V BA je pohoda, teraz je vidno, kde je problem :D
09.01.2019 - 10:45:39
02
z kategorie "preco ludom j*be?"
starsia pani to musela ist skusit, rovno cez kruhac...

Prílohy:

IMG_6166.JPG
IMG_6166.JPG 203.9 KiB thumb_up0thumb_down

09.01.2019 - 10:50:07
00
Po hlave jej nahadzat,nahodou sa zasmotle spadne niekomu pod auto a sofer ma pruser
09.01.2019 - 11:14:02
00
Samalama po hlave jej zas netreba hadzat, ta pani si asi len nedomyslela, ze tym neohrozuje len seba, ale aj ostatnych
09.01.2019 - 11:44:41
00
Samozrejme som to myslel obrazne ale zas co cakala? By ma ani nenapadlo trepat sa na bicykli po takych cestach,a este na liberte si to dava...podla mna cista psychiatria
09.01.2019 - 11:51:04
01
Na liberte sa neda po snehu ? :D A v com vlastne vidite problem ? Uplne normalna vec, len ste uz odtrhnuti od reality.
09.01.2019 - 11:54:50
05
slapala na nom? lebo na fotke ho tlaci - a verim ze sa jej ten nakup lepsie tlaci nalozeny na bicykli ako ho niest v rukach,
a slovak si moc zvykol na to ze ma auto. skuste ho na mesiac zamknut a nepouzit - taky maly navrat do reality. tiez vas vselico ponapada :-D
09.01.2019 - 11:58:10
05
:) no dobre, tak som to prehnal, nabuduce sa tej pani ospravedlnim, ze som jej krivdil
09.01.2019 - 12:01:38
01
lto napísal:
Na liberte sa neda po snehu ? :D A v com vlastne vidite problem ? Uplne normalna vec, len ste uz odtrhnuti od reality.


Možno normálna vec, ale bohužiaľ ja mám aj s bicyklom ledva 100kg a auto má 1500kg, pohybuje sa násobne rýchlejšie, navyše telo vodiča je chránené. A seba mám rád, takže zbytočne neriskujem... Trochu iné je robiť to na dedine s hustotou premávky 20 áut za hodinu a iné v meste kde prejde okolo 20 áut za minútu.

Je tu pár ľudí, ktorým auto vôbec nechýba a žije bez neho, ale treba si uvedomiť aj to, že na ceste je väčšina šoférov, čo bicykel použili naposledy na základnej škole a nie sú ohľaduplní ani k druhým vodičom áut, nie to ešte k cyklistom.
09.01.2019 - 12:30:55
00
cize tvoj pohlad na to je ze ked je vela tupych vodicov tak ludia nemaju chodit s bicyklom na cestu aby ich ti tupi vodici nedajboze nezrazili, tak?
09.01.2019 - 12:35:28
01
To je dosť prehnané tvrdenie. Určite v podmienkach, aké sú na fotke s tou pani, je vyššie nebezpečenstvo, že sa niečo stane. Osobne by som nešiel na bicykli, keďže patrím na ceste k tým slabším článkom, volím pasívnu obranu. Jedine ak by ma donútili nejaké udalosti a nedokázal by som sa tomu vyhnúť (aj keď neviem konkrétne, čo by to mohlo byť).

Keby máš desaťročné dieťa, pustil by si ho samé na cestu? Však môže... Lenže svet nie je čiernobiely. Ja by som ho nepustil.

Za normálnych poveternostných podmienok nech je pre mňa za mňa každý jeden človek na bicykli a autá ostanú odparkované doma, budem len rád.
09.01.2019 - 13:04:18
00
viem co myslis ale tymto sposobom len stale ustupujeme arogancii, tuposti a oni stale citia vacsiu silu nakolko im stale vsetci rozumni ustupuju lebo si viac vazia svoj zivot ako pravdu.
Je to ako v tom porekadle Mudrejsi ustupi, hlupy ostane. Otazka je dokedy stale ti mudrejsi budu ustupovat a nechavat zivotny priestor tym hlupym?
09.01.2019 - 13:07:24
02
LOL ...cize ist teraz jazdit na bicykli po ceste v takomto pocasi je boj proti hlupim ludom? :facepalm: :rofl:
09.01.2019 - 13:29:04
04
Táto psychológia ustupovania debilom je nejaká lokálna špecka. V Dánsku či Holandsku by sa nad masou cyklistov, pardon, dokonca iba užívateľov bicykla za hustého sneženia nikto nepozastavil. Lenže oni snáď ani nemali etapu, že sa autom substituovali ciciny, keďže po hurá automobilizácii sa prebudili už v 70tych rokoch.
https://www.theguardian.com/cities/2015/may/05/amsterdam-bicycle-capital-world-transport-cycling-kindermoord
darebak, ak chceš mať vôbec právo diskutovať o hlúposti, najprv sa skús naučiť ortografiu - takto akurát strieľaš vlastný gól
09.01.2019 - 13:32:55
00
tomtom7 : skusme realitu .. podla tej fotky tam 20 aut za minutu celkom isto neprejde, mozno tak 2 :D a takisto sa nepohybuje nasobne rychlejsie, pochybujem, ze to bolo ine ako vcera v BA a auta teda na tom snehu rozhodne rychlo nesli. A potom je tam ta druha, podstatnejsia vec .. chodniky neodhrnute, si starsi clovek a mas nakup. Myslis, ze je lepsie niest nakup v ruke a brodit za 30cm snehom po chodniku, alebo spravit to, co ta pani. Ak by bolo sucho, auta by tam iste ficali a situacia by bola pravdepodobne ina.

ps: netvrdim, ze s bicyklom po ceste vzdy a vsade .. ale netreba si nechat myslenie vtlacit do jednej formy. Ak by kazdy, kto sa zucastnuje dopravy rok pravidelne pouzival na dopravu mhd,auto,pesobus, bcykel vselico by sa mohlo zmenit :) .. inak sustavne jazdenie v plechovkach odtrhava od reality /hlavne na SK/. Je to nieco v style, sedim si pri TV , je mi dobre a na obrazovke moze byt co len chce :D
09.01.2019 - 13:35:05
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up