To je v pohode, zatial nikto neprotestoval, ze sa da na ziletke dat sto aj viac dole kopcom, len nasi moderatori nechcu uverit, ze sa da ist kilom aj po rovnej ceste za kamionom...


my(teda aspon ja a root) chceme uz vidiet nejaky dokaz a nielen reci. o nic ine mi(nam) nejde.

Ak ti ide len o video, tak mozem nejake pohladat na nete, v Amerike maju na to mozno lepsie prostriedky.


prave toto nechcem - americke videa si mozete nechat...

Ale ak mi neveris, ja ti nepotrebujem nic dokazovat (dokazoval som v stredu), hadam sa nerozplacem kvoli tomu, ze mi neveris


:lol:
11.06.2006 - 17:15:52
00
Skus mi PaliG vysvetlit, ako sa ja mam natocit za kamionom v takej rychlosti? Ide o to, ze ten kamion nechytis na povel, lusknes a si tam. A vozit sa autom niekde, len kvoli tomu, aby si ty videl ako niekto ide za kamionom sto...to prezijem aj ked mi neuveris.
11.06.2006 - 18:00:27
00
Skus mi PaliG vysvetlit, ako sa ja mam natocit za kamionom v takej rychlosti? Ide o to, ze ten kamion nechytis na povel, lusknes a si tam. A vozit sa autom niekde, len kvoli tomu, aby si ty videl ako niekto ide za kamionom sto...to prezijem aj ked mi neuveris.


mne je jedno ako to natocite, ale ked nemam dokaz, tak nebudem vytrubovat ze "som najlepsi cyklista sveta"(to som samozrejme zvelicil)...budem si ticho jazdit a snazit sa zlepsit na 120km/h :D

a navyse som s tym nezacal ja, ale giro:
Boze, ved nemat bezpecne brzdy, tak nejdem tych 90 za kamionmi
11.06.2006 - 18:03:33
00
Zvelicil si to pekne. Si v teme aka Vasa je max. rychlost, ked niekto napise ze isiel 90 za kamionom, tak to nie je preto, ze si mysli ze je tu najvacsi prdak. A naozaj nemam potrebu niekomu dokazovat ze som isiel 98 za kamionom. Ked ty napises, ze si zjazdoval po luke 70, bud ti uverim alebo nie, a tiez k tomu nepotrebujem aby si mi natocil video.
11.06.2006 - 18:21:38
00
K fotke - je to v miernom stúpaní a ako Žutka poznám, tak nešiel viac ako 30-40 kmh (roky a nadváha robia svoje). A keď sa náhodou držal mikrobusu, tak to mohlo byť akolo 50-60 kmh.

K maximálnym rýchlostiam - tíško žasnem, čo tu niektorí píšu... Dnes som bol na Babe (pezinskej) a maximálka dole bola 55 kmh - bez pedálovania a pri 15 kg nadváhe.... Je to možno tým, že som sa už dosť napadal, aj videl dosť pádov iných, dokonca jeden aj so smrteľným koncom a tak viac používam brzdy. Na pretekoch idem z kopca 80-90 kmh (v aute) a v pohode nás pretekári predbiehajú. Ale všetko na cestných kolách, na MTB som to ešte nevidel. A keď niekto tvrdí, že išiel viac ako 70 kmh na tlstých gumách, tak chcem vidieť dôkaz - video a aby bolo vidieť jazdu, tachometer a prípadne aj predné koleso, že nie sú na ňom dva magnety. Lebo dnes napriek vyššie uvedenej maximálke som preletel okolo dvoch bajkerov, ani háka nechytili.
11.06.2006 - 22:42:58
00
k tomu natacaniu na video ... nerobi sa to nahodou tak ze sa na dakom hatchbaku (alebo ako sa to pise) ako napr. felicia otvoria 5. dvere a nepotrebujes ani kamion ??? a s feliciou myslim problem neni :)
12.06.2006 - 08:00:27
00
K maximálnym rýchlostiam - tíško žasnem, čo tu niektorí píšu... Dnes som bol na Babe (pezinskej) a maximálka dole bola 55 kmh - bez pedálovania a pri 15 kg nadváhe.... Je to možno tým, že som sa už dosť napadal, aj videl dosť pádov iných, dokonca jeden aj so smrteľným koncom a tak viac používam brzdy. Na pretekoch idem z kopca 80-90 kmh (v aute) a v pohode nás pretekári predbiehajú. Ale všetko na cestných kolách, na MTB som to ešte nevidel. A keď niekto tvrdí, že išiel viac ako 70 kmh na tlstých gumách, tak chcem vidieť dôkaz - video a aby bolo vidieť jazdu, tachometer a prípadne aj predné koleso, že nie sú na ňom dva magnety. Lebo dnes napriek vyššie uvedenej maximálke som preletel okolo dvoch bajkerov, ani háka nechytili.

Ak mas dobru cestu t.j. povrch a klesanie da sa pravdepodobne aj viac ale je to o hubu. Ja som to skusal na pevnom rame a "drapakoch" ( Scott Peak a nepamatam uz pneumatiky ) a pri tej sedemdesiatke to uz tak tancovalo, ze som uz zacal brzdit a viac nikdy neskusal. Mozes mi verit aj bez videa - ja uz nepotrebujem nikomu dokazovat, ze docuram dalej. :P
PS Babu nepoznam, usek o ktorom hovorim t.j. cast cesty medzi Hylovom (490m) a Niznym Klatovom(370) je dlhy asi kilometer, bez zatacok s vyskovym rozdielom podla mapy 80 m.
12.06.2006 - 08:35:25
00
Sem uz pisat ja osobne nebudem nic... len nieco prihodim... Za chvilu...

