Tak dal som ho na balkon lebo pivnica nie je najbezpecnejsia a byvam na 4 takze ho nemaju ako potiahnut, ale uz ho mam v izbe a nastastie mam este jedno sedlo S.Marco tak v poho...poslem foto vevericky

Uz som kdesi spominal, ze balkon nie je bezpecny. Zlanit zhora, spustit bike, zlanit, stiahnut lano. Uz som to medzitym nasiel. Stoji za prcitanie. Zo stvrteho poschodia 2 min 28 sekund. Vid http://www.cykl.cz/index.php?action=news&detail=200

nepozeraj bonda skodi ti bejby :D
30.05.2006 - 18:48:46
00
No rely to sa Ti podarilo,Pišta je tu z nás asi najväčšie bejby :lol:
30.05.2006 - 19:43:14
00
No rely to sa Ti podarilo,Pišta je tu z nás asi najväčšie bejby :lol:


tusim take cca 50 rocne bejby :D
30.05.2006 - 20:02:06
00
Mna by zaujimalo kde byvas, to som este nepocul ze by bolo nekde tolko veveric, ale jednu som minule videl zaseknutu tusim v zadnom kolese v kotucovke v jednom s tunajsich prispevkov. Mozno by si ta vasa stvrt mala najat takehoto bikera
30.05.2006 - 21:11:17
00
Byvam v stvrti kde je pomerne vela stromov a vevericky po oknach a balkonoch nieje nic nezvycajne, vcera mi prisiel novy bike GT Expert tak som ho drbol na balkon, a neviem kedy ale vevericka mi okusala sedlo, tlak osemsto na tisicstosvanast, teraz von leje ale hned ako prestane prsat beriem tlakovu vzduchovku a spravim si z nej nove sedlo!!!!

Pocuvaj rely, ty tymto mailom navadzas na trestny cin pitliactva, prip. tyrania zvierat. :D
31.05.2006 - 07:48:14
00
tak co rely....ake su tvoje dojmy z noveho bika???....lebo mam on dost zaujem...asi o ten avalanche pro...takze prosim ta ak to bude nahodou niekomu vadit tak mi to radsej posli na ss...dik moc
31.05.2006 - 08:15:10
00
Ked mas cyklisticke srdce daj si bika k posteli :?:
31.05.2006 - 13:12:54
00
Byvam v stvrti kde je pomerne vela stromov a vevericky po oknach a balkonoch nieje nic nezvycajne, vcera mi prisiel novy bike GT Expert tak som ho drbol na balkon, a neviem kedy ale vevericka mi okusala sedlo, tlak osemsto na tisicstosvanast, teraz von leje ale hned ako prestane prsat beriem tlakovu vzduchovku a spravim si z nej nove sedlo!!!!

Pocuvaj rely, ty tymto mailom navadzas na trestny cin pitliactva, prip. tyrania zvierat. :D

Heh, ospravedlnujem sa skupine slobada zvierat, :twisted:
01.06.2006 - 14:56:56
00
No rely to sa Ti podarilo,Pišta je tu z nás asi najväčšie bejby :lol:

nic osobne zartiiik
01.06.2006 - 15:03:22
00
No problem. Ak by niekoho z vas niekde nechceli pustit na nepristupny film kludne poziciam. :P
PS Ked som mal 50 tak som chodil na Hlavnu cinkat klucmi.
01.06.2006 - 15:17:52
00
Tak dal som ho na balkon lebo pivnica nie je najbezpecnejsia a byvam na 4 takze ho nemaju ako potiahnut, ale uz ho mam v izbe a nastastie mam este jedno sedlo S.Marco tak v poho...poslem foto vevericky

Uz som kdesi spominal, ze balkon nie je bezpecny. Zlanit zhora, spustit bike, zlanit, stiahnut lano. Uz som to medzitym nasiel. Stoji za prcitanie. Zo stvrteho poschodia 2 min 28 sekund. Vid http://www.cykl.cz/index.php?action=news&detail=200

nepozeraj bonda skodi ti bejby :D

2 rely: Neviem odkial si ale chod sa pozriet na preteky v lezeni na umelej stene - Bratislava, Zilina, Roznava, Kosice mozno aj inde je. Uvidis bondovku. Balkon naozaj nie je bezpecny.
01.06.2006 - 15:21:19
00
Ja som to videl. Ti chalani po tej stene neliezli, ale ju jednoducho vybehli, pripadne vyskakali, mal som dojem ze su to preteky v skoku do vysky. Na balkon by som bike veru nedal.
01.06.2006 - 19:01:42
00
2 rely: Neviem odkial si ale chod sa pozriet na preteky v lezeni na umelej stene - Bratislava, Zilina, Roznava, Kosice mozno aj inde je. Uvidis bondovku. Balkon naozaj nie je bezpecny.


je mi jasne ze to nie je bezpecne, dal som ho tam len prechodne ale islo hlavne o to ze sakra dam ho tam a o hodinu a vevericka ho skoro zozrala :)



jemny edit by PaliG
01.06.2006 - 19:34:19
00
niekto pisal ze spravny biker ma bike pri posteli netusim ci ma to robi spravnym bikerom ale skutocne som este pred mesiacom mal bike pri posteli a kazdy vecer som mu zelal sl sny ;-))) potom som pritiahol domov psa a ten zabral jeho miesto a bike skoncil zaveseny na stene o meter dalej

v kazdom pripade mam otazku mam malu izbu a potreboval by som uvolnit miesto jedine co mozem dat na balkon je bike otazka znie ak bude mrznut nemoze mu to nejako uskodit??? samozrejme ze by som bike zabalil do nejakeho stanoveho igelitu....

vie mi niekto na tuto otazku odpovedat???

dikes....
09.01.2007 - 10:09:32
00
zeropoint: Máš ho zaočkovaný proti chrípke? :D Vieš, teraz je také všelijaké počasie a vzduchom poletujú kvantá bacilov. Aj ja už pár dní bojujem s nejakým svinstvom.

Inak téma bike a mráz tu už raz niekedy bola a uzavrela sa s tým, že žiadne riziká nehrozia. Keď tak skús použiť vyhľadávanie.
09.01.2007 - 10:42:05
00
keyboard_arrow_up