http://www.mtbiker.sk/bazar/komponenty-predstavce/158639/syncross-fl.html Komentáre pod inzerátom sa viažu na iný inzerát tohto užívateľa .
31.03.2013 - 11:05:01
00
Mne sa zas občas stane že mi vyskočí notifikácia o novom príspevku v niektorej téme, kliknem nato a nový príspevok tam nieje :?:
31.03.2013 - 13:30:14
00
Nefunguje. Vsetky temy mam precitane. Ak kliknem na nazov temy, hodi ma na vrch poslednej strany. Na posledny post ma hodi len ak kliknem na meno autora posledneho postu v stlpci "Posledny prispevok" vpravo.


Uz by malo fungovat. Zabudli sme to opravit vo vyhladavani a aktivnych temach. Teda predpokladam, ze si to odtial klikal.

asi som to prehliadol ale zmazalo sa zobrazovanie už neaktívnych inzerátov v profile??


Ano, docasne sme to stiahli, lebo si to vela ludi premazavalo. Budeme mat lepsi system coskoro.

Mám pocit, že to teraz roluje nie na prvý neprečítaný, ale na posledný. Ale ved to bolo dobre predtým, nie? To s tými obrázkami som si nevšimol pred tým. Ťažko sa to testuje, uvidíme časom. Ale možno by bol lepší skok ako prerolovanie, tým by sa tiež skrátil čas.
Ešte ma napadol preload obrázkov v js do toho zakomponovať, ale ja som ho nikdy nepoužil, neviem presne ako sa to správa.


Malo by to ist vzdy na prvy neprecitany, nikdy nie na posledny. Daj vediet ak sa tak stane. Preload obrazkov nepomoze, lebo ich vyska nie je znama (to je cely problem).

Fakt to blbne. Raz mi to skoci na prvy neprecitany, inokedy (len vynimocne) na posledny (aj ked su nad nim neprecitane).


Kedy, odkial?

Neviem ,či to tu už bolo ,ale niekedy zobrazuje komentáre na nových inzerátoch ,ktoré prv boli pri predošlých inzerátoch daného použivateľa.


Toto nie je bug, ale uzivatelia, ktori z nejakeho dovodu nepridaju novy inzerat, ale edituju si svoj existujuci. Potom mas komentare k veciam, ktore uz nie su v tom inzerate spomenute. Neviem ako to jednoducho riesit.

Mne sa zas občas stane že mi vyskočí notifikácia o novom príspevku v niektorej téme, kliknem nato a nový príspevok tam nieje.


Toto sme riesili, je to ked je dany prispevok zmazany skor ako na neho kliknes.

mne zas nepride taky dopezity datum zalozenia a pocet prispevkov


Mas pravdu, dal som tam bydlisko + pocet prispevkov (ako urcita verzia doveryhodnosti postera - samozrejme nie vzdy je to spolahlive :).
02.04.2013 - 00:51:43
00
Uz by malo fungovat. Zabudli sme to opravit vo vyhladavani a aktivnych temach. Teda predpokladam, ze si to odtial klikal.

Uz funguje. :y: Ano, klikal som to z aktivnych tem, nie z klasickeho zobrazenia.

Kedy, odkial?

Odvtedy mi to uz nezblblo. Siel som cez mobil, klikol na neprecitanu temu, v nej boli 4 nove prispevky ale hodilo ma to na posledny. Ak sa zopakuje, dam presne info.

Mas pravdu, dal som tam bydlisko + pocet prispevkov (ako urcita verzia doveryhodnosti postera - samozrejme nie vzdy je to spolahlive :).

Toto obcas dost ulahci mobilny zivot. :y: :)
02.04.2013 - 01:13:31
00
Vdaka za to bydlisko v mobilnej verzii. Este vyriesit tu skakajucu hornu listu a bude to uplne super. :-)
02.04.2013 - 21:30:36
00
tie chybove hlasky vedia aj pobavit niekedy :lol:
na druhy klik to uz slo ako po masle "Náramky od MyBody-ID.com"

Prílohy:

notifikacia.jpg
notifikacia.jpg 87.69 KiB thumb_up0thumb_down

03.04.2013 - 13:05:43
00
matvej11: ako si sa k tomu preklikal?

edit: uz som asi prisiel na to. Opravene.
03.04.2013 - 23:42:04
00
po prvom kliku na vlajku notifikacii mi vyhodilo tuto hlasku a na druhy klik uz otvoril notifikacie a fungovalo normalne. hlaska "nevadi" mi vykuzlila usmev na tvari :D
04.04.2013 - 08:43:36
00
Je nejaký spôsob ako zobraziť všetky moje fotky čo som nahral na server?
10.04.2013 - 20:57:21
00
Zatial asi ani nie, jedine ze by si isiel rad za radom cez svoje prispevky. Ale chystame take nieco do fotogalerie, ale nebude to najblizsie tyzdne urcite.
10.04.2013 - 21:20:19
00
hmm zatial takto? search.php?keywords=jpg&terms=all&author=dipi&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=H%C4%BEada%C5%A5
10.04.2013 - 22:04:48
00
No to nefunguje veľmi dobre... hneď prvý výsledok (Eska Premier - renovácia) mi ukáže len názvy fotiek a napríklad také náboje čo som dával do poštárky sa kdesi stratili... hmm? :^)
10.04.2013 - 23:14:39
00
Hm to by bolo dobre keby bola pre kazdeho uzivatela urobena galeria :) chcel by som napr vytiahnut nejaku starsiu fotku od niekoho tak by som si rozklikol len jeho galerku a nemusel by som sa prehrabavat v temach :) Ak sa to podari bude to len jedno velke + :)
12.04.2013 - 14:02:29
00
jj to by bola parada aj ja som svoje lovil kolko krat :)
12.04.2013 - 14:17:02
00
Neviem či to tu už bolo, ale navrhoval by som po registrácii možnosť vytvoriť tému až po určitom čase (niekoľko dní) resp. po určitom počte príspevkov. V posledné dni je tu totiž x tém s rovnakým problémom...
16.04.2013 - 12:23:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up