Kompeteny vie o com tocim,konzervatisti,bike,bike,bike zabodol som nieco o pardon bike
13.12.2005 - 22:14:46
00
nie konzervativisti, ale administrator, moderator a webmaster. Sloboda pohybu tvojej ruky konci pri lici niekoho ineho. Tak je to aj so slobodou prejavu; ked to budu nezmyselne kraviny, pripadne vulgarizmy, pojde to prec a dostanes ban. Primarny ucel fora je diskusia a nie prehrabavanie sa v tonach odpadu...
13.12.2005 - 22:19:55
00
Tak teraz narataj do 10, rozmysli si co chces povedat a skus to znova.
13.12.2005 - 22:20:51
00
Aky odpad co mas proti spievaniu
13.12.2005 - 22:22:22
00
tak som povedal dufam ze si ma pocul
13.12.2005 - 22:23:59
00
Konecne je tu nejake vzruso
13.12.2005 - 22:24:47
00
No tak ste zabrzeni ,piste,piste,sloboda prejavu ,sloboda prejavu,demokraciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13.12.2005 - 22:26:44
00
my uz davno nezijeme v demokracii... Nikdy sme nezili...
13.12.2005 - 22:28:31
00
demokracia na slovensku má blízko k anarchyi. hraničí s drzosťou a nasilu využívaniu a špekuláciami s ľudskými právami. káždý je protivný, lebo môže. a mám takých ***** hipisáckych, čo si takých ľudí zastávajú plné zuby. žiadny strach - určite nič s tochto nebolo venované vám, le je to môj pocit zo situácie vo svete(čím daľej viac zo slovenska). najmä francúzko pred pár týžd. neobmedzené práva pre mldistvých a pod. prepáčte ale niekto mi zo slobodami brngol n strunu. čao
13.12.2005 - 23:13:44
00
co mas proti hipisákom a anarchistom??? aj to su ludia tak sa krot. punk's not dead!!!!
14.12.2005 - 15:47:18
00
kua, admin mi zmazal moju slobodu prejavu a vyjadrenie nazoru na Dominika.
14.12.2005 - 16:54:30
00
to, co si predviedol by bolo v krajine s lepsou vymozitelnostou prava na trestne oznamenie...
14.12.2005 - 16:57:01
00
Junáčkovia, patrím medzi tých starších, niektorými nedorastenými puberťákmi navštevujúcimi tieto stránky považovaný možno už za dôchodcu. Som menším riaditeľom a asi všetkým postpubertálnym kolegom som už musel oznámiť - demokracia končí pri dverách mojej kancelárie. Tí normálnejší to vedia aj bez upozornenia. Uvedomte si, že demokracia nie je absolútna voľnosť - to s volá anarchia. Demokracia je to, že môžem robiť čo chcem, avšak pokiaľ je to v hraniciach písaných aj nepísaných zákonov a zvykov, pokiaľ to druhého neuráža a neponižuje a ani druhým nebráni pohybovať sa v medziach zákonov a zvykov.
Skončil som s poučovaním.
14.12.2005 - 21:38:33
00
JoKo prepac, ale to si sa potreboval pochvalit, ze si pan riaditel?
15.12.2005 - 08:37:02
00
o funkciu nejde. ale ja mám tiež právo na kľud. mám právo a chcem aby niekto nesiahal na mňa a môj majetok. je to moje a len moje.je to zakotvené aj v tých slávnych ľudských právach čo sa všetci hrajú že za ne bojujú. nejdem byť konkrétny, ale kto siaha na tieto veci?? ... mám taký pocit že tu názvy týchto skupín už odzneli. Pali G, prečo do mňa hňeď skáčeš, že sa mám krotiť. viac rokov akoo sa vieš ty bicyklovať som strávil v spol. pankáčov. stačilo mi aby som si urobil názor. nahovárajú si slobodu. keď im niekto niečo povie už je nacista, komunista, diktátor a policajt. tvrdia že bojujú proti násiliu, viď ich správanie. všetko čo každý s nich niekedy rozbil alebo ukradol si musel niekto kúpiť a zarobiť si nato. odopierať si mnohé veci. ako napríklad ty s bicyklom. a naozaj starší ľudia ako JoKo nemajú záujem sa o takýchto detinskostiach ani baviť. môžeš mi povedať, že nie všetci sú taký, ale to potom niesu zďaleka tý začo sa pokladajú. že niekto chodí strapatý a vo výťehu cestou domov si ponapráva vlásky povyťahuje zicherky a zroluje nohavice, on asi fakt toho veľa nepokazí ale aj tak je pod vplyvom tých čo niečo pokazia. drogy detto. nejdem ani rozprávať radšej.
-
-
-
PaliG môžme sa dohodnúť že spolu nebudeme rozoberať takéto vulgarizmy. ja sa nechcem handrkovať s nikým.

-
-
-
-
ABY TI NEUŠLA POINTA: NIK TI NEBERIE SLOBUDU. NEBER JU ANI TY NIKOMU. ODSUDZUJEM ĽUDÍ KTORÝ TO ROBIA, NIE TÝCH KTORÝ CHCÚ LEN SLOBODNE ŽIŤ. AJ MOJA MAMA MÁ RADA SLOBODU MIER A NIEKEDY NESÚHLASÍ S POLITIKOU. VADÍ JEJ McDON... A ZATO NIE JE ANARCHYSTA. A KEĎ SA VZBÚRI TAK NEROZBÍJA NEŠÍRI NÁSILIE A NIKDY NEKRADNE. A NEUTEKÁ PRED SKUTOČNOSŤOU POMOCOU DROG!

môžte oponovať ale argumentov mám dosť. sorry a sloh
15.12.2005 - 09:26:35
00
keyboard_arrow_up