Ja som reagoval na slovne spojenie "vodicka v malom aute" :) .. vodicky v malych autach v KE jazdia inak, ako sa pokusil spekulovat Fabian.
23.10.2015 - 11:33:32
00
vodicka v malom aute
voda vo velkom aute

:)
23.10.2015 - 11:50:35
00
Vcera. Urcite plnili tak neodkladne sluzobne povinnosti, ze to nemohli odparkovat rozumnejsie kedze by to trvalo 3 sekundy naviac... Ale mali zapnute blikacky, takze vsetko OK. :)

Protismer v jednosmerke a na zakaze zastavenia. Vyssi level by bol uz len v strede tych dvoch pruhov na priechode.



Pozerám, že státie (parkovanie) v protismere (spravidla nie v jednosmerke!) sa už konečne "naučili aj policajti". Najlepšie je to za zlej viditeľnosti, keď sa takýto manták rozbieha oproti Vám. Vtedy je človek na pochybách, či je na správnej strane cesty. Chorý zlozvyk, chorých ľudí.
24.10.2015 - 10:39:40
00
ja som momentalne sokovany spravanim vodicov a cyklistov v belgicku, tu mozu jazdit cyklisti vedla sebe, max ale dvaja, no ziadna nehoda neprichadza v uvahu, vodici jazdia opatrnejsie ako u nas, vidim zakrutu, nemam prehlad, ide cyklista hoc aj oproti, spomali, pocka, bezpecne obide, casto mi kyvaju s usmevom na tvari ak idem po kraji cesty, traktorista pred ktorym som zastavil mimo cesty mi pozapinal este aj majaky :D ako uplne ina mentalita, dokonca ani ked idu dvaja cyklisti vedla seba a nevsimnu si auto prichadzajuce odzadu, tak ten vodic pojde za nimi pomalsie aj dlhsiu dobu, obehne az ked je to bezpecne, brutalna zmena oproti slovensku, kde ta zrazi suv pri vyjazde z vedlajsej a ani sa nepozrie tvojim smerom, samozrejme este ujde :D
24.10.2015 - 11:25:47
011
Belgicko je cyklisticka krajina, maju radi tento sport a je to aj vidiet :-)
24.10.2015 - 16:06:45
00
Martinelli Este sa nenaucili, ze cyklista je nepriatel, ktoreho treba co najskor z cesty zostrelit ;)
25.10.2015 - 16:48:51
01
uf, tak dnes som sa druhykrat narodil (a nie iba raz!). vodici vychadzajuci z vedlajsich ciest maju uplne u prdele ze cyklista ide po hlavnej. resp. ocividne podcenuju nasu rychlost.
idem si tak po Rusovskej ceste z BA hradze od Incheby domov, este za svetla ale s blikackami. pokracujem od zastavky busov Zaporozska dalej rovno smerom na nadjazd ponad zeleznicu. https://goo.gl/maps/U6vv81a1B292 uz z dialky vidim ze z pravej strany (vedlajsej cesty), z ulice Kopcianska stoja pre krizovatkou dve-tri auta ktore chcu prejst krizom cez moju drahu a odbocit dolava. tak sa ohladuplne dam do laveho pruhu aby som nezdrziaval. letim asi 40 km/hod - v poslednej chvili vodic Fabie prejde krizovatkou tesne popred moj bicykel, nestacim sa cudovat, a meter za nim dalsie auto tusim Felicia alebo taka nejaka stara sunka. mal som mozno pol metra, maximalne meter aby som sa na HLAVNEJ CESTE presmykol pomedzi auta rozbiehajuce sa z vedlajsej!!! tak takto som si davno nezanadaval ako dnes. chori ludia za volantom
25.10.2015 - 22:56:23
00
Mna takym stylom zrazila nejaka mlada zena v bardejove v smere od hypernovy na nabreznu rovno pred skolou, dokonca na toyote raw4, pamatam si uz len modru rawku s ochrannym ramom a tu zensku ako pri vychadzani z vedlajsej pozera doprava a ide dolava, potom ze vystupila a nejaky starsi chlap do nej husti aby zdrhli, tak sa aj stalo, vdaka Bohu len par odrenin, no bajk komletne na mraky...
To sa stalo tri roky dozadu, odvtedy sa mi nejazdi dobre v premavke, stale si zvykam
25.10.2015 - 23:15:06
00
Martinelli mna uz zrazila v minulosti jedna babka v Dansku, ta sa dokonca rozbiehala zo stopky, mam z toho dnes asi 20 stehov na kolene a na nohe.
mal som "stastie" ze babka ostala na mieste a riesili to fizli. dostal som odskodnenie a uz som zdravy iba s jazvami. soferi na slovensku su katastrofalni, preto jazdim zasadne na hradzi a v Rakusku. vzdy ked sa musim dostat na hradzu a z nej sa bojim ci pridem v zdravi domov.
25.10.2015 - 23:21:46
00
Mna v poslednej dome dojimaju vodici, ktori sa rano pripajaju na Bajkalsku z Ruzinovskej do smeru Trnavska.

