Pocet aktivnych prispievatelov tejto temy, sa mi zda ;-)
20.12.2015 - 17:48:52
00
Fotka v prilohe bola cvaknuta na Stefana vecer a povodny zamysel bol pouzit ju s domalovanou Mikulaskou ciapkou ako motivacnu pozvanku na Vianocno-Novorocny vyjazd. ( isiel som z Ruzinova na Rusovsku cestu a tak nejak mi to cez Kittsee pripadalo najrozumnejsie )

Potom som sa ale strasne prezral, domov isiel zase na kolobke = bolo mi zle skoro az do Silvestra. Zaroven som vedel ze footbike nebude v BA, takze vlastne sam seba som pozyvat nemusel ( a nikto iny by aj tak nesiel ). A nakoniec som 1.1. dostal celkom slusnu priucku o hodnotach, takze mi to vlastne bolo aj jedno.

Preto aspon oneskorene vsetkym kolobezkarom pevne zdravie aj stojnu nohu, vela krasnych kilometrov a snad sa niekedy predsa len uvidime ! ( pri footbikeovi a stano3b tomu verim na 100% )

Nieco mi hovori, ze by sa tento rok mozno mohlo par veci udiat na SK kolobezkovej scene, tak sa nechajme prekvapit ;-)

P.S. Najvacsi respect pre chalana, ktory dnes v snehu a snezeni isiel po chodniku okolo CBC na nejakej tej freestyleovej kolobke. Podla mna uz bolo viac snehu ako mal priemer koliesok, ale daval to ! Az som sa hanbil, ze ja som v praci via MHD...

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 66.49 KiB thumb_up0thumb_down

04.01.2016 - 22:45:25
01
Dakujeme za vyrocnu spravu, trip report, ako aj za zelanie. Ja by som k tomu len dodal, ze ako v zivote kolobezkara, tak aj osobnom Vam zelam nie len silnu nohu stoju, aby ste problemy ustalI, ale a odrazovu, aby ste sa dostali dalej a pokial mozno tak aj v plnom zdravi.

Co sa tyka kolobezkoveho diania na Slovensku, tak cosi sa urcite udeje. Ako to vsetko dopadne je tazke predpovedat, ale dufam, ze dobre. Ja osobne si zelam, aby nas bolo na nasej hrodne hrude viac, ktori by jazdili pre zdravie, radost zo zivota a osobne potesenie. Zivot je akysi komplikovany a zlozity (vlatne taky, akym sme si ho sami spravili) , tak si ho uzivajme jednoduchsie. Ved o nic nejde.
05.01.2016 - 08:27:51
00
footbike napísal:
Ja by som k tomu len dodal, ze ako v zivote kolobezkara, tak aj osobnom Vam zelam nie len silnu nohu stoju, aby ste problemy ustalI, ale a odrazovu, aby ste sa dostali dalej a pokial mozno tak aj v plnom zdravi.


Sam by som to lepsie nenapisal! Podobne, prajem stastny a uspesny novy rok! Nech je lepsi, ako ten predosly!

fokel napísal:
Preto aspon oneskorene vsetkym kolobezkarom pevne zdravie aj stojnu nohu, vela krasnych kilometrov a snad sa niekedy predsa len uvidime ! ( pri footbikeovi a stano3b tomu verim na 100% )

Podobne. Uz len po sviatkoch (vyrazne) schudnut a neni problem.


fokel napísal:
Nieco mi hovori, ze by sa tento rok mozno mohlo par veci udiat na SK kolobezkovej scene, tak sa nechajme prekvapit ;-)

O tom nieco viem, ale slubil som :x :)
05.01.2016 - 08:34:52
00
Schudnut nie je problem. Pokial nemas 286 kg, tak to nie je problem. Zacnes trochu viac jazdit, trolinku dostanes sacharidy pod kontrolu a si spat.
Co sa kolobezkovych diani v SR tyka, tak to vieme my traja asi to iste, lebo mame rovnaky zdroj. Nebojim sa ze porusime nejake tajomstvo, lebo tu vlastne dalsi kolobezkari ani nechodia a ostatnym to moze byt jedno. Navyse to, co sa ma udiat, by sa malo stat v priebehu kratkeho casu. Takze to aj tak skoro vyjde na svetlo. Chysta sa este cosi, to vsak moze potrvat trochu dlhsie. No a nakoniec sa chysta este nieco trosku z ineho sudka, co zavisi od volneho casu toho dotycneho, ale de facto by to mohlo ovplyvnit dalsich ludi, ktorym ucarovali, alebo este len ucaruju kolobezky a maju viac ako styri roky. Nechcem tu byt za tajomneho a uz vobec nie za vseveduceho, ale tesim sa, ze sa nieco deje a verim, ze to pomoze rozsirit nase rady.
05.01.2016 - 09:41:02
00
fokel napísal:
P.S. Najvacsi respect pre chalana, ktory dnes v snehu a snezeni isiel po chodniku okolo CBC na nejakej tej freestyleovej kolobke. Podla mna uz bolo viac snehu ako mal priemer koliesok, ale daval to ! Az som sa hanbil, ze ja som v praci via MHD...

