Prvý sex ... :lol: humorama.com.br
05.02.2016 - 10:30:22
02
Vjazd do kakaoveho domceka...
05.02.2016 - 12:40:43
02
Hack3r napísal:
UCI kupi prenosny skener, zmensenu verziu ako je na auta na hranicnych prechodoch a bude na kazdych pretekoch. ten ukaze vsetko a za relativne kratky cas, penazi sa im leje dostatocne na to aby si to mohli dovolit...ked teda chcu aby boli bajky "ciste"


A na pretekoch bude UCI používať mobilné skenovacie brány. Cez ne budú prechádzať jazdci ako cez tie nafukovacie oblúky na prémiách. Rozmiestnené budú vždy pred stúpaním na horskú prémiu, pri rovinatej etape na poslednej špurterskej prémii.
05.02.2016 - 14:17:53
00
Odpocute od studentov z Mlynskej doliny. Co story, to perla. :D

http://www.funradio.sk/clanok/32405-10-neuveritelnych-prihod-predavacky-z-mlynskej-doliny/

1. Pekná, ale že naozaj pekná babenka "nenápadne" flirtuje so svojim - tiež veľmi pekným, svalnatým, vysokým, evidentne športovcom - spolužiakom:
- A ty máš aké veľké nohy...
- Nóóó, trinástky...
- A vieš čo sa hovorí o mužoch s veľkými nohami?
Chalanko sa spokojne pousmeje, šťastný, že debata ide tým správnym smerom, je si istý, že večer si vrzne
- Haha, neviem, veď mi povedz...
- ...že na výrobu ich topánok sa použije raz toľko kože ako na topánky mužov s malými nohami
Kokso, prajem vám vidieť ten prekvapený výraz v tvári toho týpka.

2. Dvaja chalani z intrákov. Ohovárajú spolužiakov.
- Vieš, človek si aj povie že nie, nemaj predsudky, možno naozaj nie sú všetci východniari divní, možno to len tu na intrákoch je taká divná kombinácia jednoduchých alkoholikov, presvedčených o tom, že jediné umenie je folklór, ktorí sú schopní si do Bratislavy dotrepať akordeón a hrať na ňom dookola rovnaké pi*oviny. A možno nie všetci sú trápni ako Mojsej, Čekovský a Marcel s Juniorom. Prosto chceš im dať ešte šancu. No a potom ti všetci tvoji známi z východu začnú posielať linky na ževraj super vec "Vypic a žic"

3. Dve baby kecajú pred pokladňou:
"...sú naozaj zväčša nekultúrni, robia bordel, bijú sa. Žila som v Londýne, tam vytvárali doslova getá, stale chľastali, robili načierno a brali tam sociálku, no prosto des"
Aha, riešia migrantov, pomyslela som si. A počúvala som ďalej.
- "No, normálne som sa hanbila priznať, že aj východniari sú zo Slovenska..."

4. Dvaja chalani sa pri nakupovaní hádajú:
- A ty sa divíš, že všetci považujú ľudí z vášho regiónu za nekultúrnych zaostalcov? V kuse chľastáte a všetko riešite primitívnou bitkou!
Druhý chalan dá do vozíka tri fľaše najlacnejšej vodky, nahnevane sa otočí ku kamošovi a začne ziapať:
- Ak okamžite neodvoláš tieto nepravdivé pi*oviny, tak ti zasa pri*ebem, tak ako včera!

5. Študenti hodnotia svoje zážitky:
- Pamätáš si tú Poľku, čo som ju trtkal minulý týždeň?
- Tú, čo celkom dobre vyzerala a bolo jej rozumieť len každé druhé slovo?
- Áno. Dnes som zistil, že to bola východniarka.

6. Dvaja študenti debatujú pri pokladni:
- Včera som kecal s tým novým divne vyzerajúcim chalanom, čo sa nasťahoval na vedľajšiu izbu
- A? Je v pohode?
- V podstate hej. Ale je to baba z Matfyzu.

