mirez: Pell's je czech made ... www.pells.cz
sedlám ho tiež, mám Razzera Pro, ten je o pár stovečiek drahší ako ten čo ti núkali vyššie - zváž aj ten (je tam myslím trochu iný rám plus pár prkotín), a neviem, či okolo 20 l má význam chcieť hlava-nehlava diskové brzdy, mňa Včka ešte v štichu nenechali
hneď pri kúpe som dal vymeniť pedále za SPD, pridal som rohy a teraz idem vymeniť tú "vidlu" za vidlu (a trošičku mi miestami skarbónovatel)
podobne ako kaso02 tvrdím, že v týchto reláciách ABSOLÚTNE nemá význam frflať na komponenty, asi všetky biky do povedzme 25-8 l sú predávané z výroby s dosť príšernými vidlami (koľko stál ten Avalanche pôvodne? 28!) vlastne preto, aby podliezli "požadované" cenové levely, zober si, že tá Sunto XCRka na Razzeri stojí nová asi 2 l (odhad), čo za to asi chceš, keď dobré "ovidlenie" začína povedzme okolo 7-8 l? a navyše rám a vidla by mali spolu trošku "ladiť", načo šrotiť dokopy low-level rám s rádove lepšou vidlou?
koniec koncov, počkaj, kým sa ti to, čo sa ti nepáči, ojazdí, a potom vymeň :)
19.11.2007 - 01:28:58
00
...najviac milujem tých bikerov odetých koplet v značkách na drahých strojoch čo cestou do kopca nechám za sebou. Sranda že ma snať ešte nikdy žiaden na takomo dačom netrhol, ale keď si myslíte že vám to pomáha...

každý nejazdí na rýchlosť... a značkové handry? ono ide skôr o funkčnosť. určite sa jazdí lepšie v oblečení z funkčného materiálu, ktorý odvádza pot, ako v bavlnenom tričku a odstrihnutých montérkach. to, že na dresoch je často nejaká reklama je už vedľajšie. záleží od vkusu každého jazdca. ide mi len o to, že sa netreba smiať z bajkerov, ktorí sa nikam neponáhľajú (zvlášť do kopca), ale chcú si výjazd užiť. skús mať trochu nadhľad...
19.11.2007 - 08:18:04
00
PaliG : :lol: ...a ktory som ja? vlavo alebo vpravo ? :)
Kaso02 : zase take strasne to so mnou nie je...nemam problem ponuknut aj bike za 5tis...hlavne nech tam nie su plastove suciastky :)
tulenik a spol : pravdu mate chlapi...vacsinou sa na "lacnejsich" bicykloch setri na vidlici pretoze vyrobca tu dokaze usetrit a taktiez dopredu mysli na to ze konecny zakaznik si tak ci tak casom kupi nieco o dost lepsie...ale nie je problem vymenit uz hned pri kupe
19.11.2007 - 09:11:27
00
matt, ty si ten samozrejme ten krajsi z nich dvoch :lol:
19.11.2007 - 13:34:25
00
tak tak, pravdu mas mar_tin, este doplnim, ze zalezi aj na tom, aku maju ti "znackovi frajeri" vidlu, to znamena, ze je rozdiel ak maju nejaku 80ku a oproti tomu 120ku...mirez, tiez som tomu neveril, ale uz som zmenil nazor, proste uz to nie je o chrteni, ale o uzivani jazdy hore a hlavne dole kopcom...dufam ze som na nic nezabudol :)
19.11.2007 - 15:54:11
00
matt...este ze tak uz som po kasovom prispevku myslel, ze pokial niekto nechce karbon tak sa s nim ani nebavis
19.11.2007 - 16:40:34
00
neblaaazni chlape....matt nie je taky "nafukanec", ako ked prides do nejakeho obchodu a pytas si nejaky plast a predavac na teba pozre ako...
matt je proste fajn typek :lol:
19.11.2007 - 17:15:41
00
ja som v to veril ale po tom kasovom prispevku som zostal na pochybach :lol:

chudacika matta nechajte na pokoji, uz je z tychto hantiriek o srotoch unaveny, cize ak nejde o celocarbon + XTR/sram X.0 + fox tak nejde o nic
:roll:
19.11.2007 - 17:21:50
00
to vies, kaso zavidi :P
19.11.2007 - 17:22:52
00
no ale aj tak..nak zavidi tisko v kute :lol:
19.11.2007 - 17:23:41
00
kaso nezavidi...ten len teraz tisko regeneruje po nasom dnesnom behu :D
ale dost uz bolo OT :wink:
19.11.2007 - 20:58:58
00
chalani sorry za OT, ale to predtym som napisal, lebo som sa trosken bavil a chcel som matta usetrit od roboty, lebo cele dni len v predajni zavrety, hlavne teraz v zime, ked len sem tam niekto zavita, a nema cas na trening a ine aktivity, neberte to tak, ze mu zavidim, ze sa v predajni obhadzuje z FOXami alebo vypletmi DT Swiss a podobne.... islo len o priatelsky post ale vsak my dvaja sme uz pochopili :

inak dakujem ze si mi matt vcera tak nalozil, dnes som sa ledva postavil z postele... ale mozno dame aj nabuduce ... :wink: 8)
20.11.2007 - 08:12:26
00
keyboard_arrow_up