Suunto Ambit3 peak vs garmin fenix 3 alebo ?
Suunto Ambit3 peak 36% [ 12 ]
Garmin Fenix 3 61% [ 20 ]
Suunto Ambit3 Vertical? 3% [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 33
Poradte prosim pri rozhodovani. Vyuzivat to budem hlavne pri bicyklovani
dakujem
30.01.2016 - 16:18:16
00
Za mna Suunto ;)
31.01.2016 - 19:23:29
01
Ahojte, neviete nahodou co moze chybat tomuto fenixu ked je o viac ako sto euro lacnejsi ako najlacnejsi na sk shopoch? 400 evri aj s hrudnym pasom

https://www.rosebikes.de/artikel/garmin-fenix-3-gps-multisport-uhr-performer-bundle-mit-herzfrequenz-brustgurt/aid:800288

Porovnaval aom to aj s sk strankamjaa zda sa mi tk rovnake..samozrejme slovencinu bude treba stiahnut. Mozno nejake mapy..ale kvoli 100 e sa to oplati, ci? Ak sa najde dakto kto sa vyzna, dakujem. M
01.08.2016 - 20:56:59
00
Ahojte, neviete nahodou co moze chybat tomuto fenixu ked je o viac ako sto euro lacnejsi ako najlacnejsi na sk shopoch? 400 evri aj s hrudnym pasom

https://www.rosebikes.de/artikel/garmin-fenix-3-gps-multisport-uhr-performer-bundle-mit-herzfrequenz-brustgurt/aid:800288

Porovnaval aom to aj s sk strankamjaa zda sa mi tk rovnake..samozrejme slovencinu bude treba stiahnut. Mozno nejake mapy..ale kvoli 100 e sa to oplati, ci? Ak sa najde dakto kto sa vyzna, dakujem. M
01.08.2016 - 20:56:59
00
Nic mu nechyba. Len ceny v DE su diametralne odlisne ako na SVK. Mame doma Garmin 810, Garmin 500, Garmin Fenix 2 a Garmin Vivoactiv. Len jeden bol kupovany so super zlavou na SVK ostatne na Bikediscounte.de
01.08.2016 - 21:13:16
00
Tu ich mas s pasom za 378 :) (Overeny shop)
https://www.evanscycles.com/en-sk/garmin-fenix-3-performance-hrm-bundle-EV242439
04.08.2016 - 14:52:15
01
Kupene z bikerose:-)
20.08.2016 - 22:14:35
00
Priživím sa v téme :)
rozhodujem sa medzi hodinkami Suunto Ambit3 Peak a Suunto Traverse. Použitie hlavne pri turistike, no samozrejme teda aj bike, beh a vlastne každodenné použitie. Dizajnovo sa mi o trochu viac páči model Traverse, cenovo sú v podstate na rovnakej úrovni. Pri porovnaní na stránke mali skoro všetky funkcie rovnaké. Akurát pri zadaní filtru na stránke výrobcu, keď zadám cyklistika...beh.. tak mi traverse neponúkne.. žeby Traverse boli len na turistiku? Proste chcem vedieť, v čom dôležitom sa hodinky líšia čo by mi pomohlo pri výbere.
07.10.2016 - 23:46:23
00
no mám 2,5r suunto core ABC , ale už by som ich nekupoval, kvalitatívne prevedenie teda dosť bieda, sklo už má tukance, telo je z vrchu ošuchane cele, išlo to dole po roku... za tu cenu by som šiel radšej do polaru,
08.10.2016 - 06:05:40
00
No ja predsa by som radšej išiel do tích Suunto :) Sklo podľa mňa poškriabeš či na polaroch, suuntoo alebo garminoch...prípadne v náročných podmienkach používať tú ochrannú krytku, alebo použiť nejakú ochrannú fóliu, ako sa dáva na mobily :P zase mne sa zdá že aspoň ten model Traverse vyzerá taký odolnejší keď pozerám tie hodinky od Polaru. A pri tích modeloch čo sa ja rozhodujem, je tam samizdá možnosť výmeny sklíčka či sa mýlim? :?:
08.10.2016 - 09:01:13
00
Žiadne Suunto sa už na moje zápästie nedostane. Už dávnejšie som dostal k narodeninám G9, čo bol v tom čase najnovší hit – hodinky s GPS pre golfistov. Ak opomeniem fakt, že akumulátor mal tak malú kapacitu, že hodinky nevydržali v GPS režime ani 9 jamiek, pomerne rýchlo odišiel úplne. Po výmene sa ukázalo, že to nebol náhodný chybný kus, nedostatočnú kapacitu mal aj ten nový a tiež úplne odišiel.

