Hej, ale niekdy zabudnem mobil a taktiez mi to zo Stravy netaha bicyklovanie v obyvacke. A to ani vtedy, ked to do Stravy nahodim manualne.
28.01.2021 - 21:00:03
00
Myslim, ze synchronizovanie funguje len ak je tam gps, aspon pred redizzajnom to manualne zapisy bez gps nebralo
28.01.2021 - 21:01:53
10
A na synchronizovanie starých výjazdov treba nejaký špeciálny postup alebo sa dajú synchronizovať len najnovšie výjazdy?
29.01.2021 - 22:12:57
00
je to v profil / vyjazdy / vsetky vyjazdy / import :
Príloha:
2021-01-29_22h44_30.png
2021-01-29_22h44_30.png 102.84 KiB thumb_up0thumb_down

29.01.2021 - 22:43:27
11
U mňa export pri zadaní dátumov nefunguje. Načíta mi vždy aj pol roka staré. Tým pádom mi zdupľuje tie výjazdy ktoré som v minulosti nahadzoval manuálne (nie cez Stravu)
30.01.2021 - 08:55:55
00
Ja som to chcel práve vyskúšať so starým výjazdom z 29.8.2017.
Tak som zadal, že od 29.8.2017 do 30.8.2017 a zdvojilo mi posledných skoro 200 výjazdov, ale ten, čo bol v tom dátume mi tam nedalo.
Takže to budem musieť nejako poupratovať.

Dá sa nejako hromadne vymazať výjazdy alebo to treba len jeden za druhým?
30.01.2021 - 12:14:59
00
... dnes som zistil, že mi celkom chýba možnosť porovnať/pozrieť si cenu ( novej veci ) keď pozerám niečo na bazáre.
Tá možnosť porovnať s cenou nového výrobku na MTBiker shoppe sa mi tam celkom poľubovala - bola užitočná.
Je možné to vrátiť späť ?
30.01.2021 - 14:52:27
01
dodiken napísal:
...
Dá sa nejako hromadne vymazať výjazdy alebo to treba len jeden za druhým?

je moznost vymazat iba synchronizovane vyjazdy zo stravy - to bude stacit ?
30.01.2021 - 15:26:59
00
Ahojte,
hromadny import respektujuci zadany interval datumov sa dnes opravil. Verim tomu, ze by to opat malo fungovat a pardon za sposobene problemy.
Lubik, co presne mas na mysli? Pozeram si staru verziu bazara a jedine, co mi napada su "podobne produkty v shope", to tam ale stale je. Napr v tomto inzerate je link "podobne produkty v shope", kde je prave aj ten isty produkt.
30.01.2021 - 19:02:21
02
Nie.
Myslel som reklamu MTBiker-u.
Keď som pozeral napr. GARMIN 1000
Tak mi dole pod inzerátom vyhodilo "podobné" alebo "nové so zárukou" už si presne nepamätám.
30.01.2021 - 20:57:37
00
alebo v teme Vasa vysnivana zenska bola dole reklama na damske bicykle :lol:
30.01.2021 - 21:15:49
01
will napísal:
Mtbiker som bral ako etalon dizajnu webu v sk domene. Tento posun mi zneprehladnil uvodnu stranku.
Necham si par dni na zhodnotenie. Uvodny pocit nie je dobry.

Mozeme vediet dovod zmeny dizajnu?

Tak par dni som si nechal na pouzivanie a moja skusenost je nasledovna:
Hlavnu vyhradu mam, ze na mobile uvodna stranka sfacebookovatela. To znamena, ze je neprehladna. Fakticky na content som skoro prestal chodit. Tu su dovody:
-- Nove clanky su uz mimo mojho zorneho pola (mam mobil s mensim rozlisenim - 1920*1080. Banner som vypol). Na stranke mam len menu, 2 reklamy na shop a vrch obrazku prveho clanku - aj to bez nadpisu. Takze ma nezaujme aby som nan isiel.