Slubene je tu:

Prílohy:

Komentár súboru: U mna bez komentara... chytri pochopia... schvalne som vyberal taky kde sofer isiel maximalku (tie sekundove piky)...
Nieco pre AJETA.jpg
Nieco pre AJETA.jpg 189.14 KiB thumb_up0thumb_down

12.06.2006 - 13:08:33
00
Sem uz pisat ja osobne nebudem nic... len nieco prihodim... Za chvilu...

Slubene je tu:


Ty si fakt este nikdy nevidel ist kamion viac ako 90?
12.06.2006 - 19:53:22
00
K maximálnym rýchlostiam - tíško žasnem, čo tu niektorí píšu... Dnes som bol na Babe (pezinskej) a maximálka dole bola 55 kmh - bez pedálovania a pri 15 kg nadváhe.... Je to možno tým, že som sa už dosť napadal, aj videl dosť pádov iných, dokonca jeden aj so smrteľným koncom a tak viac používam brzdy. Na pretekoch idem z kopca 80-90 kmh (v aute) a v pohode nás pretekári predbiehajú. Ale všetko na cestných kolách, na MTB som to ešte nevidel. A keď niekto tvrdí, že išiel viac ako 70 kmh na tlstých gumách, tak chcem vidieť dôkaz - video a aby bolo vidieť jazdu, tachometer a prípadne aj predné koleso, že nie sú na ňom dva magnety. Lebo dnes napriek vyššie uvedenej maximálke som preletel okolo dvoch bajkerov, ani háka nechytili.

Ak mas dobru cestu t.j. povrch a klesanie da sa pravdepodobne aj viac ale je to o hubu. Ja som to skusal na pevnom rame a "drapakoch" ( Scott Peak a nepamatam uz pneumatiky ) a pri tej sedemdesiatke to uz tak tancovalo, ze som uz zacal brzdit a viac nikdy neskusal. Mozes mi verit aj bez videa - ja uz nepotrebujem nikomu dokazovat, ze docuram dalej. :P
PS Babu nepoznam, usek o ktorom hovorim t.j. cast cesty medzi Hylovom (490m) a Niznym Klatovom(370) je dlhy asi kilometer, bez zatacok s vyskovym rozdielom podla mapy 80 m.



JoKo tu sedemdesiatku myslel ironicky, nikto od teba nechce, aby si nam dokazoval na videu, ze sa da ist na horaku aj sedemdesiat (my tomu vsetci verime). To bolo v nadvaznosti na vyssie neveriace prispevky...
12.06.2006 - 20:24:58
00
uz som videl ist kamion riadne rychlo.raz sme sli po dialnici autom 130 Km/h a predbehol nas tahac bez navesu.
13.06.2006 - 08:34:29
00
Sem uz pisat ja osobne nebudem nic... len nieco prihodim... Za chvilu...

Slubene je tu:


Ty si fakt este nikdy nevidel ist kamion viac ako 90?


Videl, kamo, 130 po dialnici isli raz tri talianske kamiony za sebou, ale nebol si za nimi v haku.

Tu som skoncil, jazdi si aj 850 za parnym valcom, mne uz to je putna. Furt tu vyskakujes, ale ked som ti dal realny navrh, ze ten kamion zabezpecim a este to aj natocim na video, tak si sa hral na nevidiaceho. A je mi jedno, ze si skoncil druhy na nejakej jarnej klasike ci co to. Howgh.

A troska sa nad sebou zamysli:
To je v pohode, zatial nikto neprotestoval, ze sa da na ziletke dat sto aj viac dole kopcom, len nasi moderatori nechcu uverit, ze sa da ist kilom aj po rovnej ceste za kamionom...


Najprv si pisal, ze to ide dolu kopcom s vetrom v zadku, teraz uz je to po rovine a za dva tyzdne napises, ze jazdis 100 do kopca, uz sa tesim.
13.06.2006 - 09:15:00
00
chalani, aj tak ste amateri :)

http://www.guzer.com/videos/rocketbike.php :)))

ps: piestanci poznaju ahoj (je to lyziarsky svah, luka), ja som tam dal 74 km/h a chalani na snehu 80 (to uz som si netrufol). A na ceste (ale na horskom biku) som sa dole Svrbicakom nemohol dostat cez 80, ani s hlavom prilepenou na predstavci a laktami a stehnami nalepenymi na rame :)
13.06.2006 - 11:09:42
00
tak potom pardon, na toto ozaj nemam, by som sa dosral a to chodim rad rychlo... PS Svrbicak ma dobry povrch...
13.06.2006 - 11:22:49
00
ale sak to uz nie je bike ale motorka. sak nevyuzival vlastnu silu. ale raz som na Discovery channel pozeral taky program o bikoch (extremne stroje) a tam jeden manik prekonal 200 Km/h (dost cez 200 ale uz neviem presne kolko) vlastnou silou na nejakom solnom vyschnutom jazere. isiel vo vleku za autom len prvy raz sa strieskal a dolamal tak sa mu ten rekord podarilo prekonat o rok ci dva neskor.
13.06.2006 - 14:08:00
00
keyboard_arrow_up