Hosť napísal:
Ty máš s tých e bikerov nejaké mindráky nie?
Ale myslím, že sa to dá liečiť!.Taká agresivita sa tu len tak nevidí. A to si tu ani neni tak dlho.No že nám prezraď kolko máš rokov.


Agresivita? Ty si zrejme ešte agresivitu nezažil keď tak označuješ môj príspevok o skúsenosti s ebajkermi. Očividne nie som sám kto vidí správanie týchto ,,športovcov´´ každý deň a ja osobne som ich už postretal tisícky. To je realita, žiaden mindrák. Mám za sebou už zopár psychotestov, takže tipy na liečenie si kľudne odlož do svojej ebike komunity, tam som sa stretol s agresivitou často. A nehádžem všetkých do jedného vreca, zrejme si môj príspevok ani nečítal, ale verím že aj ty patríš medzi tých 10% normálnych ebajkerov.
21.09.2020 - 20:54:55
04
a preco sa to rozobera v dvoch temach naraz? :-)
21.09.2020 - 20:56:38
00
to aby sa nezabudlo
21.09.2020 - 21:02:12
02
Ja som zato aby sa to obidvoch témach zmazalo. Čo nato admini?
21.09.2020 - 21:04:36
01
Vždy keď sa niekomu nebude páčiť pravda bude sa mazať? Ale no tak.. :)
21.09.2020 - 21:33:20
18
To je slabé.
21.09.2020 - 23:09:04
01
Ak som to tu spustil skusim to trocha upratat. Ebike = asistencia pre menej zdatneho aby sa niekam dostal. do 250W proporcionalna k tomu ako taha. Ziadnem plyn ziedna rychlost nad 25km/huz pri rychlosti okolo 23 by mal motor postupne znizovat vykon. To je ebike a to je v poriadku, take vozidlo je prirovnetlne vytrenovanemu ciklistovi na beznom biku. Ked ma niekto svalovy tonus 0, fitneslevel 0, osteoporozu a nadvhu, ale odvahy kopec nech sa paci. Niekto to pekne napisal: E-bike je super na to, aby sa aj netrenovany cyklista mohol rozsekat tak ako profik. Len s dobou liecenia a nasledkami takych pruserov, uz motor nepomoze.

Vsetko ostante je emotorka schovavajuca sa za tazku postihnutelnost, lezuca zakon dodrziavajucim ludom na nervy uz len jej samotnou exzistnaciou. Je to to iste, ako sa vozit po cyklotrase na skutri, alebo ist na 50cm3 endure do lesa. Len to menej reve. Je to ako by pre eauta neplatili dopravne predpisy,

Cize e-bike OK ma to svoje miesto ako pomoc pre tych co to z roznych dovodov potrebuju, pripadne na dochadzanie....

Emotorka tvarica sa ako ebike, bezcharakterne individum nehodne titulu biker.
22.09.2020 - 01:07:14
01
komu ebajkeri este nevadia, odporucam ist cez pekny vikend na kralovu holu...nedivil by som sa keby tam fakt zrusili C-ko...nejde ani tak o pocet, ale o spravanie..obehne, zastavi, nevie nastupit..potom zas obehne aby si o 100m urobil foto a tak dookola..doslova, taku motanicu som este nezazil...proste bez motora tam bolo o 95% menej ludi..
22.09.2020 - 07:24:37
016
Takže zábava naberá na sile, problém je už aj to keď ebajker zastane a urobí si fotku a keď si ju urobí bajker bez motora tak je to OK. Ebajker nevie nasadnúť na bajk asi ich tam potom dávajú žeriavom a keď ho tam už niekto vyloží na ten bajk, tak si ešte dovolí aj predbiehať no niečo strašné čo si tam zažil. Takýchto ebajkerov by mali rovno strielať aby vám poctivým športovcom nezavadzali.
22.09.2020 - 07:50:37
01
netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca, ale budme uprimny je ich kvantum. ja som sa siel s rodinkou v Nedelu prejst pred Cicmanmi do jednej doliny a uz na konci siel parik na ebikoch, subjektivne mlady zdravy ludia a trafili zlu odbocku tak sa vracali. bolo to cca 3-5 stupnove stupanie resp klesanie ked isli dole a malinko zatocena zakruta. ten chalan nemal ziadny skill a ieblo ho to do vyschnuteho jarka.
ja na HT by som siel tadial aj keby prvy krat aspon raz tak rychlo a presiel by som to z prstom v nose, lebo fakt to bola len malinko zatocena lesna cesta v miernom klesani. a verim tomu ze nase 8 rocne dvojicky by to tiez presli s brzdenim lebo su na biku kazdy den da sa povedat.
ten chalanisko nemal paru ako sa to ovlada. a takych e-bikerov je bohuzial spusta. jeden taky sa tusim na zaciatku roka, alebo minuly rok zabil, lebo nevybral zakrutu v klesani na Rudno od Zliechova. pozical si to od brata a chudak uz sa nevratil
22.09.2020 - 08:08:37
01
Hosť napísal:
Ebajker nevie nasadnúť na bajk asi ich tam potom dávajú žeriavom


Toto by ma zaujímalo. Šiel som nie prudkým klesaním v lesoch nad Čiernym Balogom. Oproti do kopca ebajkerka. Šiel som pomaly, ale napriek tomu dievča neustálo naše míňanie sa a zosadlo. Potom som len počul povzdych - No a už nenasadnem.
Nechápal som, ale už som sa k nej nevracal. Tak tu vidím akési vysvetlenie, keď to spomínajú aj iní, že nevedia nasadnúť.
22.09.2020 - 08:33:44
03
Hack3r
ked nabalim bike na vikend tak ma +/- 18kg. a poviem ti - v zjazdoch stym nejdem vobec palby a vzdy mi prvy den trva kym si na to zvyknem - tazisko, vaha - je to o inom ako 10kg HT-cko. takze nemat najazdene a sadnut na 23kg opachu ani inak dopadnut nemoze. je mozne ze na tej e-kravine by si mal aj ty problem stou zakrutou :-D
22.09.2020 - 08:36:31
03
Ja poznam takych vela aj normalnych bikerov, ktori su "nadupani" do kopca (pokial sa nejedna o nejaky technicky vyslap), ale dolu kopcom su pasaziermi a bike si s nimi robi co chce.
22.09.2020 - 08:38:57
01
Gusto0 napísal:
Hack3r
ked nabalim bike na vikend tak ma +/- 18kg. a poviem ti - v zjazdoch stym nejdem vobec palby a vzdy mi prvy den trva kym si na to zvyknem - tazisko, vaha - je to o inom ako 10kg HT-cko. takze nemat najazdene a sadnut na 23kg opachu ani inak dopadnut nemoze. je mozne ze na tej e-kravine by si mal aj ty problem stou zakrutou :-D

ak by to bolo prudke klesanie a ostra zakruta nepoviem, ale fakt to bolo mierne a chalan to proste nedal lebo nevedel. mne osobne je jedno kto na com jazdi, hlavne nech ma tym neobmedzuje :)
22.09.2020 - 08:43:10
00
Hack3r napísal:
...mne osobne je jedno kto na com jazdi, hlavne nech ma tym neobmedzuje :)

Cize tu je vlastne podstata celeho flamu :clap:

Je uplne jedno na com a kto jazdi. Ak sa jedna o zaciatocnika na klasickom biku, tak bude zavadzat rovnako (resp. viac, lebo bude zavadzat aj do kopca). Kazdy musi niekde zacat. Alebo ty si sa uz taky supa/dupa biker narodil?
22.09.2020 - 08:57:01
00
keyboard_arrow_up