Toto porovnanie kríva aspoň na tri nohy. Ja mám doma záchod ako väčšina ľudí na slovensku(okrem pár "viac tolerantných rómskych spoluobčanov". :oops: )
Mne išlo len o to aby som Vás presvedčil aby ste nehodili o zem niečo len pre to že je to bežné a prijateľné pre prírodu.


To je presne ako s tym smetiakom co som spominala. To znamena ze by si dovolil postarovi ist k tebe na zachod a ja susedovi odhodit supu do smetiaka.Nikto urcite nehadze supy do krikov ci lesa narocky. Nezbieras ich doma a potom ich ides vyhodit do lesa. To sa samozrejem neda povedat o ludoch co si sice pekne doma upracu dajme tomu stavebny bordel a kludne ho vysypu za dedinu. :evil: a tento sa urcite nebude rozkladat zopar dni. Ten sa "rozlozi" az ked zarastie travou alebo burinou.Ale vsetko je len o ludoch a ich prisptuepe. My mame napr. doma v zahrade vyhradene miesto kam davame biologicky odpad (supky z ovocia, a zeleniny) a tento sa potom krasne casom rozlozi a je pouzity ako hnojivo do zahrady. :D
03.04.2007 - 10:54:16
00
no ked uz ste tu taky horlivy, tak vam polozim jednu zakernu otazku...
predstavte si situaciu ze mate daleko do civilizacie a v tom vas chyti velka potreba.... :shock:
situaciu uz neako vyriesite ale co s pouzitym servitkom kedze lopuchove listy poruke nie su... :?:


pouzi sisku :lol:

alebo vetvičku z ihličnatého stromu ako vo filme, ktorého názov si teraz neviem spomenúť

tuším S tebou ma baví svet

...v prirode hniju okrem bananovych supiek aj ine veci-je to prirodzeny proces...

a tu to začína :) veď len to, potom len tamto a už to ide..

...pretoze priroda si s tym bez problemu poradi

poradí si aj stým skôr menovaným, ide len o to ako to vyzerá kým si stým poradí

ja osobne u seba počas výjazdu skladujem úplne všetky druhy odpadkov
03.04.2007 - 11:41:08
00
Gafis, máš recht, každý nech si svoje sračky berie domov, už mi je z tých zasvinených chodníkov na grcanie. Všetko čo si do hory donesieš, dá sa aj odviesť. To hovno je výnimka. A basta.
03.04.2007 - 14:28:05
00
konečne aspoň niekto to pochopil :roll:
03.04.2007 - 15:41:49
00
Gafis, máš recht, každý nech si svoje sračky berie domov, už mi je z tých zasvinených chodníkov na grcanie. Všetko čo si do hory donesieš, dá sa aj odviesť. To hovno je výnimka. A basta.

preto si so sebou nic neberiem iba cistu vodu a to bohate staci....
niesom taka fajnovka co musi kazdych 5 kilometroch vyzierat :roll:
03.04.2007 - 19:36:48
00
no ono ťa to prejde, keď budeš ďaleko od domu a ťa chytí hlaďák. môžeš potom jesť koľko chceš a nepomôže.
03.04.2007 - 19:59:20
00
:cry: :cry: :cry:
img525.imageshack.us
miesto: Gretľa
(je to v jame)
05.05.2007 - 16:39:38
00
mno akurat ma vcera prekvapilo krasne narvate modre vrece uprostred modreho chodnika z alpinky do cermela ... ktory kkt to moze odnest do stredu lesa a nechat to tam... nechapem, bil by som ...
05.05.2007 - 17:06:35
00
si to mal zobrat a dat do kontajnera :twisted:
05.05.2007 - 17:10:28
00
mal si si zobrat tie pneumatiky s nizkym valivim odporom :)
05.05.2007 - 17:14:49
00
mno akurat ma vcera prekvapilo krasne narvate modre vrece uprostred modreho chodnika z alpinky do cermela ... ktory kkt to moze odnest do stredu lesa a nechat to tam... nechapem, bil by som ...
hej to som videl aj ja. ale vzdy lepsie ze je to tam a vo vreci, akokeby to malo byt len tak tam rozsypane. ale myslim ze ak to tam bude nadalej, tak to niekto naschval rozsype...ale sa tu rozculujeme nad tym, ale kto z nas to odnesie? asi nik ;)
05.05.2007 - 20:45:06
00
mno akurat ma vcera prekvapilo krasne narvate modre vrece uprostred modreho chodnika z alpinky do cermela ... ktory kkt to moze odnest do stredu lesa a nechat to tam... nechapem, bil by som ...
hej to som videl aj ja. ale vzdy lepsie ze je to tam a vo vreci, akokeby to malo byt len tak tam rozsypane. ale myslim ze ak to tam bude nadalej, tak to niekto naschval rozsype...ale sa tu rozculujeme nad tym, ale kto z nas to odnesie? asi nik ;)

ak to tam bude, ked pojdem zas okolo (dufam ze pondelok rano nebude prsat) tak to vezmem :-) ... neze mi to niekto cmajzne :-D
05.05.2007 - 21:56:53
00
to schrapnel: no asi ta nepotesim, v pondelok asi bude prsat, hlasia prehanky a dazde same, najmenej do piatku, co som videl...
ale ten bordel mozes ist zobrat ajked bude prsat :wink:
05.05.2007 - 22:10:37
00
[quote=""] dnes som bol na biku 30km a každých päťsto metrov bol vyhodený pri ceste, alebo v prírode komunálny odpad, nárazníky a súčiastky z áut.


hovoris, ze suciastky z aut? zhanam tesnenie pod hlavu na "kilecko" :-)
ale nie, je to v ludoch a je to chore a je to vsade, kazdy den chodim bicyklom okolo smetiska do roboty, asi by sa mali zaviest stredoveke tresty
05.05.2007 - 22:48:43
00
Tak tak poriadne stredoveké tresty šibenica a gilotína za znečisťovanie prírody !!!

resp. ja by som zaviedal veľmi mastné pokuty ktoré by boli riešené okamžite - zabavenie majetku dotičného !
06.05.2007 - 10:22:03
00
keyboard_arrow_up