AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. kolo

25.06.2016
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
3. kolo - Žilinská župa Tour
MTB maratón
Súľov (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (140)
11kuboace123aJoNalbertpbalfismizany1anarchistaandrej25andrejxcxASmanbaggio79BikeCrewbikeDUDEbikerLacibimjeambirkovnikbmartinbobcombranobbubakcatcherxxcervodivodjmarosdobi235Dodo666Domin1kdon281DurijoDusanPapaneborisenniofabkofeltoferi_yogiFilip_95gacopeterGaliPetGogenGreywolfHazardimro1jafri457jahomejanakudijanci30jancooJaniakjanovargajaroslav_hjelo520jjsanjohny29jozefkovjoziCCJUBI71JulkoJurajMTVJurošík1killololKinDokirikochhykolloMTkudrnackx7lavinaklegiLeroyLIGRLimelixlixlubo_sulolukas6s8pluky64majkoMajkyFmali6maranoMareKMMmaros1974Martin-BikerMartin1411mato15maxxspMayklMcDurominco87mingusmirecpdMoccaMTBHoralnadroNathalieneviempresneoboronarbOtosonPakerPampuch77Pavol.Grujbarpeter22Pogo89PozieracProBikeDudeRadoCRBprorichtoškaRobbieLisrobostRodrigo75rominatorsaki66sebutwsiso33skcllslavosolvoSpeedyGonzalesstefan.bajcarstodo207Strenkistriezasulovosumiktattatranecte_majjtono69tritolUrsusvagimirwendoxbikerxidossyankoozbozihadlo 5
lukas6s8p, super foto, ďakujem... aj som sa našiel, prejazd cieľom na korytnačku :-(
27.06.2016 - 10:43:35
00
mal si kričať že budeš robiť špeciálne efekty, mohol si mať aj foto v letku :D
27.06.2016 - 10:55:32
00
lukas6s8p tvoja fotogaléria je hodná Súľovského maratónu. Je rovnako perfektná.
Hodnú časť trate som išiel v tvojej blízkosti. Nedá mi, musím ostatným popísať tvoj výkon. Výkon bikefotografa.
Lukáš išiel 39-nu s veľkou zrkadlovkou na krku. Fotil často priamo z biku za jazdy. Niekedy si nadbehol skupinku pretekárov, zastal a cvakal ich odpredu. Po dojazde do cieľa miesto osvieženia sa a odpočinku fotil nepretržite ďalej.
Lukáš - úžasný výkon. Jednak v reportážnej fotografii a rovnako aj v pretekaní. Veľmi pekné celkové umiestnenie a aj fotoreportáž.
Cenu za skvelý výkon v tvojej kategórii si ako cyklista dostal. Ja ti, aspoň symbolicky, posielam ešte jedného "súľovčíka" aj za výkon fotografa.

Prílohy:

sc.jpg
sc.jpg 54.59 KiB thumb_up0thumb_down

27.06.2016 - 11:17:05
020
dik :$
mrzí ma, že som na trati nefotil trochu viac a lepšie, to teplo dalo aj mne zabrať a už som nevládal zastavovať kôli fotkám.
budúci rok možno pôjdem dlhšiu trasu na pohodu a budem viac fotiť (ak mi všetci neujdú)
27.06.2016 - 11:30:56
00
ennio napísal:
Toto bola moja prva ucast v Sulove a uz chapem, ze pre mnohych je to srdcovka, trat 39km skvela, urcite v TOP3, ktore som doteraz jazdil, aj ked to nekonecne stupanie do Rohacskeho sedla pred prvou obcerstvovackou ma zabilo hore som vlastne skoncil a odtial som sa uz len pokusal hybat smerom dopredu po trati :D
Obcerstvovacky som si uzival dosyta, ved cisty cas jazdy/tlacenia mam o 20 min kratsi, ako celkovy cas :D
Inak tie carbosnack gely niekomu aj viditelne pomahaju? Lebo ja som si ho supol na tretej obcerstvovacke a potom to stupanie po luke som ledva vytlacil a hore som musel nejaku minutku stat a davat sa dokopy :whew:

Obdivujem vsetkych, ktori sa s tym peklom dokazali vysporiadat. Napr. vitazka na 39 km Vierka Kissova mala minule na Bratislavskom maratone, na ktorom sa mi neslo dobre, cca rovnaky cas ako ja a tu na Sulovskom bola lepsia o 45 min :y:


