Ja ho mám na ignoreliste už dávno.
14.09.2020 - 11:06:11
00
Ja to beriem už ako uzavretú vec. Prepáčte, ak som vám tým otravoval. Dokonca som zistil, že už to tu niekoľkokrát s tými helmami bolo. Napríklad v "Cyklolegislatíva", kde sa chalani tiež dosť posekali :)

Len na záver taká pikoška. Pozeral som prvú časť toho Lanca. Bolo to celkom zaujímavé. Čo ma zaujalo asi kvôli tomu, čo sa tu odohráva niekoľko dní bolo, že svoj prvý titul majstra sveta vyhral bez prilby :) Inak na množstve záberov používa iba cyklo čapicu. Týmto to teda uzavieram a sa budem snažiť nereagovať. Nech to tu fakt nie je hlúpa "vojna"...
14.09.2020 - 14:22:42
00
exit2 napísal:
Len na záver taká pikoška. Pozeral som prvú časť toho Lanca. Bolo to celkom zaujímavé. Čo ma zaujalo asi kvôli tomu, čo sa tu odohráva niekoľko dní bolo, že svoj prvý titul majstra sveta vyhral bez prilby :) Inak na množstve záberov používa iba cyklo čapicu. Týmto to teda uzavieram a sa budem snažiť nereagovať. Nech to tu fakt nie je hlúpa "vojna"...

Jj. Profi cyklisti sa vtedy príliš nezamýšlali nad tým, či nosiť alebo nenosiť prilbu. Ani Lance, ani jeho tímový kolega olympijský víťaz Fabio Casartelii. A dnes by radi vrátili čas a rozhodli sa inak. Ak Lance mohol vrátiť čas, tak by zase dopoval ako divý. Ale za helmy v pelotóne by zahlasoval.
14.09.2020 - 14:49:51
02
ja som mal vcera, domaci na farme blizko Rajca :) zarucene low carb :D

Prílohy:

burger.jpg
burger.jpg 499.07 KiB thumb_up0thumb_down

14.09.2020 - 18:25:45
11
A kde sa taká farma nachádza pri Rajci?
14.09.2020 - 18:40:03
00
Žeby tu
https://goo.gl/maps/1eDgLL68eTfBMum4A
14.09.2020 - 19:43:22
01
:lol:
Príloha:
IMG_20200914_194740.jpg
IMG_20200914_194740.jpg 245.21 KiB thumb_up1thumb_down

14.09.2020 - 19:50:51
16
OT:
stanos4 napísal:
varovanie: dlhy prispevok (snazil som sa co najkratsie), ktory imo v principe zivi trola

Kenai ano, unahlil som sa a moja fyzikalna intuicia bola (ciastocne) mylna, resp. nie je to celkom ako som cakal -


To si mohol tak napisat hened a nemaly by sme ziaden rozpor.
K tomu preco predavaju plaste s dezenom, niekto dal tu otazku niekomu z marketingu Schwalbe v nejakom rozhovore, naozaj to nemam cas hladat. Odpoved bola v zmysle ludia 10tky rokov veria tomu, ze drazky zlepsuju prilanvoat a kym sa nezmeni dopyt musime predavat aj take plaste, lebo inak preda konkurencia.

Auto je nieco uplne ine to vies tam niet o com je to uplne ina konstrukcia plneumatiky, vystuhy....
Na mokrej vozovke tiez lepsie sedi hlatky plast ako drazkovany aj ked nanho posobi lubrikacia vodou ako spravne pises. Drazky maju jedinu funkciu, odvod niecoho z pod plastu. A to je u biku nezmysel. Stuple ako ma MTB je vec ina. Priznavam, ze si netrufnem povedat ci na asfalte s 1-2mm piesku bude lepsi plast s darzkou ci bez. Zvadza to uverit, ze nieco z piesku sa moze vtlacit do drazok a zlepsit kontakt. To je seda zona. Tam by som sa nehadal.

Sirka plastu nie je o com, sirsi ma lepsi grip, ak ma dost makku zmes. Ak nie vytvoris lyze (nedostatocna deformacia plastu = klazanie po vrskoch nerovnosti)

BTW: teraz trolov nekrmis, teraz si poskytol hodnotne info.
14.09.2020 - 21:43:42
00
Dnes na Racianskej smer centrum pri benzinke OMV pod semaforom stal cestny cyklista. Na semafore som z dialky videl zelenu, on stal rovno pod nim, cize ju musel vidiet a pritom stal asi v tretine jazdneho pruhu a neviem, ci pil alebo co robil. Tazko stiahnut sa na kraj, pripadne tu chvilku postat na chodniku/trave a potom sa opat rozbehnut na cestu, ked nepojdu ziadne auta. Nie, tento dilino jednoducho stal v pruhu, v pohodicke si tam cosi robil a auta ho obchadzali :fubar:
20.09.2020 - 22:07:03
00
Kto s vas bezprilbovcov sa viezol predvcerom okolo 18:30 po ceste Dobrohost - BA. Chapem, ked si niekto neda prilbu lebo.... ale este ist aj po frekventovanej uzkej ceste cez spicku v ciernom drese, za sumraku, smerom na zapad (cize vodici ho maju proti slnku a nevidia ani prd), bez svetiel a odrziek. Ked moze is po paralalnej medzinarodnej cyklotrase ? Ze by asistovana samovrzda ? Chudak,ten co ho zrazi...
20.09.2020 - 23:33:02
02
Nepoteším ťa. Ja som to nebol :)
21.09.2020 - 01:13:22
11
Včera nejaký ch.j na ceste do Lietavy... Vymódený ako sponzorovaný pretekár samozrejme bez prilby na ebiku si robil selfie počas jazdy ale takým spôsobom, ktorý by som ustál tak opretý o strom. Keďže zafungovali nástroje rovnováhy tak si "ustlal" na ceste. Šiel som autom, zastavím a po otázke či je v poriadku zvláštna odpoveď:
"Bavíš sa? Choď do p.če!"
Čo na to povedať?
21.09.2020 - 06:02:49
03
korunovavý vůl :D karma si ho najde
21.09.2020 - 08:18:18
05
😂 Za dobrotu na žobrotu.
21.09.2020 - 08:36:20
00
Francisek napísal:
Včera nejaký ch.j na ceste do Lietavy... Vymódený ako sponzorovaný pretekár samozrejme bez prilby na ebiku si robil selfie počas jazdy ale takým spôsobom, ktorý by som ustál tak opretý o strom. Keďže zafungovali nástroje rovnováhy tak si "ustlal" na ceste. Šiel som autom, zastavím a po otázke či je v poriadku zvláštna odpoveď:
"Bavíš sa? Choď do p.če!"
Čo na to povedať?


Obraz dnešnej doby, úplne bežný jav. Drahé oblečko zakrývajúce sádlo a selfíčka na instáč samozrejme na e-motorke. A slovník IV.cenovej. Urazená pýcha z vlastnej nemotornosti, škoda sa vôbec pristavovať.
21.09.2020 - 10:05:19
06
keyboard_arrow_up