Joko stale viac a viac soferov je ohladuplnych. Nastastie blbeckov je velmi malo a ti normalni ich mnohonasobne prevysuju.
18.08.2017 - 13:32:00
01
Minikin Nerobim, pred mesiacom som riesil poistky cez agentku.
18.08.2017 - 15:40:33
00
https://autobild.cas.sk/clanok/214151/autokamery-extremne-pokuty-a-aj-dokaz-neviny/
18.08.2017 - 15:41:03
00
randy napísal:
Minikin Nerobim, pred mesiacom som riesil poistky cez agentku.


Poznám jednu poisťovaciu agentku. Robí aj do hypoték a sporení. Tí ľudia nevedia reálne nič, ako čo funguje, hovoria kecy, čo im natrieskali do hláv na nejakých školeniach. Zrovna tá, čo poznám, skončila maturitu na druhý pokus a z matematiky mala na strednej škole štvorky. A snaží sa kecať ľuďom do hypoték, úrokov, sporení a poistení... Tí agenti ti nedajú dobrý obchod, tí agenti ti dajú produkt poisťovne, ktorá im dá najväčšie percento zo zmluvy na provízii.
Pochybujem, že majú databázu, databáza je príliš náročná na údržbu, kto by to platil. Naviac by prichádzali o cenné informácie. Jednoduchšie je to nechať na zákazníkovi prípadne si vyžiadať informácie od tretej osoby(čo zákazník potom, samozrejme, zaplatí - preto je lacnejšie, keď im dodáš info sám).
18.08.2017 - 18:12:07
00
Poznám poistovaka aj ja, vybaviť dokáže veru všeličo.
18.08.2017 - 18:51:35
00
miso2012 Tato robi poistovacku od nepamati (teraz cerstva 60tnicka :) ), takze prehlad ma. Presla vsetky moznosti a nakoniec mi zavolala, ze ide sice proti sebe, ale ze mam stiahnut vypovede, kedze lepsie zmluvy nevie spravit.
18.08.2017 - 20:51:30
00
Dnes ľahký 2.hodinový výjazd na cesťáku a rovno 3 incidenty :
1. Košťany n. Turcom : chlapík vychádza na octavii zľava a nedá mi prednosť. Dosť silno brzdím , inak skončím v jeho blatníku, stres..., nadávam mu do vy*ebaných kktov, ktorým nemali dať VP. Napodiv jeho spolusediaca dámička protestuje, že aký to mám slovník.
2. Podhradie - baba vychádza zľava na hlavnú a nedá prednosť. Našťastie vojde aspoň do stredu cesty, mám to pod kontrolou a je to do kopca. Za 20 m odbočuje vľavo. To už fakt nemohla počkať..
Obe situácie 1-2 v momente bez inej premávky proste klídek. Nadobúdam dojem aj na základe iných opakovaných skúsenosti, že nás cyklistov vodiči jednoducho často ani neregistrujú ako účastníkov cestnej premávky , alebo si myslia, že sme príliš pomalí a stihnú prejsť do križovatky. Mal som pritom výrazný žlto-zelený dres,...
3.Vrútky – tentoraz puberťák na MTB schádza z pešej aleje pri Turci rovno z chodníka na hlavnú cestu ani sa nepozrel okolo seba. Cca 2 m predo mnou mi križuje dráhu.

Inak čo sa týka regiónu, najnebezpečnejš šoféri sú z pseudo-miniokresu Turčianske Teplice ( status okresu dostali za odmenu za rektoskopiu mečiarovský kumpáni) – empatia voči cyklistom na bode mrazu. Niet výjazdu, aby tieto ŠPZ-tky človeka neobiehali s odstupom pár cm. Pár rokov dozadu tam chodili všetci pešo, bohužiaľ rast HDP a nárast počtu áut dorazil aj sem ...


Naposledy upravil marp dňa 19.08.2017 - 07:50:17, celkovo upravené 1 krát.

18.08.2017 - 23:04:45
00
randy napísal:
miso2012 Tato robi poistovacku od nepamati (teraz cerstva 60tnicka :) ), takze prehlad ma. Presla vsetky moznosti a nakoniec mi zavolala, ze ide sice proti sebe, ale ze mam stiahnut vypovede, kedze lepsie zmluvy nevie spravit.

Aha, takže stará škola, tie bývali dobré, ale každá, čo sa stala agentkou v roku tak 2005 a neskôr na tom sú dosť zúfalo. Resp. 2005 je aj dávno, ono takéto baby s tým moc dlho nevydržia...
19.08.2017 - 01:17:43
00
Marp s tym predbiehanim co pises klasika obehne natesno a hned odboci alebo vyjde z vedlajsej a potom vybrzdi skeri sa do spetakov kreten vybrzi a potom prida majster sveta niektori este pozdravi ostrekovacmi a take hovada chrani stat ze osobny udaj nesmiem zverejnovat takych chmulou nech vsetci poznaju jeho auto lebo poznam par takych co to robia pravidelne.ale normalny clovek nema uz chut natahovat sa po dopravnych inspektoratoch ked policajti nemaju ziadnu ochotu preto ze im pridavas pracu navyse...
19.08.2017 - 09:15:53
00
A co by si ziskal, keby to das na web? Chlapik by zrazu zacal jazdit predpisovo? Uz si konecne priznaj, ze nemas gule prist na najblizsie oddelenie, buchnut po stole a dozadovat sa svojich prav. Mrncat na nete a v krcme pri pive, to ano. Ale ked pride na lamanie chleba, je cely narod posrany...
19.08.2017 - 09:28:29
03
Cokupit uz si niekedy bol na dopravnom?viem dobre ako to tam chodi tak len si straz svoje gule ja uz s policiou skusenosti mam a v nasom pravnom state treba mat zlate nervy .ja som nedavno pisalnze by to chcelo nejau zmenuale asi necitas predosle prispevky takych vyryvacov ako ty je tu viac alen nic konkretneho neprispeju.
19.08.2017 - 09:43:02
01
cokupit : uz si to niekedy spravil, dosiel si na dopravne , buchol pastou po stole a dozadoval si sa svojich prav ? Bud ano, potom prosim podel sa o skusenosti (myslim to vazne) ale ak nie, potom si presne na urovni tych, co mrncia na nete a druhych ucia , co maju robit. Z prispevku outsiiider-a vcelku dost plynulo, ze s tym skusenost ma :)
19.08.2017 - 10:24:49
00
Bol som kde kade, inak by som tu nepisal. A robim s tym dnom aj nocou. Za socializmu mozno platilo co pisete, dnes uz plati ze co chces, to policajt spravi, pretoze inspekcia riesi kazdu hlupost.
To, ze ma pri tom kysly xicht treba ignorovat a stat si za svojim. Len sa treba v zakonoch aj trochu vyznat. A opakujem, oni su zo zakona povinny prijat kazde oznamenie. Bodka.

PS: Dopravaci tieto veci prejednavaju, ale oznamovat to je najlepsie na miestne prislusnom obvodnom oddeleni. Sikovnemu strazmajstrovi to bude trvat 10-15 min.
19.08.2017 - 11:46:58
02
No a nie je lepšie radšej vyplakavat kade tade ako sa to nedá a ako sa nič nedá robiť.....? 😂
19.08.2017 - 12:15:37
00
To je nas narodny sport, sme svetova spicka. :)
19.08.2017 - 12:20:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up