Srsen napísal:
Ináč ten cyklochodník sa dá aj na žiletke ...


Neblázni , na tej ceste je šprintérsky segment ... zatiaľ som tento rok druhý a hodlám sa posunúť vyššie :)


Naposledy upravil Ramon1 dňa 04.04.2017 - 11:56:14, celkovo upravené 1 krát.

04.04.2017 - 11:29:34
03
PhilJ, neboj ja to tak neberiem, ze cyklisti su svati a motoristi najhorsi :)
Jazdim kazdy den na aute do prace a tiez stretavam roznych ludi.. Ci su ludia motorkari, autickari, stvorkolkari, ci cyklisti.. v kazdej kategorii sa najde niekto extremny..

Ja ludi neskatulkujem podla toho na com sa vozia.. su to stale ti ludia..
Xkrat sa mi stalo, ze ma na biku obiehali na par cm od riaditiek.. neviem a ani nechcem si predstavit, ze by ma hentak niekto sundal pre "nic"..
V aute sa ti nestane nic, ale na tom bicykli ta mozu zabit.. a s najvacsou pravdepodobnostou sa stane to, ze ten motorista odide s max nejakou smiesnou pokutou.. vsak co, cyklista bla bla bla..

Ludia su blbci a zacinam mat fakt dojem, ze tych normalne jazdiacich (na biku, motorke, aute atd.) je menej ako tych kretenov co ignoruju vsetko a vsetkych..

Pre priklad.. u nas pred par rokmi zabil vodic iduci asi 80km/h cez dedinu 2 deti.. Co sa stalo? dali v kritickom mieste z oboch stran semafor, ktory ti da cervenu ak ides rychlo.. Co ludia robia? Je cervena, ide dalej.. Obcas to zablbne a zastavi ta to ak ides aj menej ako 50, ok je to technika, nic nie je dokonale. Ty ako normalny clovek zastavis a pockas 3sekundy na zelenu no medzitym ta obehnu 3 auta.. ved preco by mali cakat ked nemusia.. lebo proste.. nemusia..

A to nehovorim o tom, ze mam pred domov "radar", ktory ukazuje rychlost aut.. a bezne tam ukazuje 70km/h+.. motorkarom to ani rychlost neukaze, lebo to nema asi ani take rozpatie..
Takym sa nic nestane.. Ty raz niekde vojdes do dediny 60km/h+ a hned mas pokutu.. V tomto moc karma akosik nefunguje..
04.04.2017 - 11:32:45
03
maro2 napísal:
Dnes v KE, miestne názvy neriešte ...

Dnešný skvelý zážitok mojej ženy ... bola na prechádzke s našim synom a psíkom, išla po chodníku ako je Hauserov cykloobchod za Lokomotívou. Od Baránka prichádza po ceste žiletkár, vedľa neho svetlá Suzuki SX4 s dvomi ženskými a cez stiahnuté okienko tie dve vrešťali na cyklistu niečo v zmysle že čo nejde po cyklochodníku, na to chalan ukáže smerom k vreskotu fuckera ... tu končí tá veselá časť ... vzápätí Suzuki spraví ukážkovú myšičku a chalan s fuckerom aj svojim šedým Giantom letí cez pravý blatník na zem ... vodička vybieha z auta a jačí na tú kôpku na zemi: "Ty mi nebudeš ukazovať prostredník!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Takže pekná prechádzka bola spestrená volaním pomáhačov a chráničov a svedčením pri nehode ... ľuďom už skutočne *****!!! Tiež si zanadávam keď vidím niekoho na MTB ísť po ceste, hoci tam má paralelne pár cm od cesty cyklochodník, žiletkárom ale rozumiem že tam sa to nedá ... ale úmyselne niekoho sundať chce fakt žalúdok ... :tmi:


ja som bol ten ziletkar na giante, a chcem sa este raz podakovat tvojej zene, ze tam bola a ze sa ma zastala :)

nastastie sa nic extra vazne nestalo, najma to je ale psychicka trauma, ze clovek aj ked si dava velky pozor na auta a snazi sa predist nehode, tak v tomto pripade som nemal sancu.
04.04.2017 - 12:07:03
08
Ramon1 napísal:
Neblázni , na tej ceste je šprintérsky segment ... zatiaľ som tento rok druhý a hodlám sa posunúť vyššie :)

Chápem, že sa "nedá" :)
ja to dávam aj na žiletke, ako skill tréning.
04.04.2017 - 12:13:56
00
Ked sme uz pri tom co sa da a co neda na ziletke... Tak na ziletke sa predsa da vsetko. Aj Rohatka.
04.04.2017 - 12:28:58
05
Znamy bol na ziletke na Vihorlate, ale je pravda ze je to byvaly cyklokrosar :-)
04.04.2017 - 12:33:15
00
GoPro: Whistler's Dirt Merchant With Yoann Barelli thumb_up5thumb_down

:)
04.04.2017 - 12:35:36
00
Marek8 napísal:
ja som bol ten ziletkar na giante, a chcem sa este raz podakovat tvojej zene, ze tam bola a ze sa ma zastala :)

nastastie sa nic extra vazne nestalo, najma to je ale psychicka trauma, ze clovek aj ked si dava velky pozor na auta a snazi sa predist nehode, tak v tomto pripade som nemal sancu.


Ja by som na taketo vreskoty nereagoval. Nereagujem uz ani na detinsky pustene ostrekovace pri predbiehani. Fuckera som neukazal uz dlhe roky. Jednoducho sa to nejako snazim vytesnit a sustredim sa na jazdenie.
04.04.2017 - 12:42:51
01
...

pekne len toto asi bude skor CX bajk s celkom slusnymi terennymi gumami :)
vytraseny musel byt ako ...
04.04.2017 - 12:43:56
00
ja som raz dalstupavsky maraton 52km na biku s pevnou vidlicou a ruky ma boleli este 3dni
04.04.2017 - 13:48:19
00
jeden čo chcel dať rohatku na cesťáku tu už bol
04.04.2017 - 13:57:36
01
@Marek8 ako to uzavreli policajti?
04.04.2017 - 17:16:46
03
Marek8
04.04.2017 - 21:05:57
00
lapaloma napísal:
jeden čo chcel dať rohatku na cesťáku tu už bol


Ten napad ma este nepresiel ???
04.04.2017 - 21:41:48
01
Michal kasli na to. Nechceme o tebe citat v pondelkovom novom case. Bolo by fajn, keby si tu s nami este par rokov pobudol. A to nechcem nijako znevazovat tvoje jazdecke schopnosti.
04.04.2017 - 21:47:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up