Jo sorry ja viem mam nedobru gramatiku.Spominane Tretry SH-MT32L Shimano aj tak nikde v BA nemaju.
14.04.2009 - 15:42:07
00
Tiež ma tento kúsok pobavil :lol: :lol: :lol:
14.04.2009 - 20:35:11
00
A čo tak nejaký netový obchod?
14.04.2009 - 20:36:08
00
V netovom obchode maju.Ale nemozes vyskusat,da sa sice vratit tovar ale su s tym problemy.Takze jedine kameny shop.
15.04.2009 - 08:26:47
00
Aj ja už mám, jupiii!

Specialized Taho Wmn, hnedo-béžové, sedia ako papuče, nikde nedrú, netlačia, rozkoš jazdiť. :) Zatiaľ bez nášľapov, ale majú skryté upevnenie na kufor, keby sa moja noha predsa len časom rozhodla, že bude nášľapy znášať (starý úraz šľachy v členkovej časti).

Cestné mám Shimano SPD, protektorované, vlastný návrh. :oops: A dokonca som našla ochotného obuvníka, ktorý sa s tým vyhral a ani s cenou to neprehnal. Protektorované starým MTB plášťom v prednej časti, úplne pravé orechowé to nie je, ale na tréning za sucha na hrádzi je to v najlepšej pohode. Keď zaprší, je to trochu problém, z hliníkového pedála mojej žiletky sa to šmýka jak debilné, vtedy treba dať pozor, kým "protektor" vyschne. :twisted:

To je živoooot!... :)
21.04.2009 - 09:32:10
00
oprasujem temu

chcem kupit tieto northwave tretry.

problem je v tom ze nikde neviem zohnat moju velkost - 41 alebo 41,5 (podla toho ktore mi sadnu). v KE som nenasiel obchod kde by som si mohol aspon vyskusat nejake v tejto velkosti.

poradte niekto kde by ich mali (vychodne slovensko) - nemusi byt ta farba - aspon velkost aby som si mohol vyskusat.
29.05.2009 - 10:37:07
00
tieto som uz aj ja obzeral .. len 43 mi nesedela a obsluha v zanze ma mala na salame ;-]
29.05.2009 - 10:43:02
00
oprasujem temu

chcem kupit tieto northwave tretry.

problem je v tom ze nikde neviem zohnat moju velkost - 41 alebo 41,5 (podla toho ktore mi sadnu). v KE som nenasiel obchod kde by som si mohol aspon vyskusat nejake v tejto velkosti.

poradte niekto kde by ich mali (vychodne slovensko) - nemusi byt ta farba - aspon velkost aby som si mohol vyskusat.



V ISAKU si bol? myslim ze aj v capricorne som videl..
29.05.2009 - 10:53:50
00
v isaku som bol - to bol prvy obchod kde som bol. tam dokonca nemaju od northwave-u ZIADNE tretry vo velkosti 41 alebo 41,5. dost ma to mrzi, lebo som bol skalopevne rozhodnuty ze si tam nieco kupim.

stale je pre mna nepochopitelne ako je mozne ze predajca (isako) nemoze az do konca roka objednat, resp zohnat tretry v mojej velkosti. odpoved "my objednavame 7 mesiacov dopredu" mi "otvara nozik vo vrecku". ved ked predam vsetky 41-ky prvy mesiac sezony, tak vsetci co pridu pocas sezony a chcu 41ku maju smolu? ved to je proti logike podnikania.

do capriku sa pojdem pozriet
29.05.2009 - 11:01:51
00
Miso, chod do Capricornu a hladaj pri bikoch Doda (veduci predajne). Northwavy predavaju. Asi pred mesiacom ked som tam bol, prisiel obchodny zastupca NW aj so vzorkami MTB tretier. Ak ich nemaju, urcite ich vedia objednat. Kludne povedz Dodovi ze ta posielam ja.
29.05.2009 - 11:30:18
00
oprasujem temu

chcem kupit tieto northwave tretry.

problem je v tom ze nikde neviem zohnat moju velkost - 41 alebo 41,5 (podla toho ktore mi sadnu). v KE som nenasiel obchod kde by som si mohol aspon vyskusat nejake v tejto velkosti.

