Viete čo znamená staré japonské príslovie Yakamato kumato kumatsu?
- Keď máš dáždnik v prdeli, neotváraj ho.
16.07.2007 - 21:26:15
00
to ma dostalo.. z lamer.cz

<Wolfest> Vytopil jsem asi sousedy pod náma
<Eliv> jim napiš na dveře "owned"
16.07.2007 - 22:05:11
00
stare, ale dobre

Prílohy:

irish-ad.jpg
irish-ad.jpg 35.8 KiB thumb_up0thumb_down

16.07.2007 - 22:15:46
00
Pride Mikulas do ustavu pre postihnutych a hovori:
" Mile deti, kto mi zaspieva pesnicku, dostane darcek
a kto mi zatancuje, dostane darceky dva."
Vtom jeden chlapcek vstane, zacne nekoordinovane mavat
rukami a hovorit : "aeoeeaoaa"
Mikulas se na neho pozrie a povie:
" A kto bude robit *****, nedostane nic"
20.07.2007 - 23:22:48
00
- Dežo, pod skratkou!
- Nie!
- Prečo?
- Ponáhľam sa!

____________________
Idú dve piškóty po ceste a jednu zrazí auto. Druhá jej na to hovorí:
- Čo sa tu mrvíš?

2 psy sa hraju na utulok...

3kamene sa hraju na strk....
____________________

a nieco este nieco uplne od veci

-Viete aky je rozdiel medzi krokodilom???
-...
-Že je dlhší než zelenší.

-Viete aký je rozdiel medzi vranou???
-...
-Že má obidve nohy rovnaké, hlavne tú pravú.
21.07.2007 - 09:36:04
00
V jednom lese jeden horár chcel zastreliť medveďa. Zobral pušku, išiel do lesa, zbadal medveďa... Bach-bach... a medveď sa zvali na zem. No keď horár k nemu prišiel, medveď vyskočil, schytil horára pod krk a reve:
- Horár, ty hajzel, buď mi teraz vyfajčíš vtáka, alebo ťa roztrhám na cucky!
Čo mál horár robiť. Vyfajčil medveďovi vtáka a prášil z lesa. Doma si však zaobstaral guľomet a vrátil sa. Našiel medveďa a .... Dun-dun-dun-dun-dun-dun ... medveď sa zvalil na zem. Horár ide k nemu, tu medveď vyskočí, zdrapí ho pod krk a reve:
- Horár, ty hajzel hajzlovský! Toto si odskáčeš! Buď mi teraz vyfajčíš vtáka, alebo ťa roztrhám na padrť!
Čo mal horár robiť... Po čase sa mu však podarilo zaobstarať pancierovú päsť. Našiel medveďa a ... Bum-bác ... medveďom to tresklo o dub a zvalil sa podoň ako podťatý. Horár ide opatrne k medveďovi. Ten je nehybný. Z ničoho nič však vstane. Otrasie sa a vyčítavo rečie:
- Horár, horár! Ty si buď *****, alebo rád fajčíš.
21.07.2007 - 11:31:05
00
looooooooooooooooooooooooooool
21.07.2007 - 12:05:06
00
Riaditel istej firmy hlada noveho zamstnanca, na stole mu lezia nejake CVcka... Pride mu do kanclu jeden zamestnanec a vsimne si CVcko na vrchu: Jeeej...To je Tono, toho zoberte. S nim to budete mat super. Jeho vsetci poznaju, vselico dokaze vybavit a taaak.

