pekna vidlica, to si dostal s bikom? :P
25.11.2007 - 21:16:30
00
... áno na druhý pokus, ale bola čistejšia :lol:
25.11.2007 - 21:18:40
00
Tak ten bike mi pripomina dalsi bike tu na fore. Hint: je to presovcan:)

Krasny dokaz ako dokazu blatniky a ine serpeticky (skratene BPK) pokazit inak celkom vydareny bike...
25.11.2007 - 21:22:31
00
viem .... chcem ho používať a nemám ho ako ozdobu. Nevidím najmenší dôvod mať mokrý chrbát, ked nemusím ...
Možno sa k tomu hodí prirovanie, prečo súložiť s primerosom, ked sa dá na ostro ...
Na biku volím radšej prvú cestu a druhú si nechávam na doma :lol:
25.11.2007 - 21:29:42
00
Krasny dokaz ako dokazu blatniky a ine serpeticky (skratene BPK) pokazit inak celkom vydareny bike...


Mam pocit, ze jazdime kvoli dobremu pocitu a nie kvoli image, takze davam za pravdu Romanovi 8)
25.11.2007 - 22:35:30
00
Krasny dokaz ako dokazu blatniky a ine serpeticky (skratene BPK) pokazit inak celkom vydareny bike...


Mam pocit, ze jazdime kvoli dobremu pocitu a nie kvoli image, takze davam za pravdu Romanovi 8)


Iste ale preco takto ohadzany bike aj fotit: ) Inak ja jazdim pre image, ale asi zle ked si to dosial nikto nevsimol.. ; )

Tiez som si vsimol ze spolujazdci jazdiaci blatniky su nie menej zasrani od blata: ))) Dalsia empiria je, ze ak je uz take blato, ze by bolo treba blatniky tak je to jedno lebo ani blatniky ti nepomozu:) A o 10cm2 blata a vody viac alebo menej je jedno..
26.11.2007 - 00:03:48
00
jesus ... naozaj nechceš zmeniť zázor na použiťie neoprenu na tlmiči? :roll:

Naozaj nie - mne sa takto teda tlmic este zablatit nepodarilo a pritom ho mam umiestneny v rame na rovnakom mieste a blata som uz odjazdil tiez dost a bez blatnikov, takze z toho vyplyva jedine:
NEMAS SPRAVNU TECHNIKU JAZDY !!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
26.11.2007 - 18:42:30
00
to bude skor hrubkou spodnej trubky...

alebo Roman jazdil v haku... :wink:
26.11.2007 - 18:49:51
00
Na Kone Dawg tiez nie je ta spodna trubka na urovni tlmica nejaka extra siroka, takze B je urcite spravne - tipujem, ze nevladal tahat na cele, tak sa zavesil za Ondra a silou vole sa snazil udrzat a v slabsich chvilkach uz neudrzal priamy smer a tak od Ondrovho zadneho kolesa schytal aj na tlmic pri tom chaotickom balansovani na TF max. :twisted:

Uz nebudem rypat, slubujem. :wink:
26.11.2007 - 19:46:34
00
dobré romčo .... smola Ondro nebol :lol:
Skús mi prosím vysvetliť čo to má spoločné s technikou jazdy. Zatial som na nič rozumné neprišiel, ale ako ťa poznám, tak máš na mysli vykopávanie blata tretrami do výšky očí .... :lol: vlastne na tom niečo je .... krútim tak rýchlo, že vzniká podtlak a všetko blato v okruhu 0,5m sa nanesie na rám ... baterku do zadku a elektroforéza je na svete ... koniec rozprávky :wink:
Jaj ešte som zabudol .... to bude určite blatníkmi od ktorích sa všetko odráža a ich zakrivenie je presne nasmerované na tlmič. Je to hlavne vyditeľné na zadnom blatníku, alebo neopren je magnet na blato :lol:

Pre upresnenie, šírka spodnej trubky je 51mm. Ono to bude zrejme tým, že sme isli aj vedla seba .... vieš "sračka" :lol:
26.11.2007 - 23:01:52
00
Ahojte,

chcem Vás poprosiť o pomoc pri dešifrovaní listu z canyonu (potvrdenie objednávky). Nerozumiem ani slovo :cry:

tu je:
www.beer-inside.clix.sk

a ďalej
www.beer-inside.clix.sk

Ďakujem :wink:


Naposledy upravil kiri dňa 03.01.2008 - 18:28:05, celkovo upravené 1 krát.

04.12.2007 - 18:06:42
00
2roman ako si spokojny z brzdami?
04.12.2007 - 19:32:37
00
Roman, prosím Ťa, daj dole tie doplnky...úplne si zhovadil ten krásny bike...
04.12.2007 - 20:50:01
00
2Kiri
Vazeny pan Kiri,
dakujeme za vasu objednavku, ktoru nasledne, pod podmienkou, ze je tovar na sklade, potvrdzujeme.

Pri osobnom odbere vasho bajku vam davame do pozornosti nase otvaracie hodiny (po - pi 13-19, sob 9 -15), tiez upozornujeme na bankove obmedzenie platby kartou do vysky 1000 EUR za den. Pri zahranicnom bankovom prevode vas prosime upozornit banku, aby platbu zrealizovala bez zatazenia nasho uctu poplatkami (zaskrtni OUR, nie SHA). Pripadne bankove poplatky by sme museli dodatocne ziadat od vas.

Pokial budete platit vopred, pockajte na nami zaslane platobne instrukcie emailom alebo cez sms, v opacnom pripade nebude mozne priradit platbu vasej objednavke. To moze viest nasledne k zdrzaniu dodacej lehoty. Bezprostredne po pripraveni vasho bajku k expedicii vam zasleme emailom ucet. Pokial nemame vasu emailovu adresu, posleme vam vsetky k platbe potrebne informacie smskou.

Mnoho pozdravov z Koblenzu od Thila... :wink:
04.12.2007 - 23:59:34
00
2Dudo

Veľmi pekne ďakujem. Žiadal som od nich potvrdenie objednávky, takže toto bude ono. Ešte raz dik, sám by som na to nikdy neprišiel, a Translator nemám :(

Takže opäť čakám, na inštrukcie.
05.12.2007 - 07:59:24
00
keyboard_arrow_up