati to nielen na slovensku.
17.10.2015 - 17:25:02
00
Skusenost s autoskolou. Lizol ma dost na tenko. Ale sak autoskola... Stretol som ich na najblizsej pumpe a tak mi nedalo. Spytal som sa instruktora, ci aspon zdzubal ziaka. Instruktor na mna divne pozrel, ze on ziaka nema. Takze instruktor, sa vyvaza na aute s oznacenim autoskoly (to nema mat ked ide bez ziaka) a este aj jak *****...

Autoskola alf Gelnica...
18.10.2015 - 12:12:18
00
Šoferi vystupia, stretnu sa v strede križovatky strihnu si rukou a rozidu sa v dobrom. :D
18.10.2015 - 13:43:20
00
Mladému vodičovi pomohli až žilinskí kriminalisti, ktorí v tom čase boli v službe a išli v služobnom aute. Ihneď zastavili, keď na ceste oproti zbadali svetlá a stojace auto. V aute videli osobu s neprirodzene vytočenou hlavou. Klopali po sklách auta, no bez odozvy. Vodičove dvere boli zamknuté a prebral sa až potom, ako policajti otvorili zadné dvere. Muž bol značne dezorientovaný a z auta nechcel vystúpiť. Policajti ho ihneď vybrali z auta a auto z protismeru zaparkovali na parkovaciu plochu, aby zabránili prípadnej zrážke s iným autom. Zistili totožnosť muža a podrobil ho dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Za priestupok proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky mu dali blokovú pokutu podľa zákona, zároveň však svojim zásahom zachránili mužovi život.

http://zilina.sme.sk/c/8039899/policajti-zachranili-zivot-mlademu-vodicovi.html
18.10.2015 - 19:38:32
00
Dnes vecer som sice nebol vodic, ale spolujazdec, ale co niektori ludia robia, je na zobratie rodneho listu :D Vonku tma, neosvetlena, resp. velmi zle osvetlena cesta a clovek ide na bicykli bez osvetlenia a v tmavom obleceni...cena zivota je rovna cene blikaciek? Dost dobre...
19.10.2015 - 00:19:46
02
A potom sa divíme že kôli takímto neosvetleným hlupákom nás (cyklistov) vodiči hádžu do jedného vreca.
19.10.2015 - 13:13:26
00
páni, čo robíte keď sa dostanete na rozkopaný úsek cesty kde je jeden pruh uzavretý a doprava je riadená semaforom, ostanete stáť na červenej, alebo ak je ten jeden pruh dostatočne široký tak pokračujete v jazde? ja som cez víkend pokračoval a vadil som cestárksemu nákladnému autu ktoré ma inteligentne vytrúbilo a ešte to do mňa stočil.. a dnes sa mi zasa nechcelo vychladať v rade áut a to som tam zrovna vychytal policajné auto v protismere a zachovali sa tak isto ako tí cestári, vytrúbili ma a ešte to do mňa stočili... akože som si vedomý, že porušujem predpis ale pokiaľ tam bola ešte aj krajnica zachovaná a šiel som dokonca za čiarou, tak neviem čo im vadí... ak im ide o moju bezpečnosť.. tak by sa skôr mali starať o tých čo ma obiehajú natesno a hlavne tých čo predbiehajú auto z protismeru a ignorujú pritom cyklistu.
20.10.2015 - 14:12:16
00
Červená = STOJ! Tak pre autá ako aj pre cyklistu. Chceš aby vodiči jazdili slušne a predpisovo tak sa tak máš správať aj Ty.
20.10.2015 - 14:25:00
017
Bavil som sa s jedným stavbyvedúcim a objasnil mi to takto: Robotníci sa snažia sústrediť na svoju prácu a vnímajú smer, z ktorého si musia dávať pozor, lebo v danej chvíli odtiaľ idú vozidlá a teda aj potenciálne nebezpečenstvo. Ak sa blíži akékoľvek vozidlo z opačnej strany, môžu ho ľahšie prehliadnuť, lebo ho odtiaľ jednoducho neočakávajú. Teoreticky by sa síce mali presvedčiť, ale človek ponorený do pracovného výkonu je zraniteľnejší, resp. vodič nejakého stavebného mechanizmu nemá chuť na opletačky kvôli zrazenému cyklistovi.
20.10.2015 - 14:27:55
01
Ešte jeden osobný postreh: už sa mi ako šoférovi vyplatilo, že pri vjazde z vedľajšej na (hlavnú) jednosmerku som pre istotu pozeral aj na opačnú stranu. Viackrát si to v protismere šinul cyklista, ak to boli žiletkári, tak mali prípadne aj celkom slušne naložené.
20.10.2015 - 14:32:03
00
ja by som bol za to, ze ta mali fizli stopnut a pekne pobuzerovat, ako to maju vo zvyku, pretoze mas respektovat predpisy... tak ako si to vyzadujes ty od ostatnych... ak by si svojim pocinanim sposobil dopravnu nehodu, pri ktorej by si sa zranil ty, alebo iny ucastnik premavky, tak by si tu vyplakaval, aky je svet nespravodlivy...
20.10.2015 - 14:36:30
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up