-- Ked ju prerolujem, tak je stranka tak akosi facebookovo neprehladna. Je tam toho vela, ale same nove veci a nejako sa neni o co chytit. Mozno ludia budu pouzivat aj to nizsie (to vidite zo statistik). U mna je to tak, ze tu stranku som na koniec presiel tak 2x (prvy krat, ked som ju videl a druhykrat dnes) - tak si pamatam. Mozno to z logov vidite inak.

Nieco podobne sa mi stalo v Alze. Alza, kym predavala IT techniku bola prehladna, pouzival som ju ako primarny obchod. Teraz je na nej toho vela. Stracam sa v kategoriach a realne - ked uz na alzu idem, pouzijem search na to, co chcem a ignorujem co maju nove. Berte to ako psychologicku obranu pred prilis velkym mnozstvom informacii. Postupne hladam a kupujem inde.

Realne mate na uvodnej stranke hlavne menu a potom 3 reklamy na shop:
- Banner (teraz ho mam vypnuty)
- Cierny pasik s reklamou na najvacsii eshop (ako by som to nevedel)
- dvojriadkove oblubene kategorie v shope (lebo neviem ake su)
Az pod tym je content - toto mi spolu s menu zozralo 90% zo obsahu obrazovky. Opticky to ignorujem. Aj keby ste tam chceli dat novu info, tak ju automaticky podvedome odignorujem.

Nebolo by mozne vypnut v profile aj okrem banneru aj reklamu na "oblubene kategorie v shope" ?

Aktualne pouzivam Mtbiker takmer vylucne iba ako socialnu siet na fore. Je to aj lockdownom aj tym, ze nie su nijake preteky. A mam nakupene, co potrebujem. Pride lepsie pocasie a aj nakupy sa rozbehnu. Ale teraz ma ta reklamna uvodna stranka vyslovene odradza a jedine co urobim pri prichode na stranku je klik na forum.

---
Z pohladu pouzivania fora - vela sa nezmenilo, a ak ano, tak to nejako nevnimam. Pozadie som si nastavil na sede. Takze tu je to z mojho pohladu ok.

--
2 drobne technicke vyhrady:
- Ta ikonka menu v mobilnej verzii - nemohla by sa presunut z lavej strany naspat na pravu ? Zle sa mi ovlada, ak pouzivam mobil jednou rukou. Ale asi budem z poslednych...
- pokial si chcem nastavit stranku cez mobil, tak volbu "nastavenia stranky" cez mobil nevidim. Cez desktop verziu to ide.


Rozumiem, ze ste chceli viac podporit shop a komercne aktivity. Len neviem, ci to uz nie je moc. Mam pocit, ze mtbiker komercnie uz velmi a moze to uz odradzat.

Neberte to ako hejt. Vyvoj je potrebny a urcite tie pocity teraz nie su take zle ako bol prvy sok stareho usera. Ale pocit, ze sa prehladnost uvodnej stranky vyrazne zhorsila, ostal.
31.01.2021 - 10:11:41
05
S web Alza mam rovnaku skusenost. A aj facebook ... dnes vyzera tak, ako keby som nahromadu vysypal polku sidliskovych kontainerov. Ale k mtbikeru nemam potrebu sa vyjadrovat, akurat to, ze skomercnel chvilu po ponozkach :lol: /ale tak to je jasne, ze sa musi predavat/.
31.01.2021 - 11:07:40
01
v bazari sa do poctu 4 aktivnych inzeratov nedaju pozriet neaktualne inzeraty, aj ked ich ma predajca viac.
31.01.2021 - 15:00:27
00
Rachela skús si z môjho profilu vo fóre klikať postupne na moje bajky. Pri niektorom to zobrazí profil bajku tak, že o jeden riadok nevidíš jeho názov, musíš scrollnuť ten jeden riadok hore. U iných ťa to po kliknutí na bajk hodí až na koniec stránky. Skúsil som aj iných užívateľov a je to rovnako.
01.02.2021 - 08:28:22
00
keyboard_arrow_up