Tak riaditel si to premysli, zavola ho na osobny pohovor. Po pohovore ho vyprevadza, ked sa vo firme zastavi Minister zahranicnych veci a hned: Nazdar Tono, co ty tu?
Tak riaditel si povie: Ku*va asi je fakt znamy, ja ho vezmem, ved aspon bude napomocny.
Po tyzdni ho riaditel zobere na obed, ked pri vedlajsom stole sedi cesky prezident. Ten hned: Nazdar Tono! No jak se mas, dlouho sem te nevidel!
Riaditel len kruti hlavou, nechape...
O dva tyzdne ide riaditel na sluzobku do Vatikanu, tak si povie, ze nebude zle ked zobere aj Tona. Prisli do Vatikanu, tam plne Namastie sv.Petra. Papez v okne kyva ludom. Tono pozera a vravi riaditelovi: Pocuvajte, pockajte tu. Ja idem za Papezom a zakyvam Vam od neho z okna. Riaditel sa ho snazi zastavit, ze to asi nebude dobry napad, ze z toho budu problemy. O chvilu sa vsak Tono zjavi v okne, Papez ho drzi za rameno a spolu kyvaju. Po par minutach sa Tono vrati a tam uz sanitka a riaditel s kyslikovou maskou. Tono sa pyta: Pan riaditel co sa Vam pre Boha stalo?
Riaditel: No vies....nechapal som ked si sa tam zjavil vedla Papeza, ale skoro ma ***** ked za mnou prisiel Japonec s fotacikom na krku a opytal sa ma, kto je ten typek v bielom vedla Tona.

------------------------------------------------------------------------------------

Fero číta svoju výplatnú pásku:
Hm... hm... hm... hm... hm?!... hm!?... do p*če!

------------------------------------------------------------------------------------

Zrúti sa lietadlo so štyrmi mníškami. Prídu k nebeskej bráne, kde na ne čaká Svätý Peter. Skôr než ich pustí do neba, spýta sa prvej mníšky, či sa niekedy dotkla pánskeho údu. Mníška odpovie, že áno, ale iba prstom. Svätý Peter jej ukáže na nádobu so svätenou vodou, aby si v nej umyla prst, a potom že môže vstúpiť do neba. Pýta sa druhej mníšky, či sa niekedy dotkla pánskeho údu. Mníška odpovie, že áno, ale iba dlaňou. Svätý Peter nariadi, aby si umyla dlaň svätenou vodou a pustí ju do neba. V tom vystúpi štvrtá mníška predčasne z rady
a vraví: "Tak, ak si myslíte, že si v tom vypláchnem ústa, keď si v tom ona umyje zadok, tak to ste na veľkom omyle."

------------------------------------------------------------------------------------

Pan Karel má doma mluvícího papouška, který je sprostý jak dlaždič. Jednou má ke Karlovi přijít na návštěvu dámská návštěva. Co teď s papouškem? Pan Karel se s papouškem dohodne: "Papoušku, přijde k nám na návštěvu jistá dáma. Prosím tě o to, abys mluvil jen na znamení. Když tě zatahám za pravou nohu, tak řekneš jen 'Dobrý den', když tě zatahám za levou nohu řekneš 'Karel je kamarád'." Vše bylo dohodnuto. Nastal den "D".
Zazvoní zvonek a pan Karel si vede onu dámu přímo do pokoje, který obývá i papoušek stojící na bidýlku.
"Jé, to je krásný papoušek. Umí mluvit?"
Pan Karel pyšně napne hruď a říká: "No schválně zatahej mu za pravou nohu."
Papoušek na to: "Dobrrý den."
"A teď zatahej za levou nohu," řekne Karel.
Z papouška to zachraptí: "Karrel je kamarrád."
"No to je úžasný," povídá dáma.
"A co se stane, když ho zatahám za obě?"

Papoušek: "To spadnu, ty p*čo!"

