Ahojte,

pls Vaše postrehy, názory...rozmýšľam čo by bolo lepšie... či Lezyne Mega Color GPS alebo Garmin EDGE 530.
To čo chcem od cyklonavigácie...import trás, export trasy do STRAVA, live segmenty STRAVA...všetky tie ostatné vecičky čo majú i obyčajné tachometre beriem ako samozrejmosť.
Spárovanie s hodinkami nie je podmienkou.

vďaka za postrehy
16.10.2020 - 20:43:17
00
Čau. Mám Lezyne Mega C. A som s ním spokojný. Ale momentálne by som asi radšej bral XL, Mega C má síce farebný displej, ale bez podsvietenia je trochu slabšie čitateľný. I keď už som si na to zvykol a neprekáža mi to. Naopak s podsvietením podvečer ale aj cez deň v lese je displej výborný... XL má jemnejší displej a lepšie čitateľný na slnku, i keď bez farieb... 530 bude asi kvalitnejšia GPS, ale lezyne je lacnejší. Minulý rok cez Black Friday sa lezyne Mega C aj XL dali zohnať za 99€ na Alze.
17.10.2020 - 17:16:09
00
úplne do neznámych končín sa púšťať nemienim, takže menej presné GPS by som prekusol...i vzhľadom k nižšej cene. A keď tu tak čítam ako často sa Garministi stretávajú s problémami s konenktivitou a nahrávaním, tak ma to akosi odrádza...tráviť xy času nad nastavovaním navigácie zas nechcem.
20.10.2020 - 09:11:19
00
keyboard_arrow_up