zdarec... jazdim cestu... bike som si kupil za cca 1000 euro a kupil som si aj cyklo-gate adidas adistar za 100 libier. Tie nohavice sa mi po prvej jazde surovo zafarbili na riti( lebo sedanku mam cerveno ciernu) a nejde to vyprat... Neviem ci je tu niekto odbornik na pranie, ale potreboval by som to odstranit a nechapem ako sa mohli cyklo-nohavice za 100 libier zafarbit. A najhorsie je, ze ked sa postavim a slapem, tak vyzeram jak totalny magor :mrgreen: prikladam tu fotky

Prílohy:

bez_názvu.JPG
bez_názvu.JPG 179.16 KiB thumb_up0thumb_down

12.05.2009 - 16:50:41
00
to nie je chyba kvalitnych gati ale nekvalitneho sedla... ale ako totalny magor nevyzeras, iba nepouzivas spravne vlozky s kridielkami, ktore neprepustaju... ja by som s tym jazdil, aspon budes ako drson, s najazdenymi 30.000 km rocne :mrgreen:
12.05.2009 - 16:57:41
00
ale tak minule idem a ze niake pekne cice som videl, tak ze zamachrujem a postavim sa, ze slapem :D a iba zo zadu pocujem, :D :D :D kuknite na toho magora s tymi trenkami
12.05.2009 - 16:59:38
00
Sem tam som cital nejake knihy o Habsburgovcoch. Pouzivali zvacsa ine metody ak mali chut na cicu. :twisted: :twisted: :twisted:
12.05.2009 - 17:29:02
00
skús vanish, ak nepomože ta nožničky. a na budúce čierne gace a bude po probléme.
12.05.2009 - 17:39:08
00
zafarbi ich cele na cerveno
12.05.2009 - 17:39:57
00
skús vanish, ak nepomože ta nožničky. a na budúce čierne gace a bude po probléme.
noznicky?lol sak tam mi budu z rici trcat vankuse? :D
12.05.2009 - 17:55:35
00
Keď nepomože Vanish tak už jedine tech. benzín. Čierne gate sú praktickejšie :idea:
12.05.2009 - 18:18:07
00
vyzera to ako kvalitne odjazdena a zodrata riť,ale cudujem sa oplieskat 100 libier a takyto vysledok,,,prave preto zasadne ja kupujem len cierne gate....je problem jazdit na bielych a šedych.sedlo može byt akokolvek kvalitne ale ked sa riť po dlhej jazde zapari, tak to potom riadne solí ako solne jazero,a farbu pustí...preto platí-čierne na čierne,červené na červene...atd
12.05.2009 - 19:35:45
00
Brat žiletkár, čo to máš probúh za sedadlo? :shock: Mýlim sa, že kvalitné sedadlo toto neurobí? Veď profíci, čo nezosadajú zo žiletky niekoľko x hodín a "po nohe" vykonávajú potrebu, nejazdia predsa v čiernych dresoch - a ešte som nevidela žadneho profi, čo by mal na pozadí kus farby svojej sedane. :shock: :shock:

...Neviem...keď som nahodila svoje nové sedlo, prvé, čo bolo, som ho pretrela jemným krémom, a kým ho vstrebalo, som ho pretierala vatou (je biela ako Tvoje gate) a pozorovala, či niečo neuvoľňuje. Ani chlp, môžem jazdiť aj v svadobných šatách. :P A ak by mne toto urobilo sedlo, bolo by veľmi rýchlo demontované a neskončilo by vôbec pekne. :evil: Na zimu si šijem na sedlo taký teplejší "obal", a aj to vopred vyskúšam, či to, z čoho ho vyrobím, nepúšťa farbu (momentálne mám z červeného fleecu).

A Tvoje gate? ...No...ak nepomôže Vanish, tak fakt už len zafarbiť, ale buď pripravený, že farbené gate môžu "pustiť" do hocičoho iného... :evil:

Ja by som vymenila alebo potiahla poťahom sedlo, kúpila nové gate a na novom sedle najprv skúsila stálofarebnosť, ale KVALITNÉ sedlo Ti nepustí ani chlp.
13.05.2009 - 10:01:12
00
zdarec... jazdim cestu... bike som si kupil za cca 1000 euro a kupil som si aj cyklo-gate adidas adistar za 100 libier. Tie nohavice sa mi po prvej jazde surovo zafarbili na riti( lebo sedanku mam cerveno ciernu) a nejde to vyprat... Neviem ci je tu niekto odbornik na pranie, ale potreboval by som to odstranit a nechapem ako sa mohli cyklo-nohavice za 100 libier zafarbit. A najhorsie je, ze ked sa postavim a slapem, tak vyzeram jak totalny magor :mrgreen: prikladam tu fotky


kua a ja blb som ich z USA kupoval za 40 babek...aké máš sedlo? to origo Kellysácke?...
13.05.2009 - 10:17:50
00
...aké máš sedlo? to origo Kellysácke?...


...podľa všetkých doteraz spomínaných indícií má Habsburg žiletku rovnakú ako ja. Ja som svoje origo sedlo pravidelne indulonovala a pretierala vatou, nepúšťalo. Teraz ho má na bajku drahý, je rovnako farebné ako bolo, máme síce väčšinou gate obaja čierne, ale drahý má aj sivé=bledšie a nebadali sme nejaké "ofarbovanie" od tohto sedla...
13.05.2009 - 10:34:28
00
Ty, Habsburg, ak sú tie gate za 100 libier...nestálo by za úvahu vraziť to do čistiarne? Predsa, gate za toľko penez...tých pár eur za prebehnutie chémiou :?: Ale ktovie, či by to pustilo...
13.05.2009 - 10:37:09
00
karbonove sedlo riesi vsetky problemy :wink:
13.05.2009 - 11:13:59
00
Ty, Habsburg, ak sú tie gate za 100 libier...nestálo by za úvahu vraziť to do čistiarne? Predsa, gate za toľko penez...tých pár eur za prebehnutie chémiou :?: Ale ktovie, či by to pustilo...


toto sa presne neodporuca, chemia je zabijak na taketo oblecenie a potom straca svoju funkčnost.....na tých gaťách je určite upozornenie: Nečistiť chemicky.....
13.05.2009 - 11:15:54
00
keyboard_arrow_up