Mne sa podobné stalo keď som bol pešo pod Pajštúnom - červená značka Pajštún-Borinka.
V nedeľu poobede si to partia DHkov dávala krížom dole po tom chodníku medzi ľudí. Zrazu som to mal za chrbtom, ani neviem ako, bol to moment. Keby do mňa vrazil, tak asi sa len tak skoro nepostavím a pôjdem ďalej.
Ale dávať kvôli tomu drevá cez TURISTICKÝ chodník....
Škoda, že nie je na Slovensku toľko tolerancie ako je hlúposti :(
04.03.2010 - 18:38:53
00
Proste k*k*ti su vsade :(
04.03.2010 - 19:07:25
00
aj toto je mozne najst na devinskej kobyle ;-]]]

Prílohy:

les.jpg
les.jpg 304.58 KiB thumb_up0thumb_down

07.03.2010 - 14:35:05
00
to spadlo zo stromu, ked bol vietor .. stare cervene jabko :lol:
07.03.2010 - 14:54:12
00
Kokso, no iná muchotrávka tam narástla :D
07.03.2010 - 14:56:08
00
aj toto je mozne najst na devinskej kobyle ;-]]]
Je to na ceste pod Bielymi skalami?
Lebo v tom žľabe/záreze pod tou cestou už pred pár rokmi bol jeden vrak červenej embéčky. Potom ho vytiahli. Toto je zjavne pokračovanie...
07.03.2010 - 18:06:33
00
hej tesne pri odbocke ku skalam ... mna by hlavne zaujimalo ako to tam dokazu dostat ;-]] sikovnici jedni
08.03.2010 - 06:40:04
00
dlho sa nic nedialo ale dneska som natrafil na niekolko stromov na cesticke co ide na dev kobylu poza zakladnu a je tam taky prudky kamenisti vyjazd..tak o niekolko 100m nizsie .. :( nic som stym nespravil boli to riadne dreviska 30-40cm stromy.. :@
02.05.2010 - 16:39:44
00
Jáááj, tie drevá sú tam pravidelne. Už v trošku menšom počte, ale sú. Známy úsek. Ale dajú sa obchádzať našťastie, ak teda nepribudli.
02.05.2010 - 16:43:46
00
ale est esom si spomenul..ze na cervenej znacke za svabskym vsrchom smerok ku kozam..bolo zas o chatky plotu hodene velke poleno cestou spat uz tam nebolo..
02.05.2010 - 17:03:30
00
..preco ste toho pana X trochu nepohladili tou pumpou?

...mam rad tychto novodobych pytliakov-zlodejov a mafianov, ktori sa hraju na ochrancov lesa!!!!
Jedni si kupia za par supov polovnicke skusky, potom si kupia zbran a uz su z nich "velki polovnici-pytliaci" !!! Nejake zveladovanie im uz nehovori nic, ovsem plienit zver ako na pase v tom su majstri. Najlepsie vsak za ucasti zahranicnych polovnikov, ktori im do vrecak strcia par tisic EURO. A ked nie su zahranicni, tak predat kamosom do ich restauracii za slusnu sumu. Ved nikdy nebolo tolko diviny a zveriny na jedalnych listkoch ako v poslednych rokoch!!! ;) Potom su tu mafiani, ktori vdaka strykovi na ministerstve dostanu povolenie na ochranny vyrub ....no oni vyslu desiatky plnych vlakov s prvotriednym drevom do Rakuska. Ze pri tom rozrypu polovicku lesov v okoli tazby a vypada to ako po bombardovani Bosny...to nikoho netrapi. Nejake upratovanie po tazbe je pre nich neznamy pojem. Vsak naco aj? Znovuzalesnovanie? Lesne skolky? To oni nepoznaju. Vsak nakup mladych stromcekov je nakladny a oni si musia "poctivo vytazene peniazky" z nasho (statneho) rozumnejsie investovat. Napr tak, ze obozenu obrovsky pozemok vysokym kamennym murom (v hodnote desiatok milionov) a v strede postavia velky dom ) o rozlohe aj dvetisic m2.
A tito si nezasluzia ziadnu diskusiu....ale zavesit na prvy strom za bowdeny, vidlu narvat obidvoma nohami do analu, do usi brzdove packy a do cela zaseknut brzdove kotuce. Potom bit sedlovou trubkou az pokym nevydychnu posledny krat!!

:tmi: :tmi: ach jaj! Hlavne, ze sa vsetci obuvaju do bajkerov, ze?


Naposledy upravil angel1 dňa 03.05.2010 - 12:09:55, celkovo upravené 1 krát.

02.05.2010 - 23:16:57
00
zial je to tak :( ..mozno sa niekdo urazi ale aj vladne strany tazia ako besne a maju s lesov dojne kravy..
plus vysvetli do dochodcom co su uz dost vypatalni a hlupi...


Naposledy upravil large dňa 03.05.2010 - 16:12:43, celkovo upravené 1 krát.

03.05.2010 - 08:40:10
00
plus vysvetli do dochodcom co su uz dost vypatalny a hlupy...


vieš, kto vie akí by sme boli na ich mieste my, keby sme žili 40 rokov vo vypatlanom a hlúpom štátnom zriadení (či jak sa tomu nadáva)

keby ma niekto z toho bicykla naozaj úmyselne zhodil, tak by mi bolo jedno dôchodca/nedôchodca :punch:
+ z toho čo sa deje teraz v lesoch v mojom okolí (hlavne Malá Fatra atď), mi je niekedy do plaču
03.05.2010 - 10:33:56
00
dlho sa nic nedialo ale dneska som natrafil na niekolko stromov na cesticke co ide na dev kobylu poza zakladnu a je tam taky prudky kamenisti vyjazd..tak o niekolko 100m nizsie .. :( nic som stym nespravil boli to riadne dreviska 30-40cm stromy.. :@
Dobre vedieť. Keby som tade chcel ísť po tme, aspoň viem že nemám :(
03.05.2010 - 10:56:26
00
z toho čo sa deje teraz v lesoch v mojom okolí (hlavne Malá Fatra atď), mi je niekedy do plaču


Tak to aj mne ;( Toto plienenie mi pripomina cinskych lovcov kozuchov, ktori za ziva deru psov a potom odrate tela rozhadzu hocikde popri ceste, na luke atd.....proste bastardi.

Ked uz tazba....tak aspon po tazbe upratat. To fakt neexistuje niekto, kto by ich potom skontroloval a nariadil im to dat do nejakeho normalneho stavu? Naco je tolko lesnikov v tej statnej sprave???
03.05.2010 - 12:17:42
00
keyboard_arrow_up