@ennio Ďakujem :) Na Bratislavskom sa ani mne nešlo dobre, tri krát som tam spadla- nové platničky spravili svoje :D však som potom aj dostala od prvej sekeru 10 minút :/ V Súľove som bola prvý krát, trať to bola náročná, no páčila sa mi veľmi, veľa som získala v zjazdoch a posledné kamenisté s koreňmi boli super. Teplo dalo zabrať, no na moje prekvapenie to šlo celkom dobre a tlačila som veľmi málo.. No môj osobný limit zájsť to do 2:30 sa mi nepodarilo splniť, dúfam na budúce :D Zrejme veľa spravil víkend predtým, kedy som absolvovala Nízkotatranskú MTB tour v Liptovskej Lužnej, ktorá mala tak isto náročnosťou a teplotou čo to do seba :D
27.06.2016 - 13:43:07
01
Nenašiel niekto náhodou pri zjazde z Roháčskeho sedla cyklokomp Sigma 2209?
27.06.2016 - 13:48:02
00
uz je bodovanie SKODA OPEN TOUR
http://sportsofttiming.sk/seriespdf/20160625_sbot3.pdf
len sa chcem opytat kto robi bodovanie lebo sa tam spravila mensia chyba k prideleniu bodov :)
27.06.2016 - 14:48:03
00
siso33 napísal:
uz je bodovanie SKODA OPEN TOUR
http://sportsofttiming.sk/seriespdf/20160625_sbot3.pdf
len sa chcem opytat kto robi bodovanie lebo sa tam spravila mensia chyba k prideleniu bodov :)


nerobia to bodovanie prave zo sportsofttiming-u?
27.06.2016 - 14:55:04
00
áno, bodovanie prideľuje VOS-TPK, čiže sportsofttiming :-)
27.06.2016 - 15:19:27
01
FOTOGALÉRIE ŠKODA BIKE OPEN TOUR :y:


Naposledy upravil Pavol.Grujbar dňa 28.06.2016 - 17:20:23, celkovo upravené 1 krát.

27.06.2016 - 17:40:45
03
Medzi poslednými som našiel pohodené kraťasy v sprche.Červeno bielo čierne , MT Biker Hodruša Hámre - Bajkom k Tajchom zn. NYNA. Su vypraté a rád ich odovzdám majiteľovi na Oravskom maratone alebo pošlem poštou. Ja som také šťastie v Dolnej Marikovej minulého roku nemal. Tak sa ohláste.
27.06.2016 - 21:02:15
03
vierakiss napísal:
@ennio Ďakujem :) Na Bratislavskom sa ani mne nešlo dobre, tri krát som tam spadla- nové platničky spravili svoje :D však som potom aj dostala od prvej sekeru 10 minút :/ V Súľove som bola prvý krát, trať to bola náročná, no páčila sa mi veľmi, veľa som získala v zjazdoch a posledné kamenisté s koreňmi boli super. Teplo dalo zabrať, no na moje prekvapenie to šlo celkom dobre a tlačila som veľmi málo.. No môj osobný limit zájsť to do 2:30 sa mi nepodarilo splniť, dúfam na budúce :D Zrejme veľa spravil víkend predtým, kedy som absolvovala Nízkotatranskú MTB tour v Liptovskej Lužnej, ktorá mala tak isto náročnosťou a teplotou čo to do seba :D

v zjazdoch sa dalo posunut dopredu, asi aj preto, lebo v druhej polovici startoveho pola, kde som sa pohyboval, bolo uz vela bikerov s horsou technikou

ja som mal skromny ciel 3 hod, ale to by muselo byt o 10°C menej a noc predtym by som musel spat aspon o 5 hodin viac, lebo kvoli tomu horku som nevedel zaspat :swear:
27.06.2016 - 21:18:10
00
a dal si za tri? ja som tiez tak dufal ale nove kopceky v zaverecnych kilometroch ma totalne odrovnali a nakoniec 3:31 ;(
27.06.2016 - 22:19:04
00
alfireto napísal:
Medzi poslednými som našiel pohodené kraťasy v sprche.Červeno bielo čierne , MT Biker Hodruša Hámre - Bajkom k Tajchom zn. NYNA. Su vypraté a rád ich odovzdám majiteľovi na Oravskom maratone alebo pošlem poštou. Ja som také šťastie v Dolnej Marikovej minulého roku nemal. Tak sa ohláste.

ja som o jedny na oravskom prišiel min rok :D vidíme sa v sobotu
PS: tieto niesu moje :lol:
27.06.2016 - 22:23:02
00
Citam, ze nas tu takych bolo viac. Ja cely nazhaveny po kaktuse, ze to dam okolo 2:45 ale to som vobec netusil do coho idem. Vysledny cas 3:26 povazujem za dost zly ale ked to tu tak citam tak nakoniec to nebolo az take zle;)
27.06.2016 - 22:23:30
00
keyboard_arrow_up