Nejaký čas som nechal hodinky v zásuvke a keď som sa rozhodol, že predsa len dám opäť vymeniť akumulátor, neveriacky som zízal na rozpadnutý remienok. Ten plast ako keby púšťal nejakú lepkavú tekutinu, celé hodinky boli jeden úplný debakel.

Prílohy:

_MG_1633-2.jpg
_MG_1633-2.jpg 207.26 KiB thumb_up0thumb_down

08.10.2016 - 09:35:22
00
Ja som mal Polary, Suunta Abmbit 2 a skoncil som pri Garmin Fenix 3 Spphire, da sa na ne dokupit folia od screenshield kde ked sa aj zaregistrujes a nahodou ju poskodis poslu ti novu, to sa bude dat ale aj na ostatnych, ja som s Garminom nadmieru spokojny, bateria vydrzi dlho, ma dobru appku na mobil co v tom case ked som Ambit 2 predaval Suunto nemalo, neviem ako teraz, na garminoch si nastavis vsetko v terene, nepotrebujes PC, co pri suuntach vtedy neslo, na vsetko si potreboval PC, Garmin ma teraz fenixy aj s HR, co je zaujimave lebo nemusis mat hrudny pas, ale zasa to nieje take presne.

EDIT: Mne zasa nevydrzali Polary dopadli podobne ako sunta v prispevku vyssie ale .... presiel ich kamion :-D
08.10.2016 - 09:41:03
00
No prvotne som aj ja chcel Garmin Fenix 3...len cenovka je trošku nad limit...Suunto vychádzajú o cca 100€ menej. A kvalitatívne sú Garmin lepšie? Mne prídu konštrukčne rovnako odolné ako vybrané modely od Suunto.....
No zatiaľ vás pár nebolo spokojných so suunto, ale neboli to tie modely ktoré som si ja vybral....nevravím že tie budú 100% nekaziteľné...
08.10.2016 - 09:55:17
00
Ja mám Suunto Ambit2, jeden rok, predchádzajúci majiteľ jeden rok. Poškriabané sú, ale to je čisto moje maslo a pri tom, čo si prežili v Tatrách, by iné hodinky nevypadali lepšie, skôr horšie :) Spokojnosť je veľká, výdrž batérie dostačujúca. Myslím, že pre tých, čo sa s tým radi bavia budú lepšie Fenixy, dajú sa nastavovať "za jazdy", užívateľsky budú teda prívetivejšie, za Suunto naopak bude hovoriť presnosť (samozrejme, to neznamená, že Fénixy budú hádzať hausnumerá). Ambit3 sú vlastne to isté, akurát už to nie je ANT+ ale ModrýZub a troška iný remienok (kompatibilný s Ambit2). Možno nejaké detaily ešte.
08.10.2016 - 11:22:38
00
:) len rád by som sa dozvedel či model Traverse budem môcť využiť aj na bike, alebo sú to hodinky zamerané skôr na turistiku... lebo mám trošku obavu, ako som vyššie spomínal keď som zadal filter vyhľadávania funckíí (bike, beh...) tak traverse neboli v ponuke ale ambit3 hej...a v popise pritom majú skoro 99% istých funkcií. Ale zase čo pozerám Ambit3 Peak majú raz takú výdrž batérie, čo je tiež veľmi dôležitý faktor...tak teraz neviem
08.10.2016 - 12:19:08
00
keyboard_arrow_up