poradte niekto kde by ich mali (vychodne slovensko) - nemusi byt ta farba - aspon velkost aby som si mohol vyskusat.
V Spisskej na namesti predajna SCHWABIK drzi tretry od NW. Ale ci maju aj konkretny model netusim.
29.05.2009 - 12:26:56
00
v isaku som bol - to bol prvy obchod kde som bol. tam dokonca nemaju od northwave-u ZIADNE tretry vo velkosti 41 alebo 41,5. dost ma to mrzi, lebo som bol skalopevne rozhodnuty ze si tam nieco kupim.

stale je pre mna nepochopitelne ako je mozne ze predajca (isako) nemoze az do konca roka objednat, resp zohnat tretry v mojej velkosti. odpoved "my objednavame 7 mesiacov dopredu" mi "otvara nozik vo vrecku". ved ked predam vsetky 41-ky prvy mesiac sezony, tak vsetci co pridu pocas sezony a chcu 41ku maju smolu? ved to je proti logike podnikania.

do capriku sa pojdem pozriet


toto vôbec nie je proti logike podnikania...jednoducho ZANZO ako výhradný dovozca, tiež nemôže každý týždeň písať do Talianska "pošlite nám jedny 41tky.." ako si sám napísal, objednáva sa naozaj 7 mesiacov dopredu, obchoďák donesie vzorky a máš niekedy len týždeň - dva na to, aby si niečo vybral...v dnešnej dobe, keď takmer každý dovozca požaduje zálohy a predplatby na takéto veľké objednávky, aby si aj on mohol zahedžovať riziko, že mu to naozaj obchodník zoberie, je to úplne normálny proces...

vezmi si, že máš katalóg plný tretier, každú v najmenej 3 farebných kombináciách a x-veľkostiach a máš vybrať to čo si niekto snáď príde o tých 7 mesiacov kúpiť...
29.05.2009 - 12:37:17
00
Nechcem tu rozoberat obchodnu politiku predajcov ale stretol som sa s tym, ze tretry nieje problem objednat. Ked som v ramci debaty spomenul, ze ked mi nebudu sediet tak ich samozrejme nezoberiem, predavajuci sa ma opytal : A co ja s nimi potom ? Hmmmmm :shock: Vysledok bol taky, ze som kupil inde.
29.05.2009 - 13:49:49
00
keby si sa na to pozrel z pohľadu obchodníka, tak by si sa ani moc nečudoval prečo to povedal...predstav si, že za ním takto príde 20 ľudí, každý povie: objednaj mi toto (samozrejme nezáväzne, veď neviem, či mi sadnú)...15-im sadnú, 5-im nie...on nakúpil niečo, čo pôvodne kupovať nechcel a teraz to má na predajni a môže len dúfať, že sa nájde niekto kto ich kúpi...ak sa nenájde, hodí na ne zľavu a zase môže dúfať...a tak to ide dookola...

keby si od teba vypýtal zálohu, čo ja viem 20 €, asi by si si to rozmyslel s tým objednávaním...

nechcem robiť z obchodníkov chudákov, ale SK cyklistický trh je zanedbateľný a povedal by som, že v dnešnej dobe otvárať cyklo obchod hraničí s bláznovstvom...
29.05.2009 - 14:10:59
00
no dobre katko. ale ako mam teraz postupovat ja zakaznik?
CHCEM minut peniaze na tretry.
CHCEM si ich kupit v mojom oblubenom obchode (a niekedy aj jedinom v sirokom okoli kde danu znacku predavaju - nie vsetky mesta su ako BA kde mas vyber)
ALE nemozem si ich vyskusat.
PRECO by som mal zaplatit zalohu za nieco co mi vobec nemusi sadnut?
TAK AKO MAM TEDA POSTUPOVAT?
Vsatci "kamenni" obchodnici placu ze nakupujeme v internetovych obchodoch a pritom nam nechcu umoznit nakupovat u nich.

ps: preco by obchodnik nemohol mat na predajni vzorove velkosti topanok - take testovacie velkosti, ktore by si zakaznik mohol vyskusat? potom by som kludne povedal ze tieto mi sedia - zaplatim zalohu za objednavku a obchodnik by ich objednal.
29.05.2009 - 16:49:57
00
keyboard_arrow_up