Ja mam Perfetto light dres s krátkym rukávom. Nato dám návleky na ruky. Je to ideál kombinácia ak je už na Perfetto s dlhým rukávom teplo a na obyčajný krátky dres zima.
30.05.2021 - 21:43:38
01
tiez mozem potvrdit, ze dres s dlhym rukavom nie je nutnost a viac variabilne je mat kratky a navleky. mal som raz s dlhym rukavom a mal som ho za cca dva roky obleceny raz, predal som ho a nikdy mi nechybal
30.05.2021 - 22:34:16
00
Ja si zase neviem vynachváliť dlhý zateplený klubový dres od NyNy. Ale tiež som predtým tvrdil to čo Hack3r, krátky+návleky je variabilné ;) .
30.05.2021 - 22:48:11
00
Lenze perfetto light je aj tensi ako obyc perfetto. Mam oboje. Navleky su variabilnejsie ale zas je problem kam to vsetko postrkat. Ak mam vo vackoch vela veci tak napchat tam este aj navleky na ruky a nohy byva problem. Mam aj take tenucke navleky z decathlonu a su celkom dobre a spratne.
31.05.2021 - 01:14:47
00
Pepo32 napísal:
Zdravim, vedeli by ste poradit nejaky dres s dlhym rukavom na taketo jarne pocasie

Mozem odporucit Northwave Fahrenheit. Zatepleny, ale velmi tenky. Zahreje dostatocne, ale toleruje aj vysoku intenzitu. Aj ked navlhne, nechladi. Je vysoko elasticky, ako druha koza.
31.05.2021 - 06:08:59
00
Hack3r Ja naopak nevyuzivam navleky na ruky skoro vobec. Pride mi jednoduchsie obliect rovno dlhy dres. Jazdim ale kazdy den aj dva krat, takze cim menej kusov oblecenia, tym lepsie.
31.05.2021 - 06:12:31
01
No hej, ale klasika ráno -5 až 0°C a poobede 20°C (na slnku 30 a viac °C) nepobere len tak hocičo... Niekedy si do práce do ruksaka beriem celý letný úbor a potom aj tak nemám kde dať pracovné veci alebo jedlo :lol:
31.05.2021 - 06:57:02
00
Pepo32 napísal:
Zdravim, vedeli by ste poradit nejaky dres s dlhym rukavom na taketo jarne pocasie ake panuje tento rok ? Preffeto mam ale to mi pride na mna uz prilis teple. Idealne by bolo nieco len o trosicku hrubsie ako standardny kratky dres a aby to malo dlhy rukav, vdaka


ja som si kúpil merino tielko od isadore + ich merino návleky... to skombinujem s krátkym dresom a som v pohode...
31.05.2021 - 08:36:52
00
teraz uz hlavne slnko poriadne hreje - ked byva 13-16 stupnov ako teraz, byva slnko vacsinou nizko - vtedy lightwind co mam je ideal. no teraz to nestiha odvetrat ked zasvieti slnko. v lese sa drzi chlad na luke nenormalne vypeka do toho neustale studeny severny vietor. sa neviem vobec obliect - no najviac sa mi osvedcila kombinacia - spodna vrstva, dres, navleky ktore vo vypeku davam dole a vesta ktora sa tiez velmi lahko oblieka / vyzlieka aj za jazdy.
31.05.2021 - 09:00:21
00
Vcera som mal preste ten problem ako popisuje Gusto, pokial som bol v lese tak spodna vrstva a dres s navlekmi bola v pohode volba po rovine aj v zjazdcoh, na stupani som dal dole navleky na ruky. Akonahle som vsak dosiel na slnko, uz ma prehrievalo, navleky sli dole ale uz aj na telo mi bolo strasne teplo. Vidim to tak ze treba len pockat na rozumnejsie pocasie :D Teraz je fakt tazsie obliect sa spravne ako bolo v Januari.
31.05.2021 - 09:12:22
00
jj vcera bolo zaujimavo, v lese mi ukazovalo 10,8 a som drkotal zubami, hore vypek 19 stupnov :D
mal som kratky set s funkcnym trickom pod tresom a bufku.
vo vacku som mal fukerku ale nechcelo sa mi zastavovat a obliekat :)
Príloha:
teplota.PNG
teplota.PNG 352.47 KiB thumb_up0thumb_down



v sobotu som nebol taky lenivy a to bol obliekaci a vyzliekaci den. Mal som v podstate rovnake oblecenie, kratky set a funkcne tricko, bez buffky a teda fukerku co som stale obliekal a vyzliekal.
Príloha:
teplota sobota.PNG
teplota sobota.PNG 227.41 KiB thumb_up0thumb_down

31.05.2021 - 09:31:27
00
Ja vcera podvecer letne kratase, letny dres a tiez bolo tak medzi 10-19C, neskor to este o kusok kleslo . Idem hore kopcom, rozopinam dres, idem dolu kopcom, zapinam dres a bola pohoda.
Samozrejme, nemarnim cas vysedavanim pri gulasi/pive :-D
31.05.2021 - 09:48:17
00
tak v sobotu som siel na dlho s batohom a vedel som ze nebudem mat naladu sa stale obliekat/vyzliekat. teploty som mal nakoniec od 13 do 21 stupnov. ako na potvoru na mna vzdy v stupaniach svietilo slnko a bol som v zavetri. mal som na sebe 3/4 castelli tutto nano - tie to davali s prehladom. na vrch craft active intensity - to tielko sa mi moc nepaci - spotene dost chladi, na vrch som dal rovno sportful light wind lebo hrozili aj prehanky - nebol to ideal - len som rozopinal zips, nevyzliekal. hore kpcom samozrejme dopoteny, no celkom rychlo to vie odvetrat a schnut. hlavne to neprefuka, ma to vysoky limec. okrem vypekov na lukach v stupani sa to celkom dalo.

nedelu som vzdal - pojdem zabojovat dnes :lol:
31.05.2021 - 09:59:57
01
ja som bol v nedelu cca na 5 hodín.. krátke gate tuto nano, dres perfetto light, spodná vrstva sieťka s krátkym rukávom a návleky na ruky sportful norain.. mal som vo vacku aj castelli vestu, ale nakoniec som ju ani nepotreboval.. iba som rozopinal/zapínal dres..ten dres je super, ze ked sa aj clovek spotí, tak ho neprefúkne a teda nie je zima. No a keď mám pod tým sieťku, tak vobec necítim, že som mokrý...
31.05.2021 - 11:47:40
00
Na cesťák nosím momentálne ešte stále Perfetto Convertible, keďže počasie je ako na hojdačke. Dole zateplené kraťasy Van Rysel. Keď je teplo, zhodím rukávy, rozopnem hlavný zips aj bočné a pohoda. Tento kúsok veľmi dobre dýcha, čiže nie je problém ani na slnku pri týchto teplotách.
31.05.2021 - 15:44:39
01

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up