------------------------------------------------------------------------------------

Běží blondýnka za Papamobilem.
Papež to vidí a řekne řidiči, aby zastavil. Ochranka mu říká, že by to mohla být špionka, nebo dokonce atentátnice.
Ale papež namítne, že se třeba chce jenom vyzpovídat. Tak tedy auto zastaví a počkají na blondýnku.
Když je blondýnka doběhne, udýchaně vyhrkne:
"Jeden kopeček jahodové a jednu vanilkovou!"
21.07.2007 - 12:43:47
00
Francouz Jacques LeFevrier se rozhodl spáchat zcela zaručenou sebevraždu. Postavil se na útes se smyčkou kolem krku a druhý konec provazu přivázal k velkému balvanu. Vypil jed a zapálil na sobě šaty. Skočil z útesu a během pádu na sebe vystřelil.
Kulka ho minula a přestřelila provaz. Tím pádem se neoběsil, ale spadl do moře. Voda uhasila plameny. Protože trochu mořské vody spolkl, začal zvracet, čímž se zbavil jedu. Blízký rybář ho vytáhl po chvíli z vody a odvezl do nemocnice, kde "sebevrah" zemřel - na podchlazení organismu.
21.07.2007 - 14:53:10
00
Rozhovor v dielni:
- Daj mi francuzák.
- ...???
- Fúúúj - klúč ty ko..t!
23.07.2007 - 16:08:10
00
Soudce:
\"To je velmi brutální čin. Pokud chcete, aby vám byl trest poněkud zmírněn,musíte nám vysvětlit motiv svého činu.\"

Muž:
\"Když ona byla tak omezená, že jsem ji prostě musel zabít.\"

Soudce:
\"Vždyť to, co nám teď říkáte, váš čin ještě přitěžuje. Jestli nechcete, aby vás přísedící už napřed odsoudili, pak nám předložte alespoň jedno polehčující vysvětlení.\"

Nato se muž rozhovořil:
\"Bydlíme ve 13. poschodí jednoho vysokého domu. V prvním poschodí žije rodina hotelového portýra, která má tři děti, které ale zůstaly od přírody neobyčejně malé, 12letý měří 80 cm a 19letý 90 cm. Jednoho dne jsem přišel domů a moje žena říká:
\"V rodině našeho portýra je něco špatně. Ty jejich děti jsou praví pyrenejové.\"
Já říkám: \"Ne, ty myslíš, že jsou pygmejové.\"
\"Ne\", říká moje žena,\"pigmej je látka, kterou má člověk pod kůží a tvoří se z ní pihy.\"
Já říkám: \"To je pigment.\"
\"Ne\", říká moje žena,\"pigment je to, na co psali staří Římané.\"
Já říkám: \"To je pergamen!\"
\"Ne\", říká moje žena,\"pergamen je, když básník začne něco psát a pak to nedokončí ....\"

Pane soudce, musíte ocenit, že jsem se ovládl, zamlčel slovo fragment, sedl si odevzdaně do křesla a začal číst noviny. Náhle však ke mně přišla žena s větou, po níž jsem usoudil, že je zralá pro blázinec. Tedy moje žena.

\"Miláčku, koukni se, co zde stojí!\"
Otevře knihu, ukáže na jedno místo v textu a říká: \"Slunečník kabelky byl učitelkou pasáka 15.\"
Vzal jsem knihu a stále ještě poklidně vysvětlil: \"Ale miláčku, to je fracouzská kniha a francouzský text.
Tady stojí: La Marquise de Pompadour est la Maitresse de Louis XV.
To znamená: Markýza Pompadour byla milenkou Ludvíka XV.\"

\"Ne\", říká moje žena,\" to musíš překládat doslovně: La Marquise - slunečník, Pompadour - kabelka,la Maitresse - učitelka, Louis XV - pasák 15. Já to musím vědět naprosto přesně, já jsem si přece objednala pro svou výuku francouzštiny vynikajícího legionáře.\"
Já říkám: \"Ty myslíš lektora.
\"Ne\", říká moje žena,\"lektor byl antický řecký hrdina.\"
Já říkám: \"To byl Hektor a ten byl z Tróje.\"
\"Ne,\" říká moje žena, \"Hektor je plošná míra.\"
Já říkám: \"To je hektar.\"
\"Ne\", říká moje žena, \"Hektar je nápoj bohů.\"
Já říkám: \"To je nektar\".
\"Ne\", říká moje žena, \"Nektar je řeka v jižním Německu.\"
Já říkám: \"To je Neckar.\"
Moje žena: \"Vždyť přece znáš tu krásnou písničku o Rýnu a Nektaru, kterou jsme nedávno zpívali jako duo.\"
Já říkám: \"To se jmenuje duet.\"
\"Ne\", říká moje žena,\"duet je, když mají dva muži souboj se šavlí.\"
Já říkám: \"To je duel.\"
\"Ne\", říká moje žena, \"duel je díra v hoře, kterou projíždí vlak.\"
A dál, pane soudce, dál jsem to již nevydržel. Vzal jsem kladivo a ženu jím umlátil.\"