7. Dvaja študenti vyberajú vino. Jeden z nich je z malebného východu:
- Zober tie dve fľaše v tom hornom regáli
- Ta tie, tote?
- Kokso, to si mi odpovedal alebo si imitoval obsadzovací tón?

8. Mladý otecko platí pri pokladni, spolu so svojím malým, zlatým synčekom. Zrazu spozorniem, lebo sa mi zdá že to dieťatko povedalo slovo vyložene nevhodné pre také malé dieťa. Myslím si, že som zle počula. Po chvíli sa to zopakuje a keď rovnako šokovane začnú pozerať aj iní zákazníci, je mi jasné že dieťa naozaj hovorí to divné slovo:
- Oco...Oco O*EBAL...o*ebal o*ebal
Otecko zaregistruje šokujúce pohľady, zčervenie ako paradajka a hovorí:
- Ehm, prepáčte...už neviem ako ho to odnaučíme. Viete, on ma pri tom strašne rád pozoruje...
Všetci začneme ešte šokovanejšie pozerať na otecka a on pokračuje:
-...a stále nevie správne vysloviť slovo VOLEJBAL

9. Študentské víkendy sú náročné. Dvaja študenti kupujú nejakú pijatiku. Vtom jeden z nich začne šokovane pozerať na vyložené noviny a prekvapene konštatuje:
-Hen, dnes je už pondelok. Kam sme odj*bali nedeľu?
Ach jaj, sladký internátny život...

10. Dvaja študenti vykladajú na pokladňu asi sedem fliaš tvrdého alkoholu, nejaké pivá, víno, rožky a jogurty.Jeden z nich sa rozhorčuje:
-Ty kokso, to načo si nakúpil toľko toho? Nemáme prachy na zbytočné pizdoviny, choď niečo z toho vrátiť
Druhý berie väčšinu rožkov a jogurtov a beží ich vrátiť.
05.02.2016 - 14:34:31
01
ojoj, toto sa vychodnarom nebude pacit :)
to s tym akordeonom ma zabilo
05.02.2016 - 15:01:01
01
Presne si na tu traposinu "Vypic a zic" spominam a doteraz nechapem, co na nej bolo zabavne. Ale sirilo sa to netom ako Ebola. :)
05.02.2016 - 15:08:54
00
no to som si musel vyhľadať, veru hit
05.02.2016 - 15:16:45
01
iron.hide Každý región ma svoj "folklór" :)
05.02.2016 - 15:17:09
00
Jezus napísal:
Presne si na tu traposinu "Vypic a zic" spominam a doteraz nechapem, co na nej bolo zabavne. Ale sirilo sa to netom ako Ebola. :)


Nestras, som nevdel, ze EBOLA sa siri aj internetom... :)
05.02.2016 - 15:26:17
00
"Aj Kosicanov berieme, co uz s nimi" .. to ma rozsekalo :rofl: .. nikdy som o tom nepocul, som si dokonca nainstaloval zvuk kvoli tomu :lol: .. vtipy sa mi nepacia, ani jeden, hit neni zly :) .. asi sem nezapadam :lol:
05.02.2016 - 15:26:23
01
nahodou ten siesty s "divne vyzerajúcim chalanom" je sranda. nieco ako Amy z TBBT.
05.02.2016 - 15:30:10
00
Lubo, to nie su vtipy. To su prihody zo zivota. :)
05.02.2016 - 15:30:58
00
Z noveho casu :D
05.02.2016 - 15:42:11
00
Z intrakov, nie z Noveho casu.
05.02.2016 - 16:13:25
00
iron.hide napísal:
nahodou ten siesty s "divne vyzerajúcim chalanom" je sranda. nieco ako Amy z TBBT.

Ano, ten ano .. ale dost stary :lol:

Jezus napísal:
Lubo, to nie su vtipy. To su prihody zo zivota. :)

No, ano, pravda :)
05.02.2016 - 16:17:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up