Jo, tiež som si na to dlho zvykal :-D
27.03.2013 - 09:33:22
00
Narazil som na problem. Chcel som vymazat duplicitny post, ale tym, ze som dal vymazat jeden, sa vymazal automaticky aj druhy, takze teraz ten post v teme vobec neexistuje. :( Bol v teme oblecenie-doplnky-prislusenstvo/xxxxxxl-cyklo-oblecenie-t23695.html ako posledny na prvej strane a prvy na druhej strane.

Ja som tiež veľkosť 3XL a viac a skúsenosti sú úplne mizerné ... :-( Už ani nepamätám, kedy som kúpil nejaké cyklooblečenie, ktoré by mi sadlo, pričom paradoxne problém nie je ani tak v obvode pása, ale stehien a ramien.
Aké také dobré skúsenosti mám s poľskou (?) značkou Berkner, cykloboxerky od nich sú mi veľmi dobré a bunda je mi tak-tak. Vyriešil som to tak, že som si dal ušiť veľmi voľné kraťasy v popradskom Slavosporte a pod to nosím cykloboxerky.
Podľa mojich skúseností akékoľvek talianske značky sú malé, bohužiaľ (a to ma veľmi štve) aj Endura aj Vaude robia tesné strihy...

Máme to ťažké. A to nehovorím o problémoch s ostatnými vecami - oblečenie na turistiku, bežné oblečenie, bicykel, sedladlá v autobusoch a lietadlách atď


A rovnaky problem som si vsimol aj v dalsej teme rovno pri dvoch postoch pod sebou (moj + CraObsov) post684778.html#p684778 - su na jednej strane dole a na dalsej strane hore. Na nich sa da pozriet, kde je chyba.
27.03.2013 - 09:46:31
00
Všimol som si to tiež, niekedy sa stane, že posledný príspevok nejakej strany, je aj prvý príspevok ďalšej strany, pričom sa nejadná o dva rôzne príspevky, ale tvári sa to ako jeden, keď po vymazaní jedného zmiznú oba.

A tá XXXXXXL téma je stará tri roky, takže to je čudné :-D
27.03.2013 - 09:48:59
00
Takisto to co pise Marvin neviem zreplikovat, mozno sme to prave opravili? Ak to este objavite, dajte vediet.

Už som myslel, že to funguje, ale "cestná Pro Tour" znova zahaprovala.
27.03.2013 - 13:37:33
00
Aj mne - mal som precitane vsetko na predposlednej strane. Na novu stranu pribudol prispevok, ale hodilo ma to na tu predposlednu.
27.03.2013 - 13:40:41
00
mne to zacalo nejak divne skrolovat ked otvorim daku temu, bud to skoci po chvili alebo pomaly doskroluje aby cca prvy prispevok bol navrchu

a na mobile sa mi rozhasila asi ta lista kde je fotka a nick atd, mam to kadetade pomedzi prispevky a aj nazov temy niekedy je cez daco ine

na notasi opera, na mobile opera mini
27.03.2013 - 21:28:45
00
Ešte by to chcelo aj "tu" v desktop verzii (dolu)


No mate to mat.

Inak jeden postreh k mobilnej verzii: Bol som odscrollovany v nejakej teme dole. Vsimol som si notifikaciu na novy clanok, klikol som na nottifikaciu a zdanlivo nic. V skutocnosti sa vsak notifikacie zobrazili, ale boli pevne naviazane na hornu listu, takze som ich nevidel kedze som bol odscrollovany nizsie.


Opravene. Ked kliknes na ikonu notifikacii, odskroluje to hore.

Narazil som na problem. Chcel som vymazat duplicitny post, ale tym, ze som dal vymazat jeden, sa vymazal automaticky aj druhy, takze teraz ten post v teme vobec neexistuje. Bol v teme oblecenie-doplnky-prislusenstvo/xxxxxxl-cyklo-oblecenie-t23695.html ako posledny na prvej strane a prvy na druhej strane.


Hmm, vidim tam aj teraz ten problem. To mozno bude aj mat nieco spolocne s tym problemom okolo toho, za vas to niekedy da na zlu stranu. Pozrieme.

mne to zacalo nejak divne skrolovat ked otvorim daku temu, bud to skoci po chvili alebo pomaly doskroluje aby cca prvy prispevok bol navrchu

a na mobile sa mi rozhasila asi ta lista kde je fotka a nick atd, mam to kadetade pomedzi prispevky a aj nazov temy niekedy je cez daco ine


Skrolovanie je nova vec, doskroluje to, ked sa nacitaju obrazky. Inak to totiz niekedy skroluje nepresne - neukaze to ten prispevok, na ktory klikas.

Das mi screenshot toho druheho prosim?
27.03.2013 - 22:34:59
00
spravil som screenshoty aj z mobilnej aj z desktop verzie co s ami nezda, mam pocit ze tu listu aj nacita ok ale potom hned preskoci hentam zle

Prílohy:

scr000030.jpg
scr000030.jpg 73 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: ta lista s logom by mala byt takto?
scr000031.jpg
scr000031.jpg 70.07 KiB thumb_up0thumb_down

scr000032.jpg
scr000032.jpg 65.47 KiB thumb_up0thumb_down

27.03.2013 - 23:10:18
00
Uh, no to je teda dost rozbite. Skusime sa na to pozriet, ale nerucim, Opera je vo vela veciach prekliata.
27.03.2013 - 23:13:05
00
Myslim, ze som opravil tie duplikaty a snad aj tie veci ohladom zlej strany pre neprecitane spravy. Dajte vediet ak to este zbadate pripadne vas hadze na zlu stranu.
27.03.2013 - 23:34:25
00
Potvrdzujem rozhadzanie hornej listy v opere mini. Vacsinou ju hodi pred prvy neprecitany prispevok, ale nie je to pravidlom. Ked v teme nie su neprecitane prispevky, tak je to (pravdepodobne) OK.
Okrem toho mi v mobilnej verzii prestalo oznacovat neprecitane prispevky.
28.03.2013 - 00:26:52
00
:o stratila sa postarka? nefunguje u mna...
EDIT: funguje ale iba po stranu 1019.

Prílohy:

postarka.jpg
postarka.jpg 144.17 KiB thumb_up0thumb_down

28.03.2013 - 13:05:05
00
"Zobraziť aktívne témy" na spodku ma velmi potesili :y: :) Mozno by to chcelo trosku zvyraznit. Chvilku mi trvalo kym som to tam zbadal.
28.03.2013 - 13:49:00
00
Skor umiestnit dolava nad "Kto je pritomy". Aspon by sa to +- zhodovalo s mobilnou verziou.
28.03.2013 - 14:26:24
00
Čím viac sa to snažíte poopravovať, tým je to tuším horšie. :)
Dnes mi to začalo robiť novú zaujímavú vec. Niekedy keď otvorím tému, ktorú mi hlási ako neprečítanú, tak sa v nej nenachádzajú žiadne nové neprečítané príspevky. Pravdepodobne je to v prípadoch ak je iba jeden príspevok na novej stránke a zároveň je neprečítaný, vtedy mi tú poslednú stranu nezobrazí. Ak ich je tam viac, tak sa normálne zobrazia. Nie som si ale istý, či som to odpozoroval správne.
Inak díky za "aktívne témy" v mobilnej verzii :y: , akurát mi tiež chvíľu trvalo, kým som ten odkaz našiel.
28.03.2013 - 15:43:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up