Idem po chodniku od Billy, vidim auto, zastavi, pozera smerom dolava na auta od Pristavneho, ked najde dieru odgumuje a mna zoberie na kapotu. Cely cas pri tom vacsinou auta stoji na priechode pre chodcov a zabera jeho vacsiu cast, iba pred nataznikom nieco zostane :-)

Kedze s tym ratam, chodimi vzdy poza stojace auto. Dnes sa to pokusil vylepsit drozkar na ciernom S-A-G, ktory stal ako druhy, tesne pred zebrou, a videl ze chcem prejst pomedzi nich. Spokojne zacal tu metrovu medzeru zatvarat, samozrejme ze pri tom cely cas pozeral na mna, do ksichtu, takze o prehliadnuti nemoze byt ani rec...

15 metrov nato ase schadzaju auta dole na Ruzinovsku ;-)
26.10.2015 - 23:51:26
00
co by spravil, keby si si mu lahol na kapotu ?
a isiel by si volat 158 ?
27.10.2015 - 12:55:22
00
Asi by vystupil a zacal kricat, ze co som to za k.k.ta, ked v mojom veku este neviem jazdit na bicykli a musim na kolobezke ;-)

Kazdopadne, keby som mu lahol na kapotu, asi volam. Dokonca si myslim, ze aj napriek tomu ze mam stale helmu, by som mal bolesti hlavy a krcnej chrbtice. Pravdepodobne by ma donutili navstivit lekara, kde by mi zistili aj zavraty a napisali PN... Jej dlzka by zjavne zavisela od arogantnosti daneho vodica

Kazdopadne, kedze mam male deti a velku hypo, budem sa im aj nadalej vyhybat :-/
27.10.2015 - 22:59:00
01
dnes som akurat zistil, ze ak chcete na dvojprudovej ceste odbocit dolava - nestaci ist v strede laveho pruhu, ale na lavej strane tohoto pruhu, aby vas nejaku ******y vodic neprehliadol (aj ked je ten lavy pruh iba odbocovaci - nie je mozne ist rovno)
skusenost zo ZA - vodic mal domace ECV
28.10.2015 - 10:18:17
00
bol som teraz vecer len tak rychlo na hradzi a tu na krizovatke cesty a cyklocesty pri Pristavnom moste auto zrazilo cyklistu, uz tam bola aj sanitka.
http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/?pgx=17.155054078888433&pgy=48.13357198928582&pgz=16&pmt=1&pn=%25AFPGAHJGDHACKHDMBKKGNGPGGHDMJKIGPGACCGPGEGFH&pp=%25KFDMBKKGNGPGGHDMNLACCGPGEG

vsimol som si tiez, ze stale je dost cyklistov, co nemaju ziadne svetla. Oni si asi myslia ze vodici ich predsa aj tak uvidia, ked idu bud za nimi alebo oproti nim. To moze byt pravda, avsak neplati to prave v pripade takychto tmavych krizovatiek - tam vodic zboku nema sancu vidiet ze sa tadial prave blizi neosvetleny cyklista.

no inak ta Slovnaftska cesta bola brutalne zapchata, to sa vobec nehybalo. nechcel by som veru byvat tym smerom na juhovychode BA. rano aj vecer furt len zapcha.


Naposledy upravil iron.hide dňa 28.10.2015 - 20:33:17, celkovo upravené 1 krát.

28.10.2015 - 19:15:50
00
a mozu zato cepeckari hnusni skaredi..
28.10.2015 - 20:31:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up