luky: to nemusis riesit,vzdy ide o prachy,cize ano,mozno par stratis ,ale ziskas daleko viac ..neboj nic,zratat sa to da a urcite zratane je. ak by oduslo znacne mnozstvo,tak sa to zmeni. krasny priklad je alza :) .. alebo aj amazon.

mtbiker uz davno nie je komunitny portal predavajuci ponozky s logom,ale drava firma,ktora prevalcuje aj kaktus :)
06.02.2021 - 15:37:18
02
Ito ja som aj v tejto dobe celkom pozitívny tak aj to, čo si napísal v tom odstavci dole beriem pozitívne. :)

áno, sme draví a ambiciózni, dokonca by nejeden povedal, že aj mladí :) Neviem či si čítal rozhovor s Rachela, ktorý bol pred časom v magazíne ale veľmi dobre načrtol, o čo nám vlastne ide. Ide o biznis ale v jeho pozadí nie je len honba za ziskom ale reálny záujem o posun cyklistiky vpred. Nemáme ambíciu byť portálom, kde bude chodiť po rozumy Peťo Sagan ale priniesť radosť z pohybu na bicykli čo najviac návštevníkom a motivovať ich (samozrejme v ideálnom prípade aj skonvertovať :) )

Budem teda trvať na tom, že sme stále komunitný portál a určite máme k svojim užívateľom oveľa bližšie ako ktorýkoľvek veľký shop podobného zamerania. Aj to, keď vidím niekoho v našich ponožkách na maratóne, či na turistike v Tatrách vie potešiť. :)

K necyklistickému obsahu - do obsahu sme mimo sezóny posledné roky pridali sem tam niečo z iného súdka -skialp,beh, posilku, prípadne iné odbočenie od cyklistiky. Pohyb v prírode alebo iným slovom outdoor je blízky každému z nášho teamu či už na shope alebo v editoriali. Ak si pozriete aj iné zahraničné portály či shopy, prienik k outdooru je citeľný všade. Samozrejme cyklistika je pre MTBIKER prioritou a ak záujem o outdoor bude tak enormný ako je tomu teraz v začiatkoch, dilemu ako ďalej v tomto smere vyriešime relatívne rýchlo a novému projektu sa budeme venovať v separátnom priestore/webe.
06.02.2021 - 16:04:08
06
Jaj, tiez som mal aj gate aj ponozky, neboli zle ale nevydrzali moc dlho a potrhali sa
06.02.2021 - 18:05:32
00
už aby otvorili hypermarkety, záujem o outdoor opadne :)
06.02.2021 - 22:03:24
03
od konca prvej vlny vravim, ze bude dobre ak 30 - 40 % ludi, co zacalo pocas korony aktivnejsie travit cas pri tom aj ostane. :-)
06.02.2021 - 22:41:14
00
preboha len to nie - aj ked mi je jasne ze to tak bude.
06.02.2021 - 22:57:15
02
nebude, keď sa po prvej vlne otvorili Auparky, Panova luka zostala prázdna ako roky predtým ...
07.02.2021 - 07:33:09
00
Boo_boo napísal:
Ito ja som aj v tejto dobe celkom pozitívny tak aj to, čo si napísal v tom odstavci dole beriem pozitívne. :)

Ano, tak to bolo aj myslene :). .. ale lepsie si to napisal ty. Ked si to citam takto spatne, mohlo by sa to vyslvetlovat vselijak :rofl: .. musim asi dat niekedy nejaku davku literatury , napr. Hviezdoslava :lol:, nech si vycibrim pouzitie konotacie vzhladom na mozne vnimanie u druhych.
S tym, co pises o outdoore, to tak vnimam aj ja.
07.02.2021 - 07:58:14
00
Po redizajne nie je mozne vyhladavat userov s dvoj a trojpismenkovym nickom, funguje to az od styroch pismen. Napr. lto sa neda vyhladat, aj ked teda tu ho vidim nad mojim postom. :)
08.02.2021 - 16:30:32
00
Tak lto netreba hľadať, stačí otvoriť bársakú tému a pozrieť prvý príspevok na strane :)
08.02.2021 - 16:32:53
011
košík na fóre, ak je plný, má priveľmi široké územie pôsobnosti. Je to až nepríjemné pri pokuse refrešnúť aktívne témy
09.02.2021 - 08:47:27
00
lapaloma, pls, vies mi poslat do spravy screenshot? Nie uplne ti rozumiem, ako to myslis (predpokladam, ze si na telefone), a je mozne, ze nam nejaky use-case usiel, ktory je teraz zbytocne namahavy.
09.02.2021 - 08:57:00
00
Nie, v pc, spodný okraj aktívnej oblasti je na hrane divu kde je celé menu nie na vyznačených okrajoch tlačidla a keď na notebooku idem myšou hore tak zhruba v 50% prípadoch aktivujem košík, ktorý mi prekryje tie aktívne témy kam chcem kliknúť. Okej je to moja nešikovnosť ... ale aj tak. Kukám, že je to tak na celom menu, ale pri týchto akívných témach mi to vadí

Teraz, keď to riešim a uvedomujem si to, tak na potvoru idem buď cez spodok stránky alebo ak som na vrchu tak si akosi dávam viac pozor ... no nič, asi to netreba riešiť, nakoniec aj tak by ste pole pre mouseover nezmenšili kvôli mne, keď tak o tom rozmýšľam
09.02.2021 - 09:11:13
00
Mám len ja taký problém, že keď píšem na mobile napr. tu do fóra, tak klávesnica zakryje textové pole a nevidím čo píšem? Nejde ani scrollovať ak mám otvorenú klávesnicu.
09.02.2021 - 09:15:32
01
možno máš malý telefón s malým rozlíšením :) mne to zakryje menej ako polovicu obrazovky aj v režime na šírku, ktorý teda nepoužívam normálne
09.02.2021 - 09:41:28
00
keyboard_arrow_up