Už som bol v piatok na tej centimentrovej vrstve. Do víkendu z toho bolo zrkadlo, tak som to v nedelu vzdal. Iba na pešo na Malu Baňu nad Račou. No a dnes vyskušam v tych 5cm snehu.
05.01.2016 - 14:12:04
00
Mas klince v plastoch alebo v teniskach ?

Ked sme boli s footbike vo Viedni, obzerali sme u Hanesa v obchode toto: http://m.tretrollerverkauf.at/products/kickspark-sled/
Na snehu je to vraj v pohode, na lad sa uz obuvaju klincovane tretry a pridava sa jednoducha brzda - slapka s hrotmi. Vraj to na tom lade dokaze ist neuveritelne rychlo a zotrvacnostou poriadne daleko.

Bohuzial na tuto hracku sa asi pohybujem v nespravnom storoci - u nas sneh/lad nie je a Holandsko uz tiez nie je co byvalo :-(

Edit nasiel som aj fotku extra vhodnu pre stano3b a mna :-) Stano ak u vas obcas zamrzne Vazska kaskada, mozno by si to uzivil ;-)

Prílohy:

image.jpg
image.jpg 139.69 KiB thumb_up0thumb_down

image.jpg
image.jpg 20.64 KiB thumb_up1thumb_down

06.01.2016 - 22:03:22
00
Uz som to predtym videl, ale ako pises, pre nase pasmo to nebude. :) Co sa tyka vozenia deti, tak dufam, ze tento rok sa mi podari nieco taketo: https://goo.gl/wP1Pbl :)
06.01.2016 - 22:54:01
00
No bolo to o ničom, uplne že prepad priemerky. Podklzavanie. Teraz sa trochu oteplí,ale o tyžden takto to vyzera o5 na zimu. Možno vytiahnem po dlhšej dobe bežky. Kedysi som po večeroch dal na nich aj 3 hodiny. To boli ine treningy.
napr.: https://connect.garmin.com/activity/263225418
06.01.2016 - 22:56:56
00
stano3b napísal:
Uz som to predtym videl, ale ako pises, pre nase pasmo to nebude. :) Co sa tyka vozenia deti, tak dufam, ze tento rok sa mi podari nieco taketo: https://goo.gl/wP1Pbl :)

Guido to krotil asi pred piatimi rokmi niekde pod Dachsteinom. Dokonca sa prehanal vo Viedni na Donauinsel.
Berte to tak, ze v tom ma prsty Hannu Vierikko a ten je fin, ako vieme. Tam je zima, rovinky, tam to uzivy. Baby to tam pouzivali na rozvoz deciek po skolkach.
06.01.2016 - 23:04:50
00
stano3b napísal:
Uz som to predtym videl, ale ako pises, pre nase pasmo to nebude. :) Co sa tyka vozenia deti, tak dufam, ze tento rok sa mi podari nieco taketo: https://goo.gl/wP1Pbl :)

Pred casom som pozeral po takychto trojkolkach. Predaval to Vasek v Plzni, len som to chcel skusit a to nebolo kde. Mal hned niekolko druhov, tak ako bicykle. Na cestu, trekove, do terenu. Len neviem kam by si dal detiska. Jedine do privesneho voziku.
06.01.2016 - 23:21:31
00
Ja to budem vyrabat doma v garazi, takze yokloviny bude dost a nebude problem spravit miesto pre dve detske sedacky. :)
06.01.2016 - 23:27:12
00
Asi najlepsie slapky na prevoz deti som videl v Holandsku. V podstate taky cargo bike s krabicou a sedadlom pre deti, ktora sa dala aj zakryt v pripade dazda.
Taka riksa na prevoz detisiek.
06.01.2016 - 23:55:37
00
Uf, ked Pechr povie, ze by sa mal lepsie, keby mal menej roboty :whew: . Ale kazdopadne ma tesi, ze sa mu dari. A prajem mu to. :)
26.01.2016 - 10:48:03
00
Dnes som dostal pozvanku od kamarata Guida z Viedne zucastnit sa akcie KICKpaRADe, ktora sa uskutocni 3.aprila na Viedenskom ringu. Zraz o 11:30 pred Burgtheatrom, start o 12:00 a koniec okolo 18:00. Akcia sa kona ako sucast Viedenskej akcie cyklistov RADpaRADe. Kto by mal zaujem, nech sa hlasi u sudruha Zincicu, alebo u mna. Ja som sa prihlasil predbezne. Verte mi, jazda vo vacsich skupinach ma svoje caro a navyse je tu stale moznost vyskusat aj ine masiny. Ak by niekto nemal svoj stroj, da sa aj pozicat, len to treba hlasit do konca marca.
fokel, zacni vysavat, upratovat, varit a podobne. Mam Ta vypytat v mene Klububratislavskychkolobezkovychblaznovvstrednomveku?
03.02.2016 - 23:10:30
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up