nech sme neni OT.. v utorok sme si spravili vylet do sulova na halusky... :) 227km

Prílohy:

do sulova (15).jpg
do sulova (15).jpg 313.09 KiB thumb_up2thumb_down

do sulova.jpg
do sulova.jpg 334.41 KiB thumb_up1thumb_down

do sulova (1).jpg
do sulova (1).jpg 347.32 KiB thumb_up1thumb_down

do sulova (2).jpg
do sulova (2).jpg 310.89 KiB thumb_up0thumb_down

do sulova (4).jpg
do sulova (4).jpg 204.61 KiB thumb_up3thumb_down

do sulova (6).jpg
do sulova (6).jpg 318.19 KiB thumb_up0thumb_down

do sulova (8).jpg
do sulova (8).jpg 160.72 KiB thumb_up0thumb_down

do sulova (9).jpg
do sulova (9).jpg 264.87 KiB 1 thumb_up2thumb_down

do sulova (11).jpg
do sulova (11).jpg 176.66 KiB thumb_up2thumb_down

do sulova (14).jpg
do sulova (14).jpg 348.28 KiB thumb_up2thumb_down

07.07.2016 - 07:23:00
013
ako sa potom šľape po haluškách? pre mňa je to dosť kameň do žalúdka (ako som pekne premostil späť k OT :D) ale zaujíma ma to, lebo aj donny si ich dáva na švihoch
07.07.2016 - 08:03:53
00
dvaja sme mali halusky a jeden si dal salat s ovcim syrom... domov sme aj tak prisli hladni vsetci a nikomu cestou zle nebolo :-)
ono v ramci preteku halusky asi niesu dobra volba, ale takto kde sa to moc nehroti a o nic nejde, to vobec neuskodilo.. urcite lepsie ako napr. smazeny syr s hranolkami :)
podla mna vela pomoze ta slaninka na haluskach alebo cokolvek mastne... aspon ja mam pocit ze to bolo lepsie ako sladke gely :D
07.07.2016 - 08:22:42
00
Dám to sem. Je to tiež švih aj keď riadny masaker! 24hodinovka priemernou rýchlosťou 38km/h! Sólo!!!
07.07.2016 - 08:35:44
00
je tu na to speci tema o tejto 24hodinovke :)
07.07.2016 - 08:45:23
00
Bikejoring Aj ked dotaz nesiel na mna dovolim si z praxe - asi 3 - 4 roky spat som siel v extrem horucave z NMnV na Homolku, Nitrianske Pravno, Fackovske sedlo, Cicmany a tam som dosiel uz riadne zavareny z tepla a zaroven s hladakom ako svet. Supol som si zrovna bryndzaky a docela helfly. Tiez sa snazim na svihu dat max. cestoviny alebo nejake lahsie nesladke jedlo ale toto bola bana ako hrom. Bal som sa ci som si nenalozil az moc tazke jedlo ale nemalo to ziaden negativny dopad co si pamatam (ako bonus mam este aj intoleranciu na laktozu:). No aj tak sa mi viac osvedcilo pecivo so syrom a podobne.
07.07.2016 - 08:50:02
00
Kristina no ohladne daniela sa tohtorocni ucastnici vyjadrili ze hadam ani jedno kolo nesiel bez hakovania takze to solo by som netvrdil
07.07.2016 - 08:57:36
01
Solo je to myslene tak, ze nemal nikoho v baliku, kto by mu nosil jedlo, pitie, ale stale si isiel pon, teda niekto mu ho podaval... v clanku pise, ze isiel klasicky v baliku...
07.07.2016 - 09:02:37
00
misopetrovic A článok si čítal?
Sólo podľa mňa znamená, že nešiel vo dvojici alebo štvorici. A hákovať za oddýchnutými súpermi, ktorí sa striedajú a nastupujú nie je tiež jednoduché. Navyše ešte si musíš aj sám odskakovať na bufet, t.j. nikto ti nenosí a nepodáva. Neviem ako u teba, ale za mňa jazdiť priemernou rýchlosťou 38km/h nie je zadarmo ani v háku, ktorý si musíš sám naháňať. To nie je ako jazdiť v háku s tímovými kolegami, ktorí ťa chránia.
07.07.2016 - 09:06:34
010
ja uz som sa naplasil ze niekto tocil solo 24hodin sam bez balika.....takze zase hadka o nicom
solo zase podla mna je,ze slapes sam bez pomoci uplne: ziadny balik,ziadna pomoc.absolutne nic: TF 129? bud dobry balik alebo motorcek :D ak je teda tf: priemerny tep
ale vykon intergalakticky : chcel by som vediet,co ten clovek vôbec cele dni robi?ma rodinu?.zenu,deti? ten cas,co trenuje musi byt riadna porcia volna
zajtra budem musiet podpichnut Mariana v praco,preco s Robom isli tak pomaly 2M vitazi :lol:
07.07.2016 - 13:32:34
00
Bikejoring ja halušky výnimočne a určite nie na švihu, keď trénujem, skôr pri výletnom tempe raz za čas ;) Viac ako halušky skôr vie uškodiť, že si sadneš a vychladneš, to nie je nikdy dobré :)

