Pri kliknutí na používateľa Ja?No! mi vyhodí toto

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 106.06 KiB thumb_up0thumb_down

16.04.2014 - 08:31:19
00
dartmoor - dik idem na to pozriet... OPRAVENE!
16.04.2014 - 08:52:14
00
no ako citam nazory o fotkach,ak to nemate v rules,tak to tam dajte ohladne resizingu a velkosti fotiek,ak nie,tak nastavte script na autoresize.......mate webserver alebo dedikac?
16.04.2014 - 13:53:51
00
editacia prispevku je fajn kvoli moznej oprave gramatickych chyb, ktore clovek v rychlosti urobi a prehliadne ich pri odosielani.
neuvazuje sa vsak nad zavedenim historie zmien alebo casoveho okna, dokedy je prispevok mozne editovat?
aby napisane ostalo napisane a nebola moznost zbabelo za sebou zahladzovat stopy :) ved slovo robi chlapa. teda u vacsiny :lol: dakujem
16.04.2014 - 20:40:16
00
co som si vsimol, tak editovat sa da par minut po napisani bez toho aby tam bolo napisane "edit..." a to aj niekolko krat za sebou.
napis "edit" sa tam zjavi az ked editujes neskor.
treba vsak poznamenat, ze niekedy sa to sprava nahodne, cize kludne aj opacne ako som napisal.
16.04.2014 - 23:37:56
00
Ak edituješ a už je pod ním niekto poslal príspevok (alebo kým edituješ niekto pošle príspevok) tak tiež označí editáciu
16.04.2014 - 23:49:41
00
ja som si vsimol, ze editovat sa da stale t.j. nie je tam casove okno.
info o editacii sa nezjavi, pokial je moj prispevok posledny. ostatne ako milos21.
historia uprav vsak neexistuje. ak niekto koment vymaze alebo upravi na jeden znak, uprace za sebou a ako by nic nenapisal. opravte ma, ak sa mylim.
16.04.2014 - 23:59:58
00
editacia prispevku je fajn kvoli moznej oprave gramatickych chyb, ktore clovek v rychlosti urobi a prehliadne ich pri odosielani.
neuvazuje sa vsak nad zavedenim historie zmien alebo casoveho okna, dokedy je prispevok mozne editovat?
aby napisane ostalo napisane a nebola moznost zbabelo za sebou zahladzovat stopy :) ved slovo robi chlapa. teda u vacsiny :lol: dakujem

Kazdy kto si precita co si vcera vyplodil v galerii nasich cestakov vidi o co ti v skutocnosti ide. Vyzivas sa v dehonestovani ostatnych a vo flejmoch. Typka ***** ako sirotu a ked uz bol uplne v prdeli, tak si s velkou graciou prisiel ty a dokoncil si ich dielo a este si na seba hrdy.
Ale je mi jasne, ze nikdy nepochopis...
17.04.2014 - 07:10:27
02
milujem, ked mi uplne cudzi clovek napise, o co mi ide a na co som hrdy :) a ked si to ty, root, este viac ;)
dokazes na mna nereagovat alebo s masturbovanim pri odpisovani na moje prispevky naozaj nevies prestat?
pretoze taketo vyhladavanie a ucelove reagovanie uz nie je normalne.
17.04.2014 - 10:03:17
00
Ako sorry, ale Tvoj ucelovy navrh ohladom historie prispevkov root presne vystihol. Ty si schopny kopat este aj do mrtvoly. Ini by sa uz tisko hanbili v kute, ako sa nechali v zapale debaty stiahnut dole, ale Ty nie, Ty este ides ziadat o upravu fora, ktoru nikto nepotrebuje. Takze sa, prosim, zacni krotit.
17.04.2014 - 10:24:51
00
do akej mrtvoly, kam som sa nechal stiahnut, aka ziadost?! co to splietas, Jezus? :tmi:
nikomu som nenadaval. ako som napisal inde, nie som zodpovedny za slovnik ineho ani za samonasieraci efekt.
je pekne, ze root je tvoj kamarat, ale ako moderator by si mal mat nestranny postoj. ten ti evidentne chyba.
neziadam o ziadnu upravu fora, opytal som sa. dokazes rozoznat tieto dva sposoby alebo ti zaujatost brani v triezvom pohlade?
keby si rozmyslal nestranne, doslo by ti, ze keby mi islo o to, co tu splieta root, tak by som sa na podobnu vec ani neopytal. preco? lebo by som si tym usil budu aj sam na seba. root to nema sancu pochopit, v to ani nedufam, ty by si mohol. myslim, ze mas viac kory mozgovej a vies ju aj lepsie pouzivat :)
17.04.2014 - 11:43:46
00
aby napisane ostalo napisane a nebola moznost zbabelo za sebou zahladzovat stopy :) ved slovo robi chlapa. teda u vacsiny :lol: dakujem

a o čo ti teda ide?
17.04.2014 - 12:08:42
00
o svetovy mier ;)
iba o to, aby to, co raz niekto napise, ostalo napisane a ostatne komenty, ktore na to navazuju, neviseli vo vzduchu.
nepozeram na vcerajsok, ani na osobu, ktora to urobila, ako si niektori domyslaju a vytvaraju tu konspiracne teorie, na ktorych sa iba bavim.
nie je to prvykrat, co niekto zmazal komenty resp. upravil na bodku alebo jeden znak a upratal za sebou, kedze prispevok sa da upravit bez obmedzenia.
su tu palce na lajkovanie takmer podla vzoru facebooku. preco neurobit aj historiu uprav prispevkov? to sa ludia naozaj tak boja toho, co napisu alebo sa hanbia, ze nebudu mat moznost stiahnut chvost ako male deti? praveze s historiou uprav by si velmi dobre rozmysleli, co napisu.
17.04.2014 - 12:32:58
00
inak tá editácia sa už preberala pár krát.. a je fakt že neobmedzená editácia je zbytočná.. na bežnú úpravu stačí damje tomu hodina.. ale nech je aj 12 alebo 24 hod..
aj keď zas už dlho tu nebol taký expert čo išiel mazať všetko čo napísal niekolko strán dozadu..
17.04.2014 - 12:47:44
00
ako preklep sa stane, to je normalne. casto ho clovek zbada az po odoslani a je fajn, ked ho moze opravit. inak by mal astro sluzbu 24 hodin 7 dni v tyzdni ;)
17.04.2014 - 12:53:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up