Asi aby to nahodou naozaj neprestrihli :D
11.10.2014 - 18:16:18
01
lebo dalej sa nedala vopchat -nedrzala aj v tom priemere-hrubke je "tajomstvo" pevnosti a vahu to musi mat peknu-nosit so sebou :lol:

život škodí zdraviu...:-)
obujem "traktory",vyrazim na hory...

12.10.2014 - 07:59:54
01
V tom poslednom teste: sice to ufikol ale retaz by aj tak neodpojil. Zamok ostal prestrihnuty ale v celku. Musel by to este raz rozstrihnut
12.10.2014 - 17:57:07
00
Pred nejakym casom som videl zamknuty bicykel v meste, kde chybala sedlovka+ sedlo, riadidla, brzdy, vidlica...proste komponenty ktore sa nedaju zamknut. Ked si vezmeme, ze dnes maju ludia uz teleskopicke sedlovky, vidlice za x sto eur, nie je mozne akymkolvek sposobom zabezpecit bicykel ako celok.
Ale co je najhorsie, boli sme s kamosom poznavat Budapest a aby nas neboleli nohy tak sme vzali bicykle, kedze budapest je bike friendly city...domov sme sli uz iba autom bez bicyklov :/. A to som si myslel, ze davam na veci prehnany pozor. Takze CUBE AMS 100 + Haibike Q FS pasé. Tolko k mojmu poznaniu, ak sa mi podari kupit dalsi bike na zaciatku sezony 2015, tak uz ho nespustim z oci ani na sekundu aj ked bude uzamknuty zamkom Kryptonite, btw v BUD velmi oblubeny:). Takze davajte si pozor na svoje bicykle, nie je to nic prijemne kracat v tretrach cez pol budapesti...

...to bike or not to bike...that´s not a question.

13.10.2014 - 13:45:31
00
a ako prislo ku kradezi ?
13.10.2014 - 14:28:53
00
zastali sme meter pred burgerkingom, bicykle zamkli o strom tak, aby sme na ne zvnutra videli a sli si vybrat obed s tym, ze sa niekto k nim hned vrati, no v priebehu minuty nepozornosti (vyberali sme jedlo z tabule) boli bicykle prec... Bola s nami este moja priatelka, a jej cube analog tam ako jediny ostal. Dokonca tam bol svedok, ktory nas videl ako sme dosli, parkrat zahryzol do svojho obeda a ked zdvihol hlavu, uz tam dva neboli.. Volali sme policajtov, no bola to len trapna fraska, co som neskor lutoval, ze sme ich volali a stravili tam dve hodiny. Btw, mate niekto poisteny bicykel? Ak ano, za akych podmienok a aku cenu?

13.10.2014 - 14:43:29
00
Na to, ako sa to stalo vám, ti žiadna poisťovňa nikdy bicykel nepoistí.

Toto sa môže stať kľudne aj mne, tiež zvyknem bike zamknúť s tým, že mám naň výhľad. Ale neotočím sem-tam hlavu a nezapozerám sa inde? Treba to brať tak, že skrátka smola.

... "Jinýmu bych žebřík půjčil, ale Hájkovi na.ser."

13.10.2014 - 15:26:10
00
To vás bolo viac a predsa nikto neostal pri bicykloch?
13.10.2014 - 16:47:35
04
staru krosku tiez tak nechavam na nejaku tu minutku zamknutu pred obchodom. kolkokrat idem k nej s tym ze uvidim prazdny stojan :sweat: ale hlavnu lesnu zbran bez ocneho hontaktu nenechavam.
skoda. no mate ponaucenie do buducna akym situaciam sa vyhybat.

iii ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ®

13.10.2014 - 18:58:25
00
kua ale kto ide bezne po meste s pakovkami aby to dokazal hned strihnut ..

“Beer is proof that God loves us and wants us to be happy.” - Benjamin Franklin
PIVO je liek na všetky neduhy. Kde je pivo,tam je život!!
THE TRAIL GOES ON FOREVER AND THE PARTY NEVER END

13.10.2014 - 19:00:22
00
dalsi "uspesny"
https://www.kickstarter.com/projects/seatylock/seatylock-bicycle-saddle-and-lock-in-one-amazing-p
13.10.2014 - 19:41:00
00
tak ponaucenie je to riadne. chvilka zavahania...dnes si uz aj ja hovorim ze niekto tam mal cely cas ostat.

13.10.2014 - 21:15:59
00
nenosim ziadny zamok na bike, proste mam pravidlo, ze primarny bike nespustam z oci a vzdy som pri nom... Stary kellys na ktorom obcas idem do mesta tak to je zas nieco ine. Ten kludne zamknem a viem, ze ked dojdem o tyzden tak tam bude :)
13.10.2014 - 21:21:19
01
large napísal:
kua ale kto ide bezne po meste s pakovkami aby to dokazal hned strihnut ..

zartujes? :) zlodeji su lenive lemry, on sa postavi niekde kde vie ze ludia odstavuju bicykle a caka. idealne ma este komplica ktory ho varuje keby daco
bike nespustit z oci je zasada cislo 1. aj preto ma kus hneva ked niektore bufety apodniky pri cyklotrasach sa rozrastaju stylom ze stojany na biky vytlacia niekde na okraj z druhej strany plota kde na to nik nevidi. asi majitel nikdy nebicykloval...

btw akym zamkom si to mal v tej budapesti zapnute ze to tak rychlo zmizlo?
13.10.2014 - 22:59:33
00
klasika s ocelovym lankom. nebolo to nic specialne, neplanoval som niekde bicykle nechavat dlhsi cas alebo mimo zorneho pola. No hlad nam asi zatemnil mozgy na tu minutku, ktoru vyuzili

14.10.2014 - 18:17:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle ~ Horské bicykle)
keyboard_arrow_up