canopus povedať, že TF 129 je málo je blbosť! Nič nevieš o takom dlhom preteku, ja som mal prvých 12hodín 160bpm a druhých 12hodín 120bpm a tým pádom sa to vyrovnalo na 140bpm, ale to neznamená, že to bolo ľahké - to len znamená, že srdce má pri tak dlhej záťaži tzv drift - teda pri rovnakom výkone HR klesá!!! Krasne to vidiet na grafe, ktorý pravidelne klesá...Nemudruj už toľko okolo toho!

Dano dal síce menej km ako ja, ale myslím si, že to bol určite ťažší ročník čo do vetra atď = nedá sa to porovnávať :) V dialógu po preteku so mnou sa vyjadril, že nechce o rok férovku, škoda, bola by to riadna naťahovačka :)

edit: aj s obrázkom, ten tep je priam ukážkový, rovnako podobný som spozoroval aj tento rok u jednotlivca Maťa Bánovského, ktorý dal 860km sám, alebo aj pri behu u Riša Zvolánka, ktorý vyhral Štefánik Trail 140km behom - proste srdce pri takej záťaži pracuje inak, unavuje sa atď...

Prílohy:

1.png
1.png 79.07 KiB thumb_up0thumb_down

07.07.2016 - 13:59:02
08
DUO V8 napísal:
Vďaka za rady :) a nech už nie sme veľmi ot tak nech tu radšej niekto pridá nejaký pekný švih :)

Ja len tak, v prvom rade ide o to, v akej intenzite svih ides a ako dlho trva, podla mna je jedno ci to je100km po rovine alebov zvlnenom terene ak sa poriadne slape, cukry spalis tak ci tak.
Mne sa osvedcilo pri vyjazdoch nad 100km prijat sacharidy (neskor aj bielkoviny) kazdych 20-30km , jasne ze ak sa ti ide dobre a nejdes do anaerob. zony atd. mozes si tu hranicu posunut aj na 50km a pod.
Na pretekoch takisto. Myslim ze nieco ako makovnik je velmi kontraproduktivne. Vzhladom na to, ze je to kysnute cesto zacnes sa naduvat atd., klasicke horalky, sojove keksy, tycinky z celozrnej muky, urcite banany, iontak, kofola alebo napriklad proteinove tycky... Ja niesom profik a preto gely len na pretekoch ako vacsina hobikov.
07.07.2016 - 18:44:07
00
...banán, musli, gely,iontovo-sacharidový nápoj...nie kofola, obyčajné čokokeksy a buchty / tú si dám v rámci regenerácie :lol: / . Nie len profík môže užívať energetiké, sacharidové a sacharidovo-stimulačné gély a " cukríky " / PowerBar / a keksíky...Keď už tmavá , sladká a kalorická tak skúste Coca-Colu.
07.07.2016 - 19:13:45
01
Toto je asi dost individualne. Ja mam problem s nizkou hladinou cukru ( na lacno pod 2,6 a to sa mi hlava kruti ako diva). Doktorka mi hrozí diabetologom... takze ja si beriem nejaku tycinku alebo gel vzdy a to jazdim 50 km vyjazdy ( zatial) a ked to na mna "ide" dam si tycinku alebo gel...
07.07.2016 - 20:28:45
00
Tak ono v prvom rade su gely dost drahe, kvalitny gel sa pod dve e prakticky neda kupit, inak by bolo urcite najlepsie jest prave ich aj na treningu, podla mna kofola aj urcite radler pohode, coca cola sa doslova lahsie pije (pocas jazdy), ale ja napr. nemam problem s tym sa zastavit cize tak asi
07.07.2016 - 20:41:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up