ja to vyriesim raz a navzdy zavolam kamosa ziletkara a skusime ze kto pri rovnakej rychlosti zabrzdi skor.
10.06.2006 - 09:42:45
00
Jazdim bike aj ziletku... a jednoznacne bike ubrzdim skor.
10.06.2006 - 13:09:12
00
To co je zabrzdit skor? Ja na ziletke zabrzdim prednou a preletim riadidla, na biku je to asi tak isto. Potom uz ide o umenie zvladnut to a nesmykovat. Tu maju asi mtbcka vyhodu tych sirsich a vzorovanych plastov. Ale ucinnost brzd je podobna. To by si to asi hosi na tour nepustali dole kopcom kilom.
10.06.2006 - 22:37:13
00
ucinnost je rovnaka ale na biku mas odpruzenu vidlu a ta ti urcite dost pomoze
10.06.2006 - 22:39:08
00
Ja na ziletke zabrzdim prednou a preletim riadidla, na biku je to asi tak isto.


ide o to, ze ked nechces preletiet na ziletke tak ich zmacknes na 40%(vymyslene cislo) a pri MTBecku ich mozes vdaka prednej vidle zmacknut na 60%(vymyslene cislo)...tie hodnoty som uplne strelil, ale ide o princip.
10.06.2006 - 23:00:01
00
presne o to ide a preto na biku zabrzdis skor
11.06.2006 - 09:33:23
00
Este si ujasnite referencne podmienky, nejake tektro vcka asi nebudu ako record. Aj tak tu tocite len v teoretickej urovni, vacsina z vas poriadnu ziletku nikdy nesoferovala. Otazka pre tych co ano, boli tie biky porovnatelnej kvality? Boze, ved nemat bezpecne brzdy, tak nejdem tych 90 za kamionmi :idea:
11.06.2006 - 09:59:28
00
Ja keď na žiletke silnejšie zabrzdím tak že sa v rámci možnosti snažím o max. účinok, tak veľmi skoro sa dostanem do stavu, že podo mnou začína plávať - tesne na hranici šmýkania. Toto sa mi na MTB na ceste nikdy nestalo.
11.06.2006 - 11:39:56
00
...Boze, ved nemat bezpecne brzdy, tak nejdem tych 90 za kamionmi :idea:


daj link na videjko a potom hovor :) ...
11.06.2006 - 14:42:56
00
Ok, ajeto prakticky kazdu jazdu v haku za kamionom filmuje na kameru (uz ju ma aj trochu obuchanu od zadneho cela navesov). Pali vsak dobehni do ZA, root vybavi nejaky kamion a mozes si to natocit, nema problema. Potom prines aj nejake svoje bikerske videjko ako si hadzal kdesi nejake dropy a cojaviem este ake veci to tu zvyknete riesit. Pokial viem, tak JoKo uz dodal foto jazdy v haku :) .
11.06.2006 - 14:47:52
00
to bola ocividne fotka z jazdy na haku :P :) to sa nerata..... nikto netvrdi, ze ziletky maju slabe brzdy....hovorime len o tom, ze mtb ma kratsiu brzdnu drahu....faktory, na ktorych to zavisi su mi ukradnute :)
11.06.2006 - 14:49:37
00
Ok, ajeto prakticky kazdu jazdu v haku za kamionom filmuje na kameru (uz ju ma aj trochu obuchanu od zadneho cela navesov). Pali vsak dobehni do ZA, root vybavi nejaky kamion a mozes si to natocit, nema problema. Potom prines aj nejake svoje bikerske videjko ako si hadzal kdesi nejake dropy a cojaviem este ake veci to tu zvyknete riesit. Pokial viem, tak JoKo uz dodal foto jazdy v haku :) .


po prve: ja nejazdim fr ani dh, takze ziadne dropy nedavam.
po druhe: ja chcem vidiet to video, lebo tu len vykrikujete ako jazdite 100km/h za kamionmi, ale zatial ziadny dokaz.
po tretie: co sa tyka JoKovej fotky tak aj ja sa odfotim pri nejakom drope a mozem tu hlasat aky som bozsky freerider...
11.06.2006 - 14:55:09
00
Ved ja ti verim, ze si bozsky freerider (ani boh nevie kam dopadnes) :D Este mi prosim ta porad ako mame to video natocit, lebo kamion s vodicom nevlastnime a trepat video na ziletku a v 90ke filmovat je dost divne, nie? Este raz ti vravim, dobehni do Ziliny a pojdeme previest. Ak ti ide len o video, tak mozem nejake pohladat na nete, v Amerike maju na to mozno lepsie prostriedky. Ale ak mi neveris, ja ti nepotrebujem nic dokazovat (dokazoval som v stredu), hadam sa nerozplacem kvoli tomu, ze mi neveris 8) . P.S. Ja nie som romco, aby som si vymysal nejake kraviny. Ani tvojho ... som nevidel a verim, ze ho mas :P .
11.06.2006 - 15:06:37
00
ako dobry dokaz posluzi mozno aj to ze ked sa jazdi zjazd na tour tak motorky co vezu kameramanov snimaju na kamery svoje tachometre a idu presne podla bajkera ziletkoveho za nimi :-)
a videl som to cez 80 uplne v pohode takze k tej stovke to moze ist kedykolvek...
pozrite si tour bajkeri a zistite...
a tiez dalsi dokaz moj tato isiel donovaly na ziletke bez kamionu ze 86 km hod
takze da sa aj viac :D
11.06.2006 - 15:27:27
00
To je v pohode, zatial nikto neprotestoval, ze sa da na ziletke dat sto aj viac dole kopcom, len nasi moderatori nechcu uverit, ze sa da ist kilom aj po rovnej ceste za kamionom...
11.06.2006 - 15:50:30
00
keyboard_arrow_up