Nastala chvíle mlčení, po němž soudce vstal a vyřkl ortel:

\"Osvobozen, já bych ji umlátil už u Hektora.\"
23.07.2007 - 16:15:53
00
Rozhovor v dielni:
- Daj mi francuzák.
- ...???
- Fúúúj - klúč ty ko..t!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
24.07.2007 - 01:37:25
00
Konecne poriadna trasa!
www.duves.salem.sk
24.07.2007 - 17:22:41
00
(bobo: naco citujes prispevok ktory je posledny? este aj s obrazkom?) marecej

lol konecne poriadny singltrack aj ked mu chyba vrstevnicovy profil :)
25.07.2007 - 06:54:33
00
... že majú Američania Chucka Norrisa
a Česi majú Cimrmana.
Lenže Slováci majú Hedvigu!

Hedviga dokáže pomocou slín druhýkrát nalepiť známku. Na stotinu milimetra
presne!
Keď Hedviga telefonuje, nevie o tom ani jej mobilný operátor.
Hedviga ma modriny o veľkosti trojkorunáčky.
Hedvige tečie z vagíny krv z nosa.
Keď ide po parku Hedviga, chodia tadiaľ autá.
Hedviga má spor s jazykovedcami a Dunaj píše s "i".
Keď Hedviga dostane nakladačku v tráve, jej blúzka je čistejšia ako pred
ňou.
Hedviga má vlastného advokáta, aj keď ju nikto z ničoho neobvinil.
Keď je Hedviga napadnutá, nevolá políciu, ale ide na štátnice.
Hedvige posielajú útočníci doklady do dvoch dní. Z vedľajšej dediny.
Hedvige sa vracia pamäť tesne po predložení dôkazov. Často.
Hedviga má dosť energie na odpovede iba vtedy, keď pozná odpoveď.
Na Hedviginom chrbte sa dá písať krasopisne... aj s podprsenkou.
Keď prší, Hedvige zmoknú iba topánky.
Hedviga nosí doklady v obálke od ľudí, ktorí ju dokopali.
Keď si Hedviga rozkusne peru, má zakrvavené celé telo.
Hedviga chodí tri roky na nemčinu a nevie ani slovo po nemecky.
Hedviga má právnika, ktorý povie, že podá sťažnosť proti zastaveniu
trestného stíhania a na druhý deň sa vzdá obhajoby.
Hedvige vypĺňa žiadosť o pas človek, ktorý ju o osem rokov dobije.
Hedviga si zadblokuje bankomatovú kartu tak, že o tom nevie ani samotná
banka.
Hedvigine sliny majú schopnosť dostať sa aj na tie časti obálky, ktorú
neolízala.
Keď Hedvige ukradnú hodinky, na druhý deň ich už má na sebe.
Keď Hedviga schudne o šesť kíl, preruší na rok štúdium.
Hedviga je génius - dokáže zostaviť identikit neexistujúcich ľudí.
Hedviga nepozná číslo na políciu. A nevolá jej počas štátnych sviatkov.
Keď Hedvige strhnú náušnice, nezostane po tom na jej ušiach ani stopa.
Hedviga je presvedčená, že vie oklamať detektor lži.
Hedviga hovorí pravdu.
27.07.2007 - 22:45:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up