Poved mi kde ja porusujem zakon.
Asi 3x za poslednych 10 rokov co byvam v tejto lokalite som spravil to, co som napisal. A vobec to nelutujem, pretoze dotycni si to sami pytali.
Vacsina je totiz normalna a uz aj ked sa drbe na tu cestu do zakazu, tak sa aspon snazia nezavadzat a netvaria sa ze ta cesta patri im.
09.04.2016 - 15:11:41
00
Aj uchylak, ktory znasilni zenu, sa obhajuje stylom "Ved si to sama pytala tym ako sa spravala, ako sa obliekala." Si chory a potrebujes liecbu! Ja som s Tebou skoncil a davaj si na mna odteraz velky pozor.
09.04.2016 - 15:17:15
00
Porovnavas neporovnatelne.
A na co si mam davat pozor ? Zabanujes mi konto pri prvej prilezitosti ci ako si to myslel ?
Ak to tebe urobi dobre tak kludne do toho. Ja si za tym co som napisal stojim.
Pretoze na jednej strane sa ludia stale stazuju na nedostatok cyklotras a pritom tam kde cyklotrasy su idu radsej do zakazu a obmedzuju a ohrozuju vodicov.
Prepac ale takyto fanaticky nazor na cyklodopravu ja nezdielam.
09.04.2016 - 15:26:17
00
PhilJ no týmto svojím " vstupom " si jedine poukázal na svoju nedostočne vyzretú osobnosť...nerád to priznávam , ale mal som ťa za " vyrovnanejšieho " jedinca. V tvojom prípade by bolo asi múdrejšie , keby si dvakrát zvážil , aké ďalekosiahle a nezvratné následky môže mať tvoje " školiace " správanie sa voči týmto cestným cyklistom...pretože , ak daný cyklista po tvojom " postreku " spadne na cestnú komunikáciu alebo ho zrazí po páde auto , ponesieš trestnoprávnu zodpovednosť za svoj čin s trvalými dôsledkami nielen pre seba , cyklistu ale aj svoju rodinu ...Tak si to K:U:R:V:A uvedom !!! Je škoda každého života, tvojho , neporiadneho cyklistu ...


Naposledy upravil Ramon1 dňa 09.04.2016 - 15:34:34, celkovo upravené 1 krát.

09.04.2016 - 15:32:39
02
PhilJ a skusal si niekedy stiahnut okienko a zakricat im, ze tam nemaju co hladat?
09.04.2016 - 15:33:48
02
Na jednej strane si niesom uplne isty o trestnopravnej zodpovednosti - ostrekovace nie su zakazane, neviem o tom ze by bolo ich pouzivanie obmedzovane (ked mam spinave sklo kto ma vacsie pravo?) a cyklista ktory ide na cestu by mal mat chraneny zrak.

Na druhej strane ale priznavam ze ani vo sne by ma nenapadlo ze by to mohlo mat take dosledky, takze z tohto hladiska uznavam svoju chybu a do buducnosti to urcite robit nebudem.

Ostava ale vymysliet nieco ine, neskodne, nikoho neohrozujuce, aby dotycny dostal ten message...

zt0350 - ano, spravil som to raz a skoro som presiel do protismeru :lol:
09.04.2016 - 15:43:42
04
"Zlo" sa zlom neopláca. A ignoranta nezmeníš. To si treba uvedomiť.
09.04.2016 - 15:54:34
05
Týmto postrekujúcim "hrdinom" želám aby ich obeť niekde dobehla dala im riadne do držky! No len oni vždy zbabelo újdu.
09.04.2016 - 18:08:53
00
***** do PhilJa, ale to, ze niekto nedodrziava zakon vas neserie. V Rakusku by si ten hnup ani len nepomyslel ist do zakazu... Pravny stat funguje na tom, ze sa dodrziavaju pravidla, aj ked su nie vzdy idealne.
09.04.2016 - 18:48:23
04
Keď sa už oháňate zákonom, tak na trestanie sú určené inštitucie. Nie sme na Divokom západe.
09.04.2016 - 19:29:46
01
netreba sposobovat inemu skodu. nejaka zhovievavost v nasej krajine sa nam vzdy zíde. namosurenost je troska naprd vlastnost.
09.04.2016 - 19:33:31
00
PhilJ - pošli podnet na políciu nech si tam postriehnu, alebo do televízie, v tomto banánistane sa inak veci nepohnú.
09.04.2016 - 20:26:08
00
dostal som x krat ostrekovacom do tvare a pokazde bezdovodne. ***** do PhilJ-a ako keby niekoho na tom moste presiel. neviem ci si uvedomujete vobec preco je na moste ten zakaz. jazdia tan autobusy alebo 24 tonove supravy ktore pri 80km/h to zvodidlo prebehnu ako by tam bol papier. pre jedneho kkta ktory nerespektuje zakaz sa moze stat tragedia desiatkam ludi.
10.04.2016 - 00:20:27
02
jfab napísal:
***** do PhilJa, ale to, ze niekto nedodrziava zakon vas neserie. V Rakusku by si ten hnup ani len nepomyslel ist do zakazu... Pravny stat funguje na tom, ze sa dodrziavaju pravidla, aj ked su nie vzdy idealne.


na hainburskom moste tiez ziletkari jazdia po vozovke, a pritom meter od nich za zvodidlom je cyklotrasa. Ide vsak o to, ze ta cyklotrasa je uplne na hovno, lebo je prilis uzka a plna prekazok. A podobne je to aj na Novom moste - tamojsia cyklotrasa je pre rychleho cyklistu nepouzitelna, tym padom pojde po ceste. Novy most totiz nie je dialnicny most ako Lafranconi a Pristavny.
10.04.2016 - 00:30:32
00
matvej11 napísal:
dostal som x krat ostrekovacom do tvare a pokazde bezdovodne. ***** do PhilJ-a ako keby niekoho na tom moste presiel. neviem ci si uvedomujete vobec preco je na moste ten zakaz. jazdia tan autobusy alebo 24 tonove supravy ktore pri 80km/h to zvodidlo prebehnu ako by tam bol papier. pre jedneho kkta ktory nerespektuje zakaz sa moze stat tragedia desiatkam ludi.


pokial sa dobe pamatam je tam 60ka :) a od Staromestskej dokonca 50ka :)

pravda je, ze cyklisti tam nemaju co hladat a ani otrasna uroven cyklotras cez Novy most na tom nic nemeni
10.04.2